Yenifiyatlar

Hac Fiyatları

Hac fiyat araştırması yapan kullanıcılarımız için geniş kapsamlı bir güncel Hac fiyatları analizi yaparak, sizlere en doğru ve güncel bilgiler sunmak adına Fiyatdedektifi olarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Yazı içeriğimizde, Hac başlığı altında, Diyanet 2 Kişilik Odalı , Diyanet 3 Kişilik Odalı , Diyanet 4 Kişilik Odalı gibi ürünlerin de fiyatlarını bulacaksınız.

Yaptığımız fiyat araştırmaları yazının paylaşım tarihinde güncel fiyatlardır, ancak dolar kurunun sürekli değişmesi nedeni ile firmalar zam yapabilmektedir. Bu nedenle eğer gittiğiniz market, mağaza vb gibi yerlerde bu fiyatlardan farklı fiyatlara denk gelirseniz lütfen yorum bölümünde belirtiniz, biz de fiyatları güncelleyebiliriz.

Hac Fiyatları 2024

Hac satın almak isteyen kullanıcılar öncesinde detaylı bir fiyat araştırmasına girmektedir. Ekonomimizin hızlı değiştiği günümüzde bu tarz araştırmalar gayet normaldir. Hac fiyatı son zamlardan etkilenmiş olabilir.

Hac Fiyatları hakkında oldukça detaylı hazırladığımız fiyat listelerimizin doğru bilgi sunabilmesi için kurumların websitelerinden, çağrı merkezlerinden ve mağazalardan araştırmalar yapılarak fiyatlar öğrenilmekte ve websitemize girişi yapılmaktadır. Fiyatlar sizden gelen düzeltmeler ile veya aylık olarak sitemizde güncellenmektedir.

  • Hac fiyatları, 2024 yılında 20.700 SAR yani yaklaşık 50.000 TL’dir. Bu fiyat, 2 kişilik oda için verilen kişi başı fiyattır.

Diyanet 2 Kişilik Odalı Hac Fiyatları 2024

Diyanet 2 Kişilik Odalı Hac  kullanıcılarımızın yaptığı detay aramalarından olduğu için ayrıca bilgi toplayarak sizlere güncel bir Diyanet 2 Kişilik Odalı Hac  fiyatı sunmak istedik.

  • Diyanet 2 kişilik odalı hac fiyatları, 2024 yılında kişi başı 49.666,40 TL’dir.

Diyanet 3 Kişilik Odalı Hac Fiyatları 2024

Diyanet 3 Kişilik Odalı Hac  kullanıcılarımızın yaptığı detay aramalarından olduğu için ayrıca bilgi toplayarak sizlere güncel bir Diyanet 3 Kişilik Odalı Hac  fiyatı sunmak istedik.

  • Diyanet 3 kişilik odalı hac fiyatları, 2024 yılında kişi başı 44.151,84 TL’dir.

Diyanet 4 Kişilik Odalı Hac Fiyatları 2024

Diyanet 4 Kişilik Odalı Hac  kullanıcılarımızın yaptığı detay aramalarından olduğu için ayrıca bilgi toplayarak sizlere güncel bir Diyanet 4 Kişilik Odalı Hac  fiyatı sunmak istedik.

  • Diyanet 4 kişilik odalı hac fiyatları, 2024 yılında kişi başı 39.352,73 TL’dir.

Sıkça Sorulan Sorular : 

Diyanet Hac Parası 2024 Yılında Ne Kadar??
2 kişilik bir oda için kişi başı yaklaşık 50.000 TL’dir.
Hac Kaç Gün Sürer??
Kişiye göre değişmekle birlikte 10-45 gün arasında kalınmaktadır.Fiyatlar Güncel Değil Mi? Buraya Tıkla Güncel Fiyat Gönder

YASAL UYARI

fiyatlar,fiyat sitesi, fiyatları

Bir Yorum Yaz