Eğitim Fiyatları

Etlik Kreş Fiyatları 2024 , Etlik Anaokulu Fiyatları

Etlik Kreş Fiyatları 2021, Etlik Anaokulu Fiyatları ne kadar kaç tl oldu zamlandı mı güncel fiyat listesi nedir

Etlik Kreş Fiyatları – Etlik Anaokulu Fiyatları ile ilgili bilgi verdiğimiz makalemize hoş geldiniz. Araştırmanıza yardımcı olmak için ilgili kurumlardan fiyat aldık ve Etlik’teki Kreşler ve Anaokulları listesini sizlerle paylaşmak istedik.

Kreşler ve anaokulları, çocukların ileriki hayatlarında gelişmiş bir birey olmaları için kritik bir öneme sahip. Erken yaşlarda alınan bilgiler, direkt olarak çocuğa işlediği için sonraki hayatında etkileri görülebiliyor. Bu nedenle, anne babalar modern tekniklere göre çocuklara olumlu katkılar sunabilecek kreşleri tercih ediyor.

Kreş seçimi, mantığına baktığımız zaman lise ve üniversite seçiminden çok daha önemli.  Bunun sebebi, lise ve üniversite çağındaki çocuklar belli bir olgunluğa erişmiş oluyor ve zaten kendi yollarını seçiyorlar. Kreşe giden çocuklar ise genelde 0-6 yaş grubu olduğu için dış etkenlerden çok daha rahat etkilenebiliyorlar.

Çocukların o yaşlarda dış sinyallere çok daha açık olması ve bunları hap bilgi olarak alması sebebiyle veliler; çocuklarını çevresi temiz, öğretmen kadrosunun geçmişi temiz, tecrübeli personeller barındıran, öğle yemeği gibi imkanların olduğu, çocuğa gündelik hayat uygulamalarını öğretici bir şekilde aktarabilecek, teknolojik açısından gelişmiş, sınıf mevcudu ideal ve modern sınıflara sahip kreşlere göndermek istiyorlar.

Etlik, kreşler bakımından ülkemizde velilere geniş bir hacimde seçim imkanı sunan yerler arasındadır. Veliler, üstte belirttiğimiz kriterleri göz önünde bulundurarak çocuklarına en uygun kreşi seçebilirler. Ancak velilerin, kreş kalitesi dışında düşünmeleri gereken bir şey daha var: Kreş ve anaokulu fiyatları.

Aileler, günlük hayatta pek çok harcamaları olduğu için kreşe verecekleri aylık ortalama miktarı bilmek ve diğer masraflarını buna göre şekillendirmek istiyorlar. Ayrıca kreş kalitesi ve fiyat oranını değerlendirmek için de doğal olarak fiyatlara ihtiyaç duyuyorlar.

Bu noktada kreş arayan ailelerin işini kolaylaştırmak için Etlik Kreş Fiyatları ve Etlik Anaokulu Fiyatları ile ilgili araştırma yaptık ve bu fiyatları aşağıda listeledik. Ayrıca, velilerin buradaki kreş ve anaokullarını derli toplu bir şekilde görmesi için, Etlik Anaokulları ve Kreşler Listesi de yazımızın devamında yer alıyor.

İlgili Yazı: Sefaköy Kreş Fiyatları

Etlik Kreş – Anaokulu Fiyatları 2024

Aşağıdaki listede, Etlik Anaokulu Fiyatları – Etlik Kreş Fiyatları bilgisini göreceksiniz. Bu fiyatlarla ilgili en net bilgiye, ilgili kurumun kendisini arayıp bilgi alarak ulaşabilirsiniz. Ancak yine de, aşağıdaki Etlik Kreş Ücretleri – Etlik Anaokulu Ücretleri size az çok bilgi verecektir.

 • MAVİ GEZEGEN ÇOCUK KULÜBÜ: Aylık 1000 TL – 2500 TL arasında değişen eğitim hizmeti vermektedir.
 • İNCİ YAKA ANAOKULU: Aylık 1000 TL – 2500 TL arasında değişen eğitim hizmeti vermektedir.
 • ÖZEL ANKARA HAYAT ANAOKULU: Aylık 1000 TL – 2500 TL arasında değişen eğitim hizmeti vermektedir.
 • ÖZEL SEVGİ YUMAĞI ANAOKULU: Aylık 1000 TL – 2500 TL arasında değişen eğitim hizmeti vermektedir.
 • KÖŞK ANAOKULU: Aylık 1000 TL – 2500 TL arasında değişen eğitim hizmeti vermektedir.
 • ÖZEL ÇİLEK ANAOKULU: Aylık 1000 TL – 2500 TL arasında değişen eğitim hizmeti vermektedir.
 • CANER ÖZEN ANAOKULU: Aylık 1000 TL – 2500 TL arasında değişen eğitim hizmeti vermektedir.
 • DOĞA KOLEJİ ANAOKULU KEÇİÖREN KAMPÜSÜ: Aylık 1000 TL – 2500 TL arasında değişen eğitim hizmeti vermektedir.
 • ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ BAŞKANLIĞI – KEÇİÖREN ÇOCUK KULÜBÜ: Aylık 1000 TL – 2500 TL arasında değişen eğitim hizmeti vermektedir.
 • ÖZEL ŞULE EREN ANAOKULU: Aylık 1000 TL – 2500 TL arasında değişen eğitim hizmeti vermektedir.
 • ETLİK ANAOKULU: Aylık 1000 TL – 2500 TL arasında değişen eğitim hizmeti vermektedir.

İlgili Yazı: Eryaman Kreş Fiyatları

Etlik’teki Kreşler ve Anaokulları Listesi

Aşağıda, Etlik’teki en çok bilinen ve isim yapmış kreşler ve anaokulları listesini göreceksiniz. Bu liste sayesinde, ülkemizin bu bölümündeki anaokullarını ve kreşleri derli toplu bir şekilde görebilir ve iletişime geçeceklerinizi ayıklayabilirsiniz. Bu liste, herhangi bir tavsiye amacı taşımamaktadır.

 • MAVİ GEZEGEN ÇOCUK KULÜBÜ
 • İNCİ YAKA ANAOKULU
 • ÖZEL ANKARA HAYAT ANAOKULU
 • ÖZEL SEVGİ YUMAĞI ANAOKULU
 • KÖŞK ANAOKULU
 • ÖZEL ÇİLEK ANAOKULU
 • CANER ÖZEN ANAOKULU
 • DOĞA KOLEJİ ANAOKULU KEÇİÖREN KAMPÜSÜ
 • ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ BAŞKANLIĞI – KEÇİÖREN ÇOCUK KULÜBÜ
 • ÖZEL ŞULE EREN ANAOKULU

Sıkça Sorulan Sorular:

Etlik Kreş Fiyatları 2024 Yılında Hangi Aralıklardadır?

Etlik kreş fiyatları, 2024 yılında 1000 TL – 2500 TL aralığındadır.

Etlik Anaokulu Fiyatları 2024 Yılında Hangi Aralıklardadır?

Etlik anaokulu fiyatları, 2024 yılında 1000 TL – 2500 TL aralığındadır.

Etlik’te Bulunan Kreşler Hangileridir?

MAVİ GEZEGEN ÇOCUK KULÜBÜ, İNCİ YAKA ANAOKULU ve ÖZEL ANKARA HAYAT ANAOKULU gibi kurumlar; Etlik’te bulunan kreşler arasındadır.

Etlik’te Bulunan Anaokulları Hangileridir?

MAVİ GEZEGEN ÇOCUK KULÜBÜ, İNCİ YAKA ANAOKULU ve ÖZEL ANKARA HAYAT ANAOKULU gibi kurumlar; Etlik’te bulunan anaokulları arasındadır.
Fiyatlar Güncel Değil Mi? Buraya Tıkla Güncel Fiyat Gönder

YASAL UYARI

fiyatlar,fiyat sitesi, fiyatları

Bir Yorum Yaz