Yeme İçme Fiyatları

Bülent Börek Fiyat

Bülent Börek Fiyat 2021 Bülent Börek Fiyatları Bülent Börek Fiyat Listesi tepsi kilo porsiyon depozito fiyatı bilgileri 2021

Bülent Börek Fiyat 2024 yazımızda Bülent Börek Fiyatları araştırmalarımız sonucunda hazırladığımız Bülent Börek Fiyat Listesi’nden faydalanarak siparişlerinizi vermeden önce fikir sahibi olabilirsiniz. Bülent Börek 1 porsiyon, 1 kg, 1 tepsi ne kadar? sorularının cevabını hemen aşağıda bulabilirsiniz.

Bülent Börekçilik Fiyat listesi 3 Ocak 2024 tarihinde Güncellenmiştir.

Bülent Börek Fiyat 2024

  • 1 porsiyon 250 gr 49.5 ₺
  • 1 kg 138 ₺
  • 2 kg 280 ₺
  • 1 tepsi 2 kg 236 ₺ ( +30 ₺ tepsi depozitolu )
  • 1 tepsi 4,5 kg 605 ₺ ( +75 ₺ tepsi depozitolu)

Bülent Börek Hakkında

Bülent Börek Lezzeti Ala

Bülent Börekçilik, eskiden beri bilinen Adana Böreğini tekrar güncelleyerek günümüze taşıdı ve seri imalatına başlayarak İstanbul’da da şubeler açmaya başladı.

Daha İstanbul’a gelir gelmez büyük bir ilgiyle karşılanan “Meşhur Adana Böreği” sıcak yenmesi tavsiye edildiği için şubelerde börek almak için kuyruklar oluştu.

Yapılan bu böreğin özelliği sıcak tüketilmesi. İçindeki peynirin tamamen erimiş olması böreğe lezzet katıyor.Özel üretim kaliteli malzeme kullanmak lezzetimize lezzet katan faktörlerin başında gelmektedir..

Bülent Börek Fiyat 2024 Bülent Börek Fiyatları Bülent Börek Fiyat Listesi tepsi kilo porsiyon depozito fiyatı bilgileri 2024 listesi paylaştığımız yazımız burada sona eriyor.
Fiyatlar Güncel Değil Mi? Buraya Tıkla Güncel Fiyat Gönder

YASAL UYARI

fiyatlar,fiyat sitesi, fiyatları

3 Yorum

Bir Yorum Yaz