Eğitim Fiyatları

İzmir İngilizce Kursu Fiyatları 2024, İzmir’deki İngilizce Kursları Listesi

İzmir İngilizce Kursu Fiyatları 2021, İzmir'deki İngilizce Kursları Listesi ne kadar kaç tl oldu zamlandı mı güncel fiyat listesi nedir

İzmir İngilizce Kursu Fiyatları – İzmir İngilizce Konuşma Kursu ile ilgili detaylı araştırma yapıp bilgi sunduğumuz makalemize hoş geldiniz. Fiyatların yanında şehirde bulunan kursları bilmeniz için İzmir’deki İngilizce Kursları Listesi de yazımızın devamında yer almakta.

İngilizce, günümüzde artık neredeyse herkesin bilmesi gereken bir dil. Bir iş görüşmesine gidip ‘’ben İngilizce biliyorum’’ demek, ne yazık ki artık çok bir fark yaratmıyor çünkü zaten bilmenizin gerektiği bir çağda yaşamaktayız.

İngilizce öğrenmenin faydalarını ve gerekliliğini sadece iş hayatı özelinde düşünmemek gerekiyor. Halk arasında da sıkça kullanılan ‘’bir lisan bir insan’’ sözü, olayı özetler nitelikte. İngilizce öğrendiğinizde Türkçe kaynak bulunmayan konularda onlarca İngilizce kaynağa erişebilir, internet üzerinden diğer İngilizce bilen insanlarla sohbet edip kültürlerini öğrenebilir ve genel olarak kendinize değer katabilirsiniz.  

Böyle bir çağda İngilizce öğrenmek için çeşitli yollar bulunsa da, çoğu kişi tercihlerini İngilizce kurslarından yana kullanıyor.

Bu tarz kurslarda genelde, seviye farklarının önlenmesi için İngilizce seviyenizi belirleyen bir sınava giriyor ve ona göre bir sınıfa yerleştiriliyorsunuz. Bu sınıftaki herkes hemen hemen sizin seviyenizde olduğundan, öğrenme süreci çok daha verimli geçiyor. ‘’Reading, Speaking, Listening’’ gibi farklı öğrenme metotlarıyla süreç efektif bir hale getiriliyor.

İzmir, İngilizce konuşma kursları bakımından oldukça çok fırsat sunan illerimizdendir. Bu ilimizin sunduğu geniş seçim skalasından çok rahat bir şekilde isteğinize uygun kurs bulabilirsiniz.

İsteğe uygun ve kaliteli kurs seçiminde dikkat edilen ‘’öğretim elemanlarının deneyimi, kursun konumu ve ulaşım rahatlığı, kurstaki teknolojik imkanlar (akıllı tahta, dinleme materyalleri vs.) ve sınıflardaki ortalama öğrenci sayısı’’ gibi detayları; size yazımızın devamında sunacağımız listedeki kurslar için değerlendirebilirsiniz.

Umarız, İzmir En İyi İngilizce Kursu Fiyatları – İzmir İngilizce Kursları Listesi ile ilgili araştırmalarımız size fayda sağlar. Fiyatlar kafanızda belli bir rakam oluşmasını sağlarken, kurs listesi de şehirdeki kursları görmeniz ve onlarla iletişime geçmeniz konusunda katkıda bulunacaktır.

İlgili Yazı: İstanbul İngilizce Kursu Fiyatları

İzmir İngilizce Kursu Fiyatları

Aşağıdaki tabloda, İzmir İngilizce Kursu Fiyatları ile ilgili detayları göreceksiniz. Bu detaylar, genel olarak piyasadaki ortalamadan alınmıştır ve kurstan kursa değişiklik gösterebilir. Buradaki en sağlıklı hamle, İzmir İngilizce Kursu Ücretleri ile ilgili bilgi almak için ilgili kursu aramak olacaktır.

A1 Elementary Kuru Fiyatı1500 TL – 3000 TL arasında değişmektedir.
A2 Pre İntermediate Kuru Fiyatı1500 TL – 3000 TL arasında değişmektedir.
B1-Intermediate Kuru Fiyatı1500 TL – 3000 TL arasında değişmektedir.
B2-Upper- Intermediate Kuru Fiyatı1500 TL – 3000 TL arasında değişmektedir.
C1-Advanced Kuru Fiyatı1500 TL – 3000 TL arasında değişmektedir.
C2-Proficiency Kuru Fiyatı1500 TL – 3000 TL arasında değişmektedir.
6 Kur Toplam Fiyatı9000 TL – 1800 TL arasında değişmektedir.

İlgili Yazı: Isparta İngilizce Kursu Fiyatları

İzmir’deki İngilizce Kursları Listesi

Kurs bulma işinizi bir tık daha kolaylaştırmak için İzmir’deki en çok duyulan ve en iyi İngilizce kursları listesini sizlerle paylaşıyoruz. Bu listedeki kursları paylaştığımız kurs seçim faktörlerine göre seçebilir ve fiyat konusunda arayıp net bir bilgi alabilirsiniz. Listemiz herhangi bir tavsiye amacı içermemektedir.

 • ÇAĞRI DİL OKULU
 • AMERİKAN KÜLTÜR DİL OKULLARI ALSANCAK ŞUBESİ
 • BRITISH CULTURE İNGİLİZ KÜLTÜR VE DİL OKULLARI BORNOVA ŞUBESİ
 • ÖZEL WIMBLEDON YABANCI DİL KURSU
 • AMERİKAN DİLİ EDEBİYATI YABANCI DİL KURSLARI BORNOVA ŞUBESİ
 • AMERİKAN KÜLTÜR DİL OKULLARI ÇİĞLİ ŞUBESİ
 • PARK AKADEMİ
 • İNGİLİZ KÜLTÜR YABANCI DİL KURSU ALİAĞA ŞUBESİ
 • AMERİKAN DİLİ EDEBİYATI YABANCI DİL KURSLARI ÇİĞLİ ŞUBESİ
 • İNGİLİZ KÜLTÜR
 • ÖZEL MİNE YABANCI DİL KURSU
 • AKADEMİK BATI DİLLERİ YABANCI DİL KURSLARI İZMİR KAMPÜSÜ
 • CAMBRIDGE ENGLISH PASSPORT
 • ENGLISH PRIME
 • YDS ACADEMY İZMİR ŞUBESİ
 • DİALOGUE ENGLISH PRE-SCHOOL

Sıkça Sorulan Sorular:

İzmir İngilizce Kursu Fiyatları 2024 Yılında Ne Kadar?

İzmir İngilizce kursu fiyatları kur başına 1.500 TL-3.000 TL arasında değişmektedir.

En İyi İzmir İngilizce Konuşma Kursu Fiyatları 2024 Yılında Ne Kadar?

İzmir İngilizce konuşma kursu fiyatları, 2024 yılında 9.000-18.000 arasındadır.

İzmir İngilizce Kursu 6 Kur Toplam Fiyat 2024 Yılında Ne Kadar?

İzmir İngilizce kursu 6 kur toplam fiyat, 9.000-18.000 arasında değişmektedir. A1-A2, B1-B2 ve C1-C2 seviyelerine denk gelen kurlar bulunmaktadır.

İzmir’deki İngilizce Kurslarının İsimleri Nelerdir?

ÇAĞRI DİL OKULU, AMERİKAN KÜLTÜR DİL OKULLARI ALSANCAK ŞUBESİ ve BRITISH CULTURE İNGİLİZ KÜLTÜR VE DİL OKULLARI BORNOVA ŞUBESİ gibi kurumlar; İzmir’deki İngilizce kurslarıdır.
Fiyatlar Güncel Değil Mi? Buraya Tıkla Güncel Fiyat Gönder

YASAL UYARI

fiyatlar,fiyat sitesi, fiyatları

Bir Yorum Yaz