Yapı İnşaat Fiyatları

Cam Tuğla Fiyat Listesi 2024

Cam Tuğla Fiyat Listesi

Cam Tuğla Fiyat Listesi 2024; Geçmişten günümüze uzun yıllar boyunca inşaat sektörü yatırım ve üretim konusunda oldukça ilgilenilen ve ihtiyaç duyulan sektör olmuştur. Özellikle inşaat yapımında kullanılan bir çok ürün tercih ve üretim konusunda ilk sırada yer almaktadır.Bunlardan bir tanesi de tuğlalardır.

Cam Tuğla Fiyat Listesi 2024

Bu sektörün olmazsa olmaz ürünlerinden olan tuğlalar;

  • dekoratif tuğla fiyatları,
  • cam tuğla fiyatları,
  • ateş tuğla fiyatları gibi bir çok türünün tercih edilip aratılması söz konusudur.

Cam tuğlalar evin bir çok bölümünde dekoratif amaçlı kullanılmaktadır. son dönemlerin en gözde dekorasyon ürünü olan bu tuğlalar 50 TL ile 150 TL arasında seçtiğiniz modele göre değişiklik göstermektedir.

Dekoratif Tuğla Fiyatları 2024

Dekoratif tuğlalar özellikle salon duvarlarında, şömine etrafında tercih edilen tuğla modelleridir. birim fiyatı yaptıracağınız tuğlanın kalitesine ve yaptıracağınız alanın metre karesine göre değişmektedir. Metre kare fiyatı ortalama 250 TL civarındadır.

bunun dışında daha uygun fiyatlı olmasını tercih ederseniz strafor veya duvar kağıdı şeklinde olanlar da vardır. bunlar gerçek tuğlaya göre daha uygun fiyatlıdır.

Pres Tuğla Fiyatları 2024

En çok tercih edilen bir diğer tuğla modeli ise pres tuğlalardır. bu modellerde ise adet fiyatı ile işlem yapılmaktadır. Adeti 5-10 TL arasında değişiklik göstermektedir.

Cam Tuğla Nedir?

Cam tuğla;şöyle bilinir cam blok bir mimari unsurdur. Cam blokların görünümü renk, boyut, doku ve form olarak değişebilir. Cam tuğlalar, içeri girerken görsel karartma sağlar ışık.

Pres Tuğla Nedir?

Tuğla, harç ile birbirine tutturularak duvar inşasında kullanılan, pişmiş veya kurutulmuş kil bazlı topraktan elde edilen yapı malzemesidir. Çoğunlukla dikdörtgenler prizması şeklinde yapılmaktadır.
Fiyatlar Güncel Değil Mi? Buraya Tıkla Güncel Fiyat Gönder

YASAL UYARI

fiyatlar,fiyat sitesi, fiyatları

Bir Yorum Yaz