Genel

Ankara Kedi Oteli Fiyatları

Ankara kedi otel hizmeti olarak Ankara’da iseniz siz değerli müşterilerimize kedi oteli ve kedi pansiyon hizmeti sağlayan Zencifilpet’i sizinle tanıştırmak isteriz.

Ankara Kedi Oteli Zencifilpet

Kedilerinize sağlıklı huzurlu ve sıcak bir ev ortamı sunmaktayız vermiş olduğumuz hizmette kedilerinizin huzurlu ve stresten uzak bir tatil geçirmesi için özel olarak tasarlamış olduğumuz odalarımız ile kedi oteli hizmeti sunmaktayız. Özel bakıma ihtiyacı olan kedilerinize kedilerinizin otelimizde kalmadan önce ilaçlarını ve bakımı için gerekli olan araçları bakıcılarımıza bırakılması dahilinde kedilerinizin bakımlarını ve ilaçlarını  tam saatin veriyor ve hastalıkları sürece onlara özenle bakıyoruz.Kedilerinizin sağlıklı ve hijyenik bir ortamda tatil geçirmeleri için günlük olarak bakıcılarımız tarafınca kalmış oldukları odalar , mama kapları ve su kapları günlük olarak temizleniyor ve sağlıklı bir ortam hazırlıyoruz.

Site: https://zencifilpet.com/

Ankara Kedi Pansiyonu

Havaların ısınmasıyla birlikte tatil planları yapılmaya başlıyor ve buna ek olarak kedi pansiyonu ihtiyaçlarınız artabiliyor. Zencifilpet, Ankara kedi pansiyonu olarak sizlere en iyi kedi pansiyonu hizmetleri verme adına elinden gelenin en iyisini yapıyor.

Ankara Kedi Oteli Fiyatları 2024

Ankara kedi oteli fiyatları 2024 yılında günlük veya haftalık olarak kedinizin konaklayacağı süreç veya seçeceğiniz ek opsiyonlara göre değişiyor. Günlük 70 TL’den başlayan fiyatlar, haftalık aylık vb gibi süreçler için hizmet satın aldığında özel indirimlerle değişebiliyor.
Fiyatlar Güncel Değil Mi? Buraya Tıkla Güncel Fiyat Gönder

YASAL UYARI

fiyatlar,fiyat sitesi, fiyatları

Bir Yorum Yaz