Yenifiyatlar

Diler Hurda Fiyatları 2024 Güncel, 1.grup, 2.grup, 3.grup Diler Hurda Fiyatları

Diler Hurda fiyat araştırması yapan kullanıcılarımız için geniş kapsamlı bir güncel Diler Hurda fiyatları analizi yaparak, sizlere en doğru ve güncel bilgiler sunmak adına Fiyatdedektifi olarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Yazı içeriğimizde, Diler Hurda başlığı altında, Demir Çelik , DKP , Ekstra gibi ürünlerin de fiyatlarını bulacaksınız.

Yaptığımız fiyat araştırmaları yazının paylaşım tarihinde güncel fiyatlardır, ancak dolar kurunun sürekli değişmesi nedeni ile firmalar zam yapabilmektedir. Bu nedenle eğer gittiğiniz market, mağaza vb gibi yerlerde bu fiyatlardan farklı fiyatlara denk gelirseniz lütfen yorum bölümünde belirtiniz, biz de fiyatları güncelleyebiliriz.

Diler Hurda Fiyatları 2024

Diler Hurda satın almak isteyen kullanıcılar öncesinde detaylı bir fiyat araştırmasına girmektedir. Ekonomimizin hızlı değiştiği günümüzde bu tarz araştırmalar gayet normaldir. Diler Hurda fiyatı son zamlardan etkilenmiş olabilir.

Diler Hurda Fiyatları hakkında oldukça detaylı hazırladığımız fiyat listelerimizin doğru bilgi sunabilmesi için kurumların websitelerinden, çağrı merkezlerinden ve mağazalardan araştırmalar yapılarak fiyatlar öğrenilmekte ve websitemize girişi yapılmaktadır. Fiyatlar sizden gelen düzeltmeler ile veya aylık olarak sitemizde güncellenmektedir.

  • Diler hurda fiyatları, 2024 yılında ton başına 3.370,00 TL’dir. Diler hurda fiyatları, 2024 yılında 2.sınıf hurda için ton başına 3.370,00 TL’dir.

Sizlere sunduğumuz Diler Hurda fiyatları listesine bakarak, bütçe araştırmanıza büyük bir katkı yapabilirsiniz. Bir ürünü almadan önce onun fiyatını internet üzerinden araştırmak, pek çok bilinçli müşterinin yaptığı bir şeydir. Özellikle ülkemizdeki son zamanlardaki fiyat artışlarını da göz önünde bulunduracak olursak, ürün fiyatları oldukça sık değişmektedir. Bu değişimler, müşterileri ürünü almadan önce fiyatını araştırmaya itmektedir. Siz de size sunduğumuz listeye bakarak, Demir Çelik fiyatları, DKP fiyatları ile ilgili de bilgi sahibi olabilirsiniz. Bu fiyatları göz önünde bulundurup birbiriyle karşılaştırarak, alıp almamaya karar verebilir ve bütçe haritanızı ona göre şekillendirebilirsiniz. Fiyatlarımızı olabildiğince güncel tutmaya çalışıyoruz ancak eğer güncel olmayan bir fiyat görürseniz bizimle iletişime geçebilir ve fiyatın güncellenmesi talebinde bulunabilirsiniz. 

Demir Çelik Diler Hurda Fiyatları 2024

Demir Çelik Diler Hurda  kullanıcılarımızın yaptığı detay aramalarından olduğu için ayrıca bilgi toplayarak sizlere güncel bir Demir Çelik Diler Hurda  fiyatı sunmak istedik.

  • Diler demir çelik hurda fiyatları, 2024 yılında 1.sınıf hurdanın 1 tonu için 4.470,00 TL’dir.

DKP Diler Hurda Fiyatları 2024

DKP Diler Hurda  kullanıcılarımızın yaptığı detay aramalarından olduğu için ayrıca bilgi toplayarak sizlere güncel bir DKP Diler Hurda  fiyatı sunmak istedik.

  • Diler DKP hurda fiyatları, 2024 yılında ton başına 4.580,00 TL’dir.

Ekstra Diler Hurda Fiyatları 2024

Ekstra Diler Hurda  kullanıcılarımızın yaptığı detay aramalarından olduğu için ayrıca bilgi toplayarak sizlere güncel bir Ekstra Diler Hurda  fiyatı sunmak istedik.

  • Diler ekstra hurda fiyatları, 2024 yılında ton başına 4.530,00 TL’dir.

Sıkça Sorulan Sorular : 

Hurda Grupları Nelerdir?
DKP, ekstra, 1.grup, 2.grup ve 3.grup gibi hurda sınıfları bulunmaktadır.
1 Ton Hurda Demir Ne Kadar?
1 ton hurda demirin kilosu 3.50 TL’dir.Fiyatlar Güncel Değil Mi? Buraya Tıkla Güncel Fiyat Gönder

YASAL UYARI

fiyatlar,fiyat sitesi, fiyatları

Bir Yorum Yaz