Genel

Antalya Aquapark Fiyatları 2024

Yazı İçeriği

Antalya Aquapark Fiyatları 2024; pandemi sonrası artık yazgelince herkesin aklında olan şeylerden birisi de tatil yapmaktır. Herkes kendisine uygun tatil yerleri seçmeye ve araştırmaya başlamıştır bile. İster karavan olsun ister bir dağ tatili derken bir çok kişi de kendisini kızgın kumlardan serin sulara atma hayalindedir.

Sizler için hazırladığımız bu yazımızda ise günü birlik tatilcilerin tercih ettiği, denize girmeyip biraz da çocuk gibi eğlenmek niyetine olanlar için Antalya ilimizde bulunan Aquapark fiyatlarından bahsedeceğiz.

Antalya Türkiye’nin en güneyinde bulunan ve yaz aylarında oldukça sıcak olan bir ilimizdir. Eğer siz de Antalya’da yaşıyorsanız veya bir sebepten ötürü orada bulunuyorsanız ve serinlemek için yer arıyorsanız bu yazımız tam size göre.

Aquaparklar bir birinden farklı ve değişik su kaydıraklarının bulunduğu 7 den 77ye kadar tüm insanların severek gittiği havuzlu eğlence merkezleridir. Bu su kaydırakları bir çok kişiyi eğlencesi ve güzelliği ile kendisine çekmektedir. Diğer yandan ise akıllarda bu eğlence merkezlerine giriş ücretleri yer almaktadır. Bir çok kişinin bütçesine fazla gelse de çoğunlukla her bütçeye ve kritere göre aquapark merkezleri bulunmaktadır.

Bu aquaparkların diğer ismi ile su parklarının herkesin bütçesine göre olan çeşitleri bulunmakadır. Kiminde yeme içme de ücrete dahil ike kimisinde ücrete yeme içme dahil değildir. Damsız girilmez şeklinde olanları mevcuttur. Haftanın belli günlerinde olanları veya tüm hafta boyunca açık olanları da vardır.

Yazımızın devamında daha ayrıntılı bir şekilde Antalya Aquapark fiyatlarını inceleyebilirsiniz.

Antalya Aquapark Fiyatları 2024

  • Antalya Aqualand Su parkı; Giriş Ücreti 400 TL 7-12 yaş 360, Cuma Salı ve Pazar günleri hizmet vermektedir. Öğle yemeği dahildir.
  • Antalya Dolusu Aqua Park; Giriş ücreti 197 TL. 0-5 yaş ücretsiz. 6-11 yaş 107TL
  • Kundu Park Aqua; Giriş ücreti 100 TL , 7-12 yaş 60 TL

Aqua parklar tüm insanlara hitap eden yazların vazgeçilmezi suparklarıdır. Herkes için mutlaka iyi bir bütçesi bulunmaktadır. Eğer siz de karar veremediyseniz yukarıda sizler için listelediğimiz seçenekleri değerlendirip kendinize en uygun olana gidebilirsiniz. Aileniz ve sevdiklerinizle gönlünüzce muhteşem anlar yaşayabilirsiniz.
Fiyatlar Güncel Değil Mi? Buraya Tıkla Güncel Fiyat Gönder

YASAL UYARI

fiyatlar,fiyat sitesi, fiyatları

1 Yorum

  • Yazmış olduğunuz fiyatlar yanlış. 0-4.5 yaş ücretsiz. 5 yaş ve üzeri 200 TL Yetişkin 250 TL ödedim. Kızim 5 yaşında dedim. Yinede ücret aldılar. İnsanları yanlış yönlendirmeyin.

Bir Yorum Yaz