Diğer Fiyatları

İpragaz Tüp Fiyatları 2024 – Ev Tüpü – Piknik Tüpü – Sanayi – İpragaz Tüpgaz Fiyatları 2024

İpragaz Tüp Fiyatları

İpragaz Tüp Fiyatları 2024; Yavaş yavaş popülerliğini kaybetse de tüp hala bir çok evde ve iş yerinde kullanılmaktadır. Doğalgaz ve kombinin ülkemize gelmesi ve yaygınlaşmasından beri artık bir çok evde ve mekanda tüpler yerini doğalgaza bırakmışlardır.

Hem kullanım kolaylığı hem tüpün yer kaplamaması hem de doldur boşalt yenisini al kaygısının olmaması sebebiyle de bir çok kişi tüp yerine doğalgazı tercih etmeye başlamışlardır.

Fakat yazımızın başında da dediğimiz gibi hala bir çok evde ve iş yerinde tüp kullanımı yaygın bir şekilde devam etmektedir.

İpragaz Tüp Fiyatları 2024

Sizler için hazırladığımız bu yazımızda tüplerle alakalı geniş bir bilgi vermeye çalışacağız. Çok yaygın gibi görünmese de tüp kullanımı oldukça fazladır. Bir çok farklı markanın ürettiği ve satışa sunulduğu tüpler bir çok kişi tarafından hala kullanılmakta ve Google’da aranmaktadır.

Bu markalardan bir tanesi de adından herkese sıkça söz ettiren İpragaz’dır. İpragaz Tüp Fiyatları 2024 yılında kaç TL olmuş bir çok kullanıcı tarafından merak edilmektedir.

Makalemizin devamında fiyat bilgisi verildikten sonra, ipragaz tüp depozito fiyatları, ipragaz tüp satış fiyatları, ipragaz boş tüp fiyatları, gibi bir çok alt başlığı da birlikte incelemiş olacağız.

İpragaz Tüp Satış Fiyatları 2024

Son dönemlerde dünya para piyasasının da değişmesi ile döviz kurlarının da artması sebebiyle bir çok ürüne zam gelmiştir. Bu ürünlerden bir tanesi de doğalgaz ve tüplerdir. Tüpler bir çok alanda kullanıldığından herkes tarafından ihtiyaç duyulan bir üründür.

Bu sebeple bir çok tüp markası da fiyatları güncellediğini duyurmuşlardır. Bunlardan bir tanesi de İpragaz’dır. İpragazın birden fazla tüp modeli bulunmaktadır.

Bu tüp modellerini sıralayacak olursak eğer;

 • 2 Kilo ağırlığında küçük tüp diye bilinen piknik tüpü,
 • 12 kilo ağırlığında genellikle evlerde kullanılan ev tüpü,
 • 24 kilo ağırlığında genellikle iş yerlerinde kullanılan ticari tüp,
 • 45 kilo ağırlığındaki sanayi tipi tüp,
 • Şişman ve uzun tüp
 • Dar ve geniş çemberli küçük tüp
 • Forklift tüpü
 • LPGPRO – CUTPRO
 • Marinegs engine
 • Marinegas cuisine
 • İzopro – betopro
 • Son olarak da 45 kilo ağırlığında ki Propan tüp adı verilen tüp çeşitleri bulunmaktadır.

Fiyatlarına gelecek olursak eğer;

 • Piknik Tüpü
  2 kg
  ₺71.0

   

  Ev Tüpü
  12 kg
  ₺354.0

   

  Ticari Tüp
  24 kg
  ₺715.0

   

  Sanayi Tüpü
  45 kg
  ₺1340.0

   

  Propan Tüpü
  45 kg
  ₺1464.0

Yukarıda vermiş olduğumuz tüp fiyatları ortalama fiyatlar olup, bu fiyatlar il il, ilçe ilçe değişiklik göstermektedir. Daha net ve ayrıntılı bilgi için İpragaz’ın kendi sitesinden bulunduğunuz ili ve ilçeyi seçerek veya konum bilgilerini kullanıp size en yakın İpragaz bayisini arayıp son fiyatları öğrenebilirsiniz.

İpragaz Tüp Depozito Fiyatları 2024

Depozito tüpü boş bir şekilde geri verdiğinizde size geri iade edilen ücret bedelidir. Bu ücret ise küçük tüplerde 50 TL büyük tüplerde ise 200 TL’dir.

İpragaz Boş Tüp Fiyatları 2024

Son zamanlarda bir çok kişi ise sıfır tüp almak yerine boş tüpün içerisine doğal gaz alarak biraz daha tasarruf yapma eğilimindedirler. Bu tüpler ise yine tüpçülerden temin edilmektedir.

Boş tüplerin fiyatları ise modeline göre 71-1464 TL arasında değişmektedir.

İpragaz 12 Kiloluk Tüp Ne Kadar?

312,00 TL

İpragaz Piknik Tüpü Ne Kadar?

63,00 TL
Fiyatlar Güncel Değil Mi? Buraya Tıkla Güncel Fiyat Gönder

YASAL UYARI

fiyatlar,fiyat sitesi, fiyatları

Bir Yorum Yaz