Eğitim Fiyatları

Bartın Kreş Fiyatları 2024 , Bartın Anaokulu Fiyatları

Bartın Kreş Fiyatları 2021, Bartın Anaokulu Fiyatları ne kadar kaç tl oldu zamlandı mı güncel fiyat listesi nedir

Bartın Kreş Fiyatları – Bartın Anaokulu Fiyatları ile ilgili bilgi verdiğimiz makalemize hoş geldiniz. Araştırmanıza yardımcı olmak için ilgili kurumlardan fiyat aldık ve Bartın’daki Kreşler ve Anaokulları listesini sizlerle paylaşmak istedik.

Kreşler ve anaokulları, çocukların ileriki hayatlarında gelişmiş bir birey olmaları için kritik bir öneme sahip. Erken yaşlarda alınan bilgiler, direkt olarak çocuğa işlediği için sonraki hayatında etkileri görülebiliyor. Bu nedenle, anne babalar modern tekniklere göre çocuklara olumlu katkılar sunabilecek kreşleri tercih ediyor.

Kreş seçimi, mantığına baktığımız zaman lise ve üniversite seçiminden çok daha önemli.  Bunun sebebi, lise ve üniversite çağındaki çocuklar belli bir olgunluğa erişmiş oluyor ve zaten kendi yollarını seçiyorlar. Kreşe giden çocuklar ise genelde 0-6 yaş grubu olduğu için dış etkenlerden çok daha rahat etkilenebiliyorlar.

Çocukların o yaşlarda dış sinyallere çok daha açık olması ve bunları hap bilgi olarak alması sebebiyle veliler; çocuklarını çevresi temiz, öğretmen kadrosunun geçmişi temiz, tecrübeli personeller barındıran, öğle yemeği gibi imkanların olduğu, çocuğa gündelik hayat uygulamalarını öğretici bir şekilde aktarabilecek, teknolojik açısından gelişmiş, sınıf mevcudu ideal ve modern sınıflara sahip kreşlere göndermek istiyorlar.

Bartın, kreşler bakımından velilere geniş bir hacimde seçim imkanı sunan illerimizdendir. Veliler, üstte belirttiğimiz kriterleri göz önünde bulundurarak çocuklarına en uygun kreşi seçebilirler. Ancak velilerin, kreş kalitesi dışında düşünmeleri gereken bir şey daha var: Kreş ve anaokulu fiyatları.

Aileler, günlük hayatta pek çok harcamaları olduğu için kreşe verecekleri aylık ortalama miktarı bilmek ve diğer masraflarını buna göre şekillendirmek istiyorlar. Ayrıca kreş kalitesi ve fiyat oranını değerlendirmek için de doğal olarak fiyatlara ihtiyaç duyuyorlar.

Bu noktada kreş arayan ailelerin işini kolaylaştırmak için Bartın Kreş Fiyatları ve Bartın Anaokulu Fiyatları ile ilgili araştırma yaptık ve bu fiyatları aşağıda listeledik. Ayrıca, velilerin bu ilimizdeki kreş ve anaokullarını derli toplu bir şekilde görmesi için, Bartın Anaokulları ve Kreşler Listesi de yazımızın devamında yer alıyor.

İlgili Yazı: Balıkesir Kreş Fiyatları

Bartın Kreş – Anaokulu Fiyatları

Aşağıdaki listede, Bartın Anaokulu Fiyatları – Bartın Kreş Fiyatları bilgisini göreceksiniz. Bu fiyatlarla ilgili en net bilgiye, ilgili kurumun kendisini arayıp bilgi alarak ulaşabilirsiniz. Ancak yine de, aşağıdaki Bartın Kreş Ücretleri – Bartın Anaokulu Ücretleri size az çok bilgi verecektir.

 • 23 NİSAN ANAOKULU: Aylık 1000 TL – 2500 TL arasında değişen eğitim hizmeti vermektedir.
 • İL ÖZEL İDARESİ MUSTAFA AYDEDE ANAOKULU: Aylık 1000 TL – 2500 TL arasında değişen eğitim hizmeti vermektedir.
 • 7 EYLÜL ANAOKULU: Aylık 1000 TL – 2500 TL arasında değişen eğitim hizmeti vermektedir.
 • KÜÇÜK ŞEYLER ANAOKULU: Aylık 1000 TL – 2500 TL arasında değişen eğitim hizmeti vermektedir.
 • AKPINAR ANAOKULU: Aylık 1000 TL – 2500 TL arasında değişen eğitim hizmeti vermektedir.
 • ÖZEL BAHÇEŞEHİR KOLEJİ ANAOKULU: Aylık 1000 TL – 2500 TL arasında değişen eğitim hizmeti vermektedir.
 • AYÇİÇEK EĞİTİM ANAOKULU VE KREŞ HİZMETLERİ LTD.ŞTİ.: Aylık 1000 TL – 2500 TL arasında değişen eğitim hizmeti vermektedir.
 • YUVA ANAOKULU: Aylık 1000 TL – 2500 TL arasında değişen eğitim hizmeti vermektedir.
 • AYŞE ÖZSOY ANAOKULU: Aylık 1000 TL – 2500 TL arasında değişen eğitim hizmeti vermektedir.
 • GÖKKUŞAĞI ANAOKULU: Aylık 1000 TL – 2500 TL arasında değişen eğitim hizmeti vermektedir.
 • BARTIN ANAOKULU: Aylık 1000 TL – 2500 TL arasında değişen eğitim hizmeti vermektedir.

İlgili Yazı: Aydın Kreş Fiyatları

Bartın’daki Kreşler ve Anaokulları Listesi

Aşağıda, Bartın’daki en çok bilinen ve isim yapmış kreşler ve anaokulları listesini göreceksiniz. Bu liste sayesinde, bu ilimizdeki anaokullarını ve kreşleri derli toplu bir şekilde görebilir ve iletişime geçeceklerinizi ayıklayabilirsiniz. Bu liste, herhangi bir tavsiye amacı taşımamaktadır.

 • 23 NİSAN ANAOKULU
 • İL ÖZEL İDARESİ MUSTAFA AYDEDE ANAOKULU
 • 7 EYLÜL ANAOKULU
 • KÜÇÜK ŞEYLER ANAOKULU
 • AKPINAR ANAOKULU
 • ÖZEL BAHÇEŞEHİR KOLEJİ ANAOKULU
 • AYÇİÇEK EĞİTİM ANAOKULU VE KREŞ HİZMETLERİ LTD.ŞTİ.
 • YUVA ANAOKULU
 • AYŞE ÖZSOY ANAOKULU
 • GÖKKUŞAĞI ANAOKULU

Sıkça Sorulan Sorular:

Bartın Kreş Fiyatları 2024 Yılında Hangi Aralıklardadır?

Bartın kreş fiyatları, 2024 yılında 1000 TL – 2500 TL aralığındadır.

Bartın Anaokulu Fiyatları 2024 Yılında Hangi Aralıklardadır?

Bartın anaokulu fiyatları, 2024 yılında 1000 TL – 2500 TL aralığındadır.

Bartın’da Bulunan Kreşler Hangileridir?

23 NİSAN ANAOKULU, İL ÖZEL İDARESİ MUSTAFA AYDEDE ANAOKULU ve 7 EYLÜL ANAOKULU gibi kurumlar; Bartın’da bulunan kreşler arasındadır.

Bartın’da Bulunan Anaokulları Hangileridir?

23 NİSAN ANAOKULU, İL ÖZEL İDARESİ MUSTAFA AYDEDE ANAOKULU ve 7 EYLÜL ANAOKULU gibi kurumlar; Bartın’da bulunan anaokulları arasındadır.
Fiyatlar Güncel Değil Mi? Buraya Tıkla Güncel Fiyat Gönder

YASAL UYARI

fiyatlar,fiyat sitesi, fiyatları

Bir Yorum Yaz