Yenifiyatlar

Bim Meyve Suyu Fiyatları

Bim Meyve Suyu fiyat araştırması yapan kullanıcılarımız için geniş kapsamlı bir güncel Bim Meyve Suyu fiyatları analizi yaparak, sizlere en doğru ve güncel bilgiler sunmak adına Fiyatdedektifi olarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Yazı içeriğimizde, Bim Meyve Suyu başlığı altında, 1 Litre Vişneli Jucy , 1 Litre Şeftalili Jucy , 1 Little Cappy Portakal gibi ürünlerin de fiyatlarını bulacaksınız.

Yaptığımız fiyat araştırmaları yazının paylaşım tarihinde güncel fiyatlardır, ancak dolar kurunun sürekli değişmesi nedeni ile firmalar zam yapabilmektedir. Bu nedenle eğer gittiğiniz market, mağaza vb gibi yerlerde bu fiyatlardan farklı fiyatlara denk gelirseniz lütfen yorum bölümünde belirtiniz, biz de fiyatları güncelleyebiliriz.

Bim Meyve Suyu Fiyatları 2024

Bim Meyve Suyu satın almak isteyen kullanıcılar öncesinde detaylı bir fiyat araştırmasına girmektedir. Ekonomimizin hızlı değiştiği günümüzde bu tarz araştırmalar gayet normaldir. Bim Meyve Suyu fiyatı son zamlardan etkilenmiş olabilir.

Bim Meyve Suyu Fiyatları hakkında oldukça detaylı hazırladığımız fiyat listelerimizin doğru bilgi sunabilmesi için kurumların websitelerinden, çağrı merkezlerinden ve mağazalardan araştırmalar yapılarak fiyatlar öğrenilmekte ve websitemize girişi yapılmaktadır. Fiyatlar sizden gelen düzeltmeler ile veya aylık olarak sitemizde güncellenmektedir.

  • Bim meyve suyu fiyat, 2024 yılında 5,40 TL’dir. Bim meyve suyu fiyatları, 1 litre Jucy karışık meyve suyu için 5,40 Tl’dir.

1 Litre Vişneli Jucy Bim Meyve Suyu Fiyatları 2024

1 Litre Vişneli Jucy Bim Meyve Suyu  kullanıcılarımızın yaptığı detay aramalarından olduğu için ayrıca bilgi toplayarak sizlere güncel bir 1 Litre Vişneli Jucy Bim Meyve Suyu  fiyatı sunmak istedik.

  • Bim 1 litre vişneli Jucy meyve suyu fiyatı, 2024 yılında 5,40 TL’dir.

1 Litre Şeftalili Jucy Bim Meyve Suyu Fiyatları 2024

1 Litre Şeftalili Jucy Bim Meyve Suyu  kullanıcılarımızın yaptığı detay aramalarından olduğu için ayrıca bilgi toplayarak sizlere güncel bir 1 Litre Şeftalili Jucy Bim Meyve Suyu  fiyatı sunmak istedik.

  • Bim 1 litre şeftalili Jucy meyve suyu fiyatı, 2024 yılında 4,40 TL’dir.

1 Little Cappy Portakal Bim Meyve Suyu Fiyatları 2024

1 Little Cappy Portakal Bim Meyve Suyu  kullanıcılarımızın yaptığı detay aramalarından olduğu için ayrıca bilgi toplayarak sizlere güncel bir 1 Little Cappy Portakal Bim Meyve Suyu  fiyatı sunmak istedik.

  • Bim 1 litre Cappy Portakal meyve suyu fiyat, 2024 yılında 5,50 TL’dir.

Sıkça Sorulan Sorular : 

Bim Meyve Suyu Markası Nedir??
Bim’de satılan meyve sularının markası genel olarak Jucy’dir. Onun dışında Cappy gibi markalar da satılmaktadır.
Bim Meyve Sularının Çeşitleri Nelerdir??
Bim’de kayısılı, şeftalili, karışık ve bunun gibi çeşitlerde meyve suları bulunmaktadır.Fiyatlar Güncel Değil Mi? Buraya Tıkla Güncel Fiyat Gönder

YASAL UYARI

fiyatlar,fiyat sitesi, fiyatları

Bir Yorum Yaz