Genel

Fethiye Ölüdeniz Otelleri Herşey Dahil Fiyatları 2024

Fethiye Ölüdeniz Otelleri Herşey Dahil Fiyatları 2021

Fethiye Ölüdeniz Otelleri Herşey Dahil Fiyatları 2024; Tatil denince herkesin ilk olarak aklına getirdiği tatil beldelerinden birisi de şüphesiz ki Ölüdeniz‘dir. 

Fethiye Ölüdeniz Otelleri Herşey Dahil Fiyatları 2021
Fethiye Ölüdeniz Otelleri Herşey Dahil Fiyatları 2024

Muğla iline bağlı Fethiye ilçesinde bulunana Ölüdeniz, en rüzgarlı ve fırtınalı zamanlarda bile  içerisinde tek bir dalga görünmemesiyle bilinir. 

Her yıl binlerce yerli ve yabancı turist ağırlayan bu muhteşem tatil beldemiz, bir çok yabancı ülkenin de ilk sıralarda tercih ettiği bir yerdir. 

Sizler için hazırladığımız bu yazımızda Muğla’nın incisi Ölüdeniz’den bahsedeceğiz. Ölü deniz de gezilecek yerler, Fethiye otelleri herşey dahil fiyatları 2024 yılında kaç TL olmuş, Ölü deniz Ankara arası kaç km. Ölüdeniz İstanbul arası kaç km. Ölüdeniz de yapılacak aktiviteler gibi akla takılan bir çok soruya birlikte yanıt aramaya çalışacağız. 

Fethiye Ölüdeniz Otelleri Herşey Dahil Fiyatları 2024

Fethiye Ölüdeniz sarı kumsallarıyla, masmavi dalgasız, tabiri caizse çarşaf gibi deniziyle en gözde tatil mekanlarından bir tanesidir. 

Güzellik de bu kadar fazla olunca akla mutlaka ilk olarak pahalılık gelmektedir. Fakat gözünüz bu kadar korkmasın çünkü her bütçeye göre mutlaka kalınabilecek oteller mevcuttur. 

Öncellikle fiyat değişikliği kalacağınız döneme göre değişiklik göstermektedir. Kışın farklı yazin sezon başladığında daha farklı bir fiyat ödersiniz. 

Okul dönemi açıkken daha uygun okul dönemi tatile girdiğinde biraz daha fiyatları yükselmiş olur. Bunun dışında normal günler daha az tatil ve özel günlerde daha fazla fiyat la karşılaşabilirsiniz. 

Bu yalnızca Ölüdeniz ile alakalı bir fiyat tarifesi değildir. Tatil beldelerinde ki bir çok otel bu şekilde hizmet vermektedir. Aşağı yukarı bir fiyat belirlemek gerekirse oda kahvaltı konseptinde kişi başı 50 TL ile 1.255 TL arasında fiyatlandırma bulunmaktadır. 

Bu fiyat aralığında herşey dahil ve ultra herşey dahil şeklinde oteller de bulabilirsiniz. Fiyatlandırma farkının bir sebebi ise denize uzaklıktır. Ölüdenize en uzak yerler daha uygun denize sıfır yerler daha pahalı şekildedir. 

Ölüdeniz’de Gezilecek Yerler 

 • Blue lagoon 
 • Belcekkız plajı 
 • Kıdrak köyü 
 • Kelebekler vadisi herkes tarafından bilinen ve Fethiye’ye giden herkes tarafından mutlaka ziyaret edilen yerlerin başındadır. 
 • Kabak koyu  
 • Likya yolu gibi yerleri mutlaka görmenizi tavsiye ediyoruz. 
 • Yamaç paraşütü denince akla zaten ilk olarak Fethiye gelmektedir. Eğer Fethiye’ye giderseniz mutlaka masmavi gökyüzünde masmavi deniz manzarasına karşı uçmayı ihmal etmeyin. 
 • Tekne turları 
 • Su sporları 

Ölüdeniz’de Yapılacak Aktiviteler 

 • Safari turu 
 • Doğa yürüyüşü 
 • At ve ATV Safari 
 • Ölüdeniz gece hayatı gibi aktiviteleri de gönlünüzce yapabilir, anılarınıza daha güzel anılar katabilirsiniz. 

Ölüdeniz Ankara Arası Kaç Km?

Eğer Ankara’dan yola çıkıp Ölüdeniz’e kişisel arabanız  veya otobüs ile gidecekseniz iki şehrin yaklaşık olarak arası 636 Km’dir.  

Ölüdeniz İstanbul Arası Kaç Km Fethiye Ölüdeniz Otelleri Herşey Dahil Fiyatları 2024 

Eğer ki Ölüdeniz tatil rotanız İstanbul’dan başlayacak ise kişisel arabanız veya otobüs ile  Ölüdeniz İstanbul arası yaklaşık olarak 804 Km’dir. 

Fethiye Ölüdeniz Otelleri Herşey Dahil Fiyatları Ne Kadar?

Aşağı yukarı bir fiyat belirlemek gerekirse oda kahvaltı konseptinde kişi başı ortalama 1500 TL ile 7500 TL arasında fiyatlandırma bulunmaktadır. 

Ölüdeniz Ankara Arası Kaç Km?

Eğer Ankara’dan yola çıkıp Ölüdeniz’e kişisel arabanız  veya otobüs ile gidecekseniz iki şehrin yaklaşık olarak arası 636 Km’dir. 
Fiyatlar Güncel Değil Mi? Buraya Tıkla Güncel Fiyat Gönder

YASAL UYARI

fiyatlar,fiyat sitesi, fiyatları

Bir Yorum Yaz