Yenifiyatlar

Atık Kağıt Fiyatları

Atık Kağıt fiyat araştırması yapan kullanıcılarımız için geniş kapsamlı bir güncel Atık Kağıt fiyatları analizi yaparak, sizlere en doğru ve güncel bilgiler sunmak adına Fiyatdedektifi olarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Yazı içeriğimizde, Atık Kağıt başlığı altında, 1 Kg Hamur Beyaz , 1 Kg Değişik Renkli , 1 Kg Karton gibi ürünlerin de fiyatlarını bulacaksınız.

Yaptığımız fiyat araştırmaları yazının paylaşım tarihinde güncel fiyatlardır, ancak dolar kurunun sürekli değişmesi nedeni ile firmalar zam yapabilmektedir. Bu nedenle eğer gittiğiniz market, mağaza vb gibi yerlerde bu fiyatlardan farklı fiyatlara denk gelirseniz lütfen yorum bölümünde belirtiniz, biz de fiyatları güncelleyebiliriz.

Atık Kağıt Fiyatları 2024

Atık Kağıt satın almak isteyen kullanıcılar öncesinde detaylı bir fiyat araştırmasına girmektedir. Ekonomimizin hızlı değiştiği günümüzde bu tarz araştırmalar gayet normaldir. Atık Kağıt fiyatı son zamlardan etkilenmiş olabilir.

Atık Kağıt Fiyatları hakkında oldukça detaylı hazırladığımız fiyat listelerimizin doğru bilgi sunabilmesi için kurumların websitelerinden, çağrı merkezlerinden ve mağazalardan araştırmalar yapılarak fiyatlar öğrenilmekte ve websitemize girişi yapılmaktadır. Fiyatlar sizden gelen düzeltmeler ile veya aylık olarak sitemizde güncellenmektedir.

  • Atık kağıt fiyatları, 2024 yılında 1.400,00 TL’dir. Atık kağıt fiyatları, 1 ton beyaz hamur atık kağıt için 1.400,00 TL’dir.

1 Kg Hamur Beyaz Atık Kağıt Fiyatları 2024

1 Kg Hamur Beyaz Atık Kağıt  kullanıcılarımızın yaptığı detay aramalarından olduğu için ayrıca bilgi toplayarak sizlere güncel bir 1 Kg Hamur Beyaz Atık Kağıt  fiyatı sunmak istedik.

  • 1 kg hamur beyaz atık kağıt fiyatı, 2024 yılında 1.35 TL’dir.

1 Kg Değişik Renkli Atık Kağıt Fiyatları 2024

1 Kg Değişik Renkli Atık Kağıt  kullanıcılarımızın yaptığı detay aramalarından olduğu için ayrıca bilgi toplayarak sizlere güncel bir 1 Kg Değişik Renkli Atık Kağıt  fiyatı sunmak istedik.

  • 1 kg değişik renkli atık kağıt fiyatı, 2024 yılında 0.90 TL’dir.

1 Kg Karton Atık Kağıt Fiyatları 2024

1 Kg Karton Atık Kağıt  kullanıcılarımızın yaptığı detay aramalarından olduğu için ayrıca bilgi toplayarak sizlere güncel bir 1 Kg Karton Atık Kağıt  fiyatı sunmak istedik.

  • 1 kg karton atık kağıt fiyat, 2024 yılında 0.90 TL’dir.

Sıkça Sorulan Sorular : 

Kağıt Atıkları Nereye Verilebilir??
Kağıt atıklarının belli başlı toplama noktaları bulunmaktadır. Bim, Tesco, Kipa, Teknosa gibi marketlere bakabilirsiniz. Onun dışında çeşitli kurumlar da almaktadır.
Kağıt Atıklarının Kilosu Ne Kadar??
Hamur beyaz kağıt atıkların kilosu 1.35 TL’dir.Fiyatlar Güncel Değil Mi? Buraya Tıkla Güncel Fiyat Gönder

YASAL UYARI

fiyatlar,fiyat sitesi, fiyatları

Bir Yorum Yaz