Genel

En Ucuz İç Cephe Boya Fiyatları 20 Kg 2024

En Ucuz İç Cephe Boya Fiyatları 20 Kg 2021

 

En Ucuz İç Cephe Boya Fiyatları 20 Kg 2024; insanların en rahat ettikleri yerlerin başında şüphesiz ki evlerimiz gelmektedir. Yoğun geçen okul- iş gününü ardından kendimizi eve atıp koltuğa uzanmak; bütün gün hayalini kurduğumuz tek şey olabiliyor. 

Durum böyleyken evimizi güzelleştirmek ise yapacağımız şeylerin en başında gelmektedir. En başa dönmek gerekirse ister kendimizin olsun ister kira bir eve ilk taşındığımız zaman yapacağımız ilk şeylerden bir tanesi de duvar renklerini değiştirmek oluyor. 

Sizler için hazırladığımız bu yazımızda iç cephe boyalarından, son trend renklerden, iç cephe boyası yaparken nelere dikkat edeceğimizden ve fiyatlarından söz edeceğiz. 

En Ucuz İç Cephe Boya Fiyatları 20 Kg 2024 

Bir evin havasını değiştirmenin en basit ve ucuz yolu evin duvarlarının rengini değiştirmektir. Özellikle renk seçimi uygun olursa yaratacağı havaya siz bile inanamayacaksınız. 

Son zamanlarda en çok kullanılan ve tercih edilen renklerden birisi kum bejidir. Özellikle küçük olan odalar için tavsiye edilen bu renk açık tonları ile mekana soft, ferah ve aydınlık bir hava katmaktadır.  

Küçük odalarda koyu renkler kullanmayı düşünüyor iseniz bu düşünceden hemen vazgeçmelisiniz. Zira koyu renkler küçük olan odanızı daha basık ve boğuk göstereceğinden oda olduğundan daha küçük görünecektir. 

Bu sebeple son zamanların trend renklerinden olan kum bejini, küçük büyük tüm odalarınıza gönül rahatlığı ile uygulayabilirsiniz. 

Size önereceğimiz diğer bir renk ise gri tonlarıdır. Son dönemlerde özellikle büyük odalar için tercih edilen griler, doğru oda büyüklüğü ve doğru eşya- obje kombini ile evinize son derece modern bir hava katacaktır. 

İç Cephe Boyası Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler 

  • Temizliğe dikkat eden bir yapıya sahipseniz, ışık ile kendi kendini temizleyen veya silinebilir duvar boyalarını tercih edebilirsiniz. 
  • Büyük odalarda özgürce renk tonlarını kullanabilirken, küçük odalarınızı daha büyük ve ferah göstermek için mutlaka daha açık renk tonları kullanabilirsiniz. 
  • Odanızın bütünlüğünü sağlamak amacıyla eşya, obje, halı, perde gibi detayları birbiri ile uyumlu kullanmalısınız. 
  • Boya yapmadan önce iyi araştırmalı, odanızda güzel görünecek bir boya tercih etmelisiniz. 
  • Mutlaka bir yol haritası planlamalı neyi nasıl yapacağınızı sistemli bir şekilde planlamalısınız. 
  • Boya yaparken mutlaka yerlere bir şeyler sermeli boya damlaması durumunda size ekstra zahmet ve iş çıkarmayacak şekilde çalışmalısınız. 
  • Boya yapmadan önce boya seyreltme işlemini son derece dikkatli bir şekilde yapmalısınız. 
  • Boyanız ne çok yoğun ne de çok seyrek olmalıdır. 

Son olarak 20 kg olan iç cephe boya fiyatlarına gelirsek eğer, piyasada bulunan birden fazla ünlü markaların son fiyatları şu şekildedir; 

Fawori boya 200-300  tl arası 

Filli Boya 240-350 tl arası 

Marshall Boya 200-500 tl arasında seyretmektedir. 

Sizde evinizde farklı ve birbirinden güzel renkleri kullanmak isterseniz kartela üzerinden seçim yapabilirsiniz 
Fiyatlar Güncel Değil Mi? Buraya Tıkla Güncel Fiyat Gönder

YASAL UYARI

fiyatlar,fiyat sitesi, fiyatları

Bir Yorum Yaz