Yapı İnşaat Fiyatları

Kale Çelik Kapı Fiyatları 2024

Kale Çelik Kapı Fiyatları 2021

Yazı İçeriği

Kale Çelik Kapı Fiyatları 2024 ; Evimizin en olmazsa olmaz demirbaşlarından birisi de dış kapılarımızdır. Evlerimizin kapıları çelik kapı denilen ev içindeki oda kapılarına benzemeyen son derece sağlam yapıya sahip kapılardır.

Özellikle evimizi dış tehlikelerden koruyan çelik kapılarımız bizi hırsızlara karşı da koruyan kale gibi sağlam olması gereken yapıda olmalıdırlar.

Sadece apartman daireleri için değil; müstakil, villa gibi tek katlı binalarda da rahatça kullanılabilen bu çelik kapılar oldukça kullanışlı ve güvenlidir.

Sizler için hazırladığımız bu yazımızda eviniz için yaptırmayı düşündüğünüz çelik kapılar nasıl olmalıdır. Çelik kapı seçerken nelere dikkat etmeliyiz. Neden kale çelik kapı tercih etmeliyiz bunlar üzerine yazacağız.

Şimdi gelin birlikte devam edelim.

Kale Çelik Kapı Fiyatları 2024

İnsanlar yani özellikle ev yaptıranlar, ev satanlar, müteahhitler, mimarlar hayatlarında sadece bir veya iki kere bilemedin üç kere kullanacakları çelik kapıyı satın alırlar. Çelik kapılar öylle sürekli sürekli değişime ihtiyaç duyan eşyalardan değildir.

Bu sebeple öncelikle tercih edeceğiniz çelik kapı son derece sağlam ve kullanışlı olmalıdır. Mutlaka markasına, TSE damgasına bakılmalıdır. Piyasada bulunan özellikle hızrsızlar tarafından son derece kolay açılan çelik kapılar tercih edilmemelidir.

Unutmayın her çelik kapı evet bu doğru olan dediğiniz çelik kapı değildir. Mutlaka TSE belgeli olmalı ve bağımsız kuruluşlar tarafından güvenlik onayından geçmelidirler.

Eğer seçtiğiniz veya seçeceğiniz kapıdan emin olamadıysanız size en yakın olan veya tanıdığınız bir çilingirden fikir alış verişi yapabilirsiniz. Uzmanlık alanı çelik kapı olan çilingirler çelik kapı konusunda da uzmanlık denecek kadar fazla donanıma sahip oldukları için size en uygun fikri verecek olan kişilerdir.

Eğer görünüşe ve uyuma önem veren biriyseniz renk model ve tasarımı sizin isteğinize göre yaptırmanız mümkündür.

Son dönemlerde ise moda olan bir diğer çelik kapı modeli ise baskı ile yapılan modellerdir. Üzerine dilediğiniz fotoğrafı baskı ile basıp üreten firmalar da mevcuttur.

Kapı seçerken öncelikle iyi marka olmasına dikkat etmek gerekir. Piyasada bulunan adı duyulmamış kapılar yerine ismiyle ün yapmış kapıları tercih etmeniz ileride oluşabilecek sıkıntılar karşısında muhattap olabileceğiniz kişileri bulmanız oldukça önemlidir.

Piyasada bulunan ünlü markalardan bir tanesi de kale markasıdır. Kale kilit olarak bilinen bu markanın çelik kapısı da adından da anlaşılacağı gibi herkes tarafından fazlaca tercih edilen bir markadır.

Kale’den çelik kapı tercih edecekseniz kapınızı size en yakın şubesine giderek veya internetten bakarak seçebilirsiniz. Bu kapılar alan kişinin kapı genişliğine özel üretildikleri için fiyat değişikliği olması sebebiyle belli bir fiyat bilgisi olmamaktadır.

Seçtiğiniz kapı, taktak ve dürbünü, genişliği, sac kalınlığı, vb modellerine göre değişiklik gösteren bu kapılar için yetkili firma ile iletişime geçerek halledebilirsiniz.

Kale Çelik Kapı Fiyatları Ne Kadar?

Almayı düşündüğünüz çelik kapının ölçüleri ve özellikleri fiyatın belirlenmesinde önemli etken oynamaktadır. Çelik kapı almayı düşündüğünüz firma ile iletişime geçmeniz ve ölçü almaları gerekmektedir. Ölçü alındıktan sonra net çelik kapı fiyatı ortaya çıkacaktır.

Çelik kapı özellikleri nasıl olmalı?

Çelik kapı doğası gereği sağlam bir yapıda olması gerekmektedir. Sağlamlığı ile zararlı kişiler ile eviniz arasında sağlam durmalıdır. Sağlam diye nitelendirilebilecek bir kapının kasa saç kalınlığı en az 2mm olmalıdır ayrıca kanat gövde sacının kalınlığı da en az 1,5 – 2 mm olmalıdır.
Fiyatlar Güncel Değil Mi? Buraya Tıkla Güncel Fiyat Gönder

YASAL UYARI

fiyatlar,fiyat sitesi, fiyatları

Bir Yorum Yaz