Genel

Cam Damacana Su Fiyatları 2024

Cam Damacana Su Fiyatları 2021

Cam Damacana Su Fiyatları 2024 bir çok aile evinde pratik olması sebebiyle damacana su tüketmektedir. Litrelik olan sulara göre daha içinde daha fazla su barındıran damacanalar günümüzde bir çok evde bulunmaktadır. Geçmişten günümüze alışıla gelmiş olan damacanalar ise plastik damacanalardır. Bazı evlerde sıklıkla kullanılmaktadır. 

Damacana suya güvenmeyen kişiler ise güvenilir iyi arıtan bir su artıma cihazı kullanmaktadırlar. 

Özellikle güvenilir bir su arıtma cihazı bulamayan kişiler tercihlerini damacana sudan yapmaktadırlar. Hal böyle olunca akıllara takılan sorulardan bir tanesi de damacana su ne kadar sağlıklı, cam damacana mı yoksa plastik damacana mı kullanmalıyım gibi bir çok soru da beraberinde gelmektedir. 

Sizler için hazırladığımız bu yazımızda artık herkes tarafından tercih edilen ve evlerde kullanılan cam damacana su fiyatlarından ve cam damacananın  faydalarından bahsedeceğiz. 

Cam Damacana Su Fiyatları 2024

Cam damacana su fiyatları rekabet pazarında belirlendiği için bir çok markanın suları farklı fiyatlarla satılmaktadır. 

Piyasada bulunan ünlü su markaları, pınar su, saka su, erikli su bir çok firma plastik damacananın yanı sıra cam damacanaya geçmişlerdir. Fiyatları ise değişmektedir. 

35 ile 197 Tl arasında değişen cam damacana su fiyatlarını öğrenmek için ünlü markaların müşteri hizmetlerini aramanız yeterli olacaktır. Su bedelinin yanı sıra bir kereye mahsus damacana depozito bedeli de alınmaktadır.  

Cam Damacananın Faydaları 

Son zamanlarda televizyonlarda bile karşımıza çıkan başlıklardan bir tanesi de cam damacana mı kullanmalıyım yoksa plastik damacanamı sorusudur. 

Günümüzde bir çok evde şuanda bile plastik damacanada su tüketilmektedir. Fakat herkes tarafından bilinmektedir ki cam her zaman sağlıklıdır. 

İçinde ekstra kimyasal barındırmayan camlar gıda sektöründe oldukça fazla kullanılmaktadır. Cam şüphesiz ki doğal ve saftır. 

Plastik damacananın üretiminde ise petrol artığı kullanıldığı için insan sağlığına olumsuz etkileri de herkes tarafından bilinmektedir. Özellikle; uzun süre kullanımda, astım, kalp rahatsızlığı, kanser, migren, kısırlık ve obeziteye kadar bir çok hastalığa davetiye çıkartmaktadır. 

Cam damacana ise bu sayılan hastalıklara sebep olmaz ve suyu en saf ve doğal şekli ile insan vücuduna gönderir. 

Yani sonuç olarak insan sağlığına son derece fazlaca olumsuz etkileri olan plastik damacanaları kullanmak yerine, mutfağımızda bulunan plastik damacanayı atmalı ve cam damacanaya yer açmalıyız. 

Cam damacana kullanmanın faydalarını maddeler halinde yazmak gerekirse; 

  • Yabancı maddelerden arınılmıştır, 
  • Plastik damacana gibi bünyesinde kimyasal madde içermemektedir. 
  • Suyun tadını ve kokusunu değiştirmemektedir. 
  • İnsan sağlığı için olumsuz etkisi bulunan plastik damacana içerisinde bulunan kimyasal maddeleri içermemektedir ve bu maddeler suya karışmamış olur. 
  • Cam damacana su, nem, koku ve hava geçirmemektedir. 
  • Isıya dayanıklılığı sebebiyle suyun tadını bozmamaktadır. 
  • Plastik damacananın çevreye verdiği olumsuz etkileri barındırmadığı için çevre kirliliğine neden olmamaktadır. 
  • Bu sebeple çevre dostudur. 
Cam damacana fiyatı ne kadar?

Cam damacana firmalarının çok fazla olması fiyat aralığını baya açmaktadır. 35 TL den başlayan Cam damacana fiyatları çok daha yükseklere çıkabilmektedir.

Cam damacana su kaç litre?

Genel itibari ile damacana sular 19 litre olarak belirlenmiştir farklı litrelerde de cam damacanalarda vardır
Fiyatlar Güncel Değil Mi? Buraya Tıkla Güncel Fiyat Gönder

YASAL UYARI

fiyatlar,fiyat sitesi, fiyatları

1 Yorum

  • Yazının başlığı “Cam Damacana Su Fiyatları 2024” ama yazı içinde “…19 ile 25 Tl arasında değişen cam damacana su fiyatlarını öğrenmek için ünlü markaların müşteri hizmetlerini aramanız yeterli olacaktır.” deniyor. Ne kadar gereksiz bir yazı, vakit kaybı bir site….

Bir Yorum Yaz