Yeme İçme Fiyatları

Diyanet Yurtdışı Kurbanlık Bağış 2024 Fiyatları

Diyanet Yurtdışı Kurbanlık Bağış 2021 Fiyatları Güncel Hisse Tablosu - Yurtdışı kurbanlık Bağış 2021 fiyatları Güncel Detaylı

Diyanet Yurtdışı Kurbanlık Bağış 2024 Fiyatları yazımızda sizlere bu yıl Diyanet yurtdışı kurbanlık ücretleri hangi aralıklarda bilgiler vereceğiz.

Kurban bayramı yaklaşırken tüm vatandaşlarımızın en çok aradığı konulardan biri de kurbanlık fiyatları. Ancak kendileri kurban kesmeyecek olanlar veya bağış yapacak olanlar bağış fiyatları araştırıyor.

Aşağıda zincir marketlerin kurbanlık fiyatlarını bulabilirsiniz.

Metro Market Kurbanlık Fiyatları
Carrefour Kurbanlık Fiyatları
Migros Kurbanlık Fiyatları
A101 Kurbanlık Fiyat
Lösev Kurbanlık Bağış Fiyatları
Kurbanlık Fiyatları

Diyanet Yurtdışı Kurbanlık Bağış 2024 Fiyatları

Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş, 2024 yılı vekalet yoluyla kurban kesim bedelinin yurt içinde 1125 lira, yurt dışında 925 lira olarak belirlendiğini açıkladı. Aşağıda hisse sayısına göre fiyat tablosu bulunmaktadır.

Bağış Yapılacak Hisse SayısıHisse Sayısına Göre Kurbanlık Fiyatı
1925 TL
21850 TL
32775 TL
43700 TL
Diyanet Yurtdışı Kurbanlık Bağış 2024 Fiyat Tablosu

Kurbanlık bağışlarınızı bu bağlantıdan https://bagis.tdv.org/kurban/vekaleten-kurban-yurt-disi-15 diyanetin sitesi üzerinden yapabilirsiniz.

Vekaleten Kurban Yurt Dışı

“Şimdi sen Rabbine kulluk et ve kurban kes.” (Kevser, 2)

Allah’a yakınlaşmaya vesile olan şey anlamına gelen kurban, birçok güzelliği ve manayı içerisinde barındırması bakımından da önemlidir.  Kurban olur insan, kestiği/kestirdiği kurbanlar ile. Ulaşır takvası ve niyeti ameliyle beraber. Yaklaşır Allah’a, yakınlaşır kardeşlerine onları görmese bile.

Bu şuur ve ihlasla,

Keseceği kurbanı ihtiyaç sahiplerine ulaştırmak isteyen vatandaşlarımıza yardımcı olmak, bu ibadetin dini hükümler doğrultusunda ve amacına uygun şekilde ifasını sağlamak için “Diyanet İşleri Başkanlığı ile Türkiye Diyanet Vakfı işbirliğinde” vekâlet yoluyla kurban kesim organizasyonu düzenlenmektedir.

KURBANLARINIZ DİYANET VAKFI GÜVENCESİNDE

Vekâletini aldığımız kurbanlarınızı 75 ülke, 315 bölgede, İslami usullere göre “Türkiye Diyanet Vakfı Güvencesiyle” kesiyoruz ve dağıtıyoruz.

İbadet şuuru ile büyükbaş ve küçükbaş olarak kestiğimiz kurbanlarınızı dünyanın farklı coğrafyalarında, yardımlarınızı bekleyen ihtiyaç sahiplerine ulaştırıyoruz. Kategorimizin sadece yurt dışı kurban şeklinde olması, kesilecek kurban türü niyetinin size ait olması; yani bizce bilinmesinin gerekli olmaması, bizim sizlerin niyetine kurbanınızı kesme faaliyeti yürütmemiz nedeniyledir.

Gelin, kurban ibadetimizi ifa ederken mahzun ve mağdur gönüllere bayram coşkusu yaşatalım.

Türkiye Diyanet Vakfı’na vekalet yoluyla verdiğiniz kurbanlarınız ortalama 1 ay içerisinde, Vacip Kurbanlarınız bayramın ilk 3 günü içerisinde kesilerek SMS/E-posta yoluyla bilgilendirme yapılmaktadır.
Fiyatlar Güncel Değil Mi? Buraya Tıkla Güncel Fiyat Gönder

YASAL UYARI

fiyatlar,fiyat sitesi, fiyatları

Bir Yorum Yaz