Eğitim Fiyatları

Iğdır Kreş Fiyatları 2024 , Iğdır Anaokulu Fiyatları

Iğdır Kreş Fiyatları 2021, Iğdır Anaokulu Fiyatları ne kadar kaç tl oldu zamlandı mı güncel fiyat listesi nedir

Iğdır Kreş Fiyatları – Iğdır Anaokulu Fiyatları ile ilgili bilgi verdiğimiz makalemize hoş geldiniz. Araştırmanıza yardımcı olmak için ilgili kurumlardan fiyat aldık ve Iğdır’daki Kreşler ve Anaokulları listesini sizlerle paylaşmak istedik.

Kreşler ve anaokulları, çocukların ileriki hayatlarında gelişmiş bir birey olmaları için kritik bir öneme sahip. Erken yaşlarda alınan bilgiler, direkt olarak çocuğa işlediği için sonraki hayatında etkileri görülebiliyor. Bu nedenle, anne babalar modern tekniklere göre çocuklara olumlu katkılar sunabilecek kreşleri tercih ediyor.

Kreş seçimi, mantığına baktığımız zaman lise ve üniversite seçiminden çok daha önemli.  Bunun sebebi, lise ve üniversite çağındaki çocuklar belli bir olgunluğa erişmiş oluyor ve zaten kendi yollarını seçiyorlar. Kreşe giden çocuklar ise genelde 0-6 yaş grubu olduğu için dış etkenlerden çok daha rahat etkilenebiliyorlar.

Çocukların o yaşlarda dış sinyallere çok daha açık olması ve bunları hap bilgi olarak alması sebebiyle veliler; çocuklarını çevresi temiz, öğretmen kadrosunun geçmişi temiz, tecrübeli personeller barındıran, öğle yemeği gibi imkanların olduğu, çocuğa gündelik hayat uygulamalarını öğretici bir şekilde aktarabilecek, teknolojik açısından gelişmiş, sınıf mevcudu ideal ve modern sınıflara sahip kreşlere göndermek istiyorlar.

Iğdır, kreşler bakımından velilere geniş bir hacimde seçim imkanı sunan illerimizdendir. Veliler, üstte belirttiğimiz kriterleri göz önünde bulundurarak çocuklarına en uygun kreşi seçebilirler. Ancak velilerin, kreş kalitesi dışında düşünmeleri gereken bir şey daha var: Kreş ve anaokulu fiyatları.

Aileler, günlük hayatta pek çok harcamaları olduğu için kreşe verecekleri aylık ortalama miktarı bilmek ve diğer masraflarını buna göre şekillendirmek istiyorlar. Ayrıca kreş kalitesi ve fiyat oranını değerlendirmek için de doğal olarak fiyatlara ihtiyaç duyuyorlar.

Bu noktada kreş arayan ailelerin işini kolaylaştırmak için Iğdır Kreş Fiyatları ve Iğdır Anaokulu Fiyatları ile ilgili araştırma yaptık ve bu fiyatları aşağıda listeledik. Ayrıca, velilerin bu ilimizdeki kreş ve anaokullarını derli toplu bir şekilde görmesi için, Iğdır Anaokulları ve Kreşler Listesi de yazımızın devamında yer alıyor.

İlgili Yazı: Hatay Kreş Fiyatları

Iğdır Kreş – Anaokulu Fiyatları

Aşağıdaki listede, Iğdır Anaokulu Fiyatları – Iğdır Kreş Fiyatları bilgisini göreceksiniz. Bu fiyatlarla ilgili en net bilgiye, ilgili kurumun kendisini arayıp bilgi alarak ulaşabilirsiniz. Ancak yine de, aşağıdaki Iğdır Kreş Ücretleri – Iğdır Anaokulu Ücretleri size az çok bilgi verecektir.

 • PAMUK ŞEKERLER ANAOKULU: Aylık 1000 TL – 2500 TL arasında değişen eğitim hizmeti vermektedir.
 • MEHMET ÇAVUŞ ANAOKULU: Aylık 1000 TL – 2500 TL arasında değişen eğitim hizmeti vermektedir.
 • 75. YIL BAĞIMSIZ ANAOKULU: Aylık 1000 TL – 2500 TL arasında değişen eğitim hizmeti vermektedir.
 • İPEK YOLU ANAOKULU: Aylık 1000 TL – 2500 TL arasında değişen eğitim hizmeti vermektedir.
 • 14 KASIM ANAOKULU: Aylık 1000 TL – 2500 TL arasında değişen eğitim hizmeti vermektedir.
 • ÖZEL İBRAHİM AVCI ANAOKULU: Aylık 1000 TL – 2500 TL arasında değişen eğitim hizmeti vermektedir.
 • HOŞHABER ANAOKULU: Aylık 1000 TL – 2500 TL arasında değişen eğitim hizmeti vermektedir.
 • DİGOR ERTUĞRUL GAZİ ANAOKULU: Aylık 1000 TL – 2500 TL arasında değişen eğitim hizmeti vermektedir.
 • MİNİK ELLER ANAOKULU: Aylık 1000 TL – 2500 TL arasında değişen eğitim hizmeti vermektedir.
 • IĞDIR ANAOKULU: Aylık 1000 TL – 2500 TL arasında değişen eğitim hizmeti vermektedir.

İlgili Yazı: Hakkari Kreş Fiyatları

Iğdır’daki Kreşler ve Anaokulları Listesi

Aşağıda, Iğdır’daki en çok bilinen ve isim yapmış kreşler ve anaokulları listesini göreceksiniz. Bu liste sayesinde, bu ilimizdeki anaokullarını ve kreşleri derli toplu bir şekilde görebilir ve iletişime geçeceklerinizi ayıklayabilirsiniz. Bu liste, herhangi bir tavsiye amacı taşımamaktadır.

 • PAMUK ŞEKERLER ANAOKULU
 • MEHMET ÇAVUŞ ANAOKULU
 • 75. YIL BAĞIMSIZ ANAOKULU
 • İPEK YOLU ANAOKULU
 • 14 KASIM ANAOKULU
 • ÖZEL İBRAHİM AVCI ANAOKULU
 • HOŞHABER ANAOKULU
 • DİGOR ERTUĞRUL GAZİ ANAOKULU
 • MİNİK ELLER ANAOKULU

Sıkça Sorulan Sorular:

Iğdır Kreş Fiyatları 2024 Yılında Hangi Aralıklardadır?

Iğdır kreş fiyatları, 2024 yılında 1000 TL – 2500 TL aralığındadır.

Iğdır Anaokulu Fiyatları 2024 Yılında Hangi Aralıklardadır?

Iğdır anaokulu fiyatları, 2024 yılında 1000 TL – 2500 TL aralığındadır.

Iğdır’da Bulunan Kreşler Hangileridir?

PAMUK ŞEKERLER ANAOKULU, MEHMET ÇAVUŞ ANAOKULU ve 75. YIL BAĞIMSIZ ANAOKULU gibi kurumlar; Iğdır’da bulunan kreşler arasındadır.

Iğdır’da Bulunan Anaokulları Hangileridir?

PAMUK ŞEKERLER ANAOKULU, MEHMET ÇAVUŞ ANAOKULU ve 75. YIL BAĞIMSIZ ANAOKULU gibi kurumlar; Iğdır’da bulunan anaokulları arasındadır.
Fiyatlar Güncel Değil Mi? Buraya Tıkla Güncel Fiyat Gönder

YASAL UYARI

fiyatlar,fiyat sitesi, fiyatları

Bir Yorum Yaz