Advertorial

Anneler Günü Hediyesi Seçmenize Yardımcı Olacak 3 İpucu

Anneler Günü’nde hediye seçmek zorlayıcı bir deneyim olabilir. Özellikle de kuşak farkından dolayı ne alacağınıza bir türlü karar veremeyebilirsiniz. Çünkü bizim ihtiyaçlarımız ve onların ihtiyaçları gerçekten de birbirinden çok uzak. Tabii beğenileri ve ilgi alanları da öyle. Peki, bu durumda annenize nasıl bir hediye alabilirsiniz? Vereceğimiz 3 ipucuyla kolayca seçim yapabileceksiniz. 

1. İpucu: Kendi zevklerinizi denklemin dışında bırakın. 

Bu aslında tüm hediyeleşme davranışları için geçerli. Hediyenizin kişisel olması ve o kişiye hitap etmesi gerekiyor. Sırf siz rengini sevdiniz ya da size gelmesini istediniz diye o hediyeyi başkasına alırsanız sonu hüsranla biter. 

Annenizin ilgi alanlarını, zevklerini muhakkak tanıyorsunuzdur. Zaten bunun için genel görünüme odaklanmanız bile yeterli olacaktır. Giydiği kıyafetlerin rengi nasıl? Daha çok desenli şeyler mi giyiyor? Çiçeklerden mi yoksa geometrik desenlerden mi hoşlanıyor? Bu basit sorularla bile hedefe ulaşabilirsiniz. 

2. İpucu: Günlük hayatına eşlik edecek bir seçim yapın. 

Annelerimiz hayatları boyunca çeşit çeşit dekoratif objeyi vitrinlere dizdiler, onları hiç kullanmasalar da güzel gözüksünler diye de sık sık tozlarını aldılar. Sizce bu kadar dekorasyon yetmez mi? Artık onlara hediye alırken dekoratif ürünlerden vazgeçebilirsiniz. Bunun yerine hayatlarına eşlik edecek, severek ve doya doya kullanabilecekleri hediyeleri tercih edebilirsiniz. 

Anneniz çay içmeyi seviyorsa ona şık bir fincan, bitki yetiştirmeyi seviyorsa fesleğen yetiştirme deneyimi, bir şeyler izlerken atıştırmayı seviyorsa çikolata kaplı meyve alabilirsiniz. Muhiku’nun anneler günü hediyesi koleksiyonunda annenizin severek kullanacağı ürünlerle tasarlanan pek çok seçenek bulabilirsiniz. 

3. İpucu: Annenizi üzecek kadar para harcamayın. 

Annenizin lüks zevkleri olabilir, belli markalara ya da takılara ilgi duyabilir. Siz yine de onun küçük bebeği olarak hediyenize aşırı para harcamamaya gayret edin. Çünkü hepimizin bildiği gibi bizim sevgimiz onlar için en güzel hediye.

Sizin bütçeniz olsa da anneniz koruma içgüdüsüyle üzüntü ve suçluluk hissedebilir. Bu yüzden uygun fiyatlı, kaliteli ve kullanışlı bir hediye seçmeniz hem onu hem de sizi mutlu edecektir. 

Annenize Alabileceğiniz Bütçe Dostu Hediyeler

Maddi durumunuz nasıl olursa olsun annenize çok pahalı hediyeler almanıza gerek yok. 100-200 TL’ye de gayet güzel hediyeler bulabilirsiniz. İnternet üzerinden sunduğu kullanışlı, şık ve kaliteli hediye seçenekleriyle bütçemizi de düşünen Muhiku; konu anneye hediye olduğunda pek çok alternatif sunuyor. 

Sitede annenize alabileceğiniz bütçe dostu hediyeler yer alıyor. Bu kutuları incelemek isterseniz anneye hediye sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Ardından sayfadaki filtreleri kullanabilirsiniz. Bu filtreler seçim yapmanızı oldukça kolaylaştıracak. Filtrelerle hem ilgi alanına hem de fiyat aralığına göre seçeneklerinizi daraltabilirsiniz. 

Örneğin anneniz çiçek seviyorsa içerisinde çiçek olan kutuları filtreleyerek yalnızca onları inceleyebilirsiniz. Muhiku’da kuru çiçek buketleri ve kasnakta kuru çiçek aranjmanları yer alıyor. Böylelikle annenize birkaç gün içerisinde solup gidecek bir çiçek değil uzun süre boyunca sağlam kalacak bir güzellik armağan edebilirsiniz. 

Çay, kahve, çiçek, çikolata, hobi, kitap gibi filtrelerin yanı sıra fiyat filtresi de işinize yarayabilir. Dilerseniz her ikisini de kullanabilirsiniz. Örneğin içinde kitap, çay veya çiçek bulunan; 100-200 TL arası hediyeleri inceleyebilirsiniz. Dilerseniz bütçenize göre kendi kutunuzu da hazırlayabilirsiniz. 

Muhiku’nun kendi kutunu yap sayfası sayesinde dilediğiniz ürünleri birleştirerek istediğiniz gibi bir kutu hazırlayabilirsiniz. Seçtiğiniz ürünler şık hediye kutusu içerisinde ve not kartınızla birlikte gönderileceği için size de oldukça uygun bir fiyata geliyor. Örneğin bir çay, anneye özel tasarlanan bir kupa ve seçtiğiniz bir kitapla 100 TL altına kutu hazırlayabilirsiniz. İşte, Muhiku’yla annenizi mutlu etmek bu kadar kolay!

Özel Günlerde Hediyeniz Aynı Gün Kapınızda

Ara sıra dalgınlığınıza geldiği için önemli günleri unuttuğunuz oluyor mu? Hepimizin başına geldiğini söyleyebiliriz. Fakat neyse ki Muhiku sayesinde yenilikçi ve kaliteli hediyeleri aynı gün sevdiklerimizin kapısına kadar gönderebiliyoruz. Bu hizmetten yararlanmak için hafta içi 12.00’ye kadar siparişinizi vermeniz yeterli. Şimdilik yalnızca İstanbul içi adreslerde geçerli olduğunu da belirtelim. 

Muhiku’da gördüğünüz tüm hazır hediye kutularını aynı gün teslimle sipariş edebileceğiniz gibi dilerseniz kendi kutunuzu da hazırlayabilirsiniz. Her iki kategori de bu kapsamda yer alıyor. Satın aldığınız hediyeler İstanbul’da belirtilen adrese gün içerisinde teslim ediliyor. Böylelikle sevdikleriniz için özel olan günleri hatırlamakta geç kalsanız da günü kurtaracak hediyeyi rahatlıkla gönderebiliyorsunuz. 

Peki İstanbul’da yaşamıyorsanız ne olacak? Muhiku şimdilik diğer illerde aynı gün teslimat hizmeti vermese de Türkiye’nin her yerine gönderim yapıyor. Üstelik İstanbul dışındaki şehirlerde de siparişinizi hızlıca kargoya veriyor. Öğlen 14.00’e kadar sipariş verirseniz aynı gün kargo hizmetinden yararlanabilirsiniz. En iyi kurye ve kargo servisleriyle çalışan Muhiku sayesinde hediyeniz 1-3 iş günü içerisinde teslim edilecektir. Yani nerede olursanız olun sevdiklerinizi mutlu edecek bir hediyeyi kolaylıkla bulabilir ve hızlıca onların kapısına kadar gönderebilirsiniz. 

Yenilikçi hediye dünyasını benzersiz avantajlarla bugün keşfetmek için Muhiku’yuziyaret edin: https://muhiku.com/
Fiyatlar Güncel Değil Mi? Buraya Tıkla Güncel Fiyat Gönder

YASAL UYARI

fiyatlar,fiyat sitesi, fiyatları

Bir Yorum Yaz