Eğitim Fiyatları

Karşıyaka Kreş Fiyatları 2024, Karşıyaka Anaokulu Fiyatları

Karşıyaka Kreş Fiyatları 2021, Karşıyaka Anaokulu Fiyatları ne kadar kaç tl oldu zamlandı mı güncel fiyat listesi nedir

Karşıyaka Kreş Fiyatları – Karşıyaka Anaokulu Fiyatları ile ilgili bilgi verdiğimiz makalemize hoş geldiniz. Araştırmanıza yardımcı olmak için ilgili kurumlardan fiyat aldık ve Karşıyaka’daki Kreşler ve Anaokulları listesini sizlerle paylaşmak istedik.

Kreşler ve anaokulları, çocukların ileriki hayatlarında gelişmiş bir birey olmaları için kritik bir öneme sahip. Erken yaşlarda alınan bilgiler, direkt olarak çocuğa işlediği için sonraki hayatında etkileri görülebiliyor. Bu nedenle, anne babalar modern tekniklere göre çocuklara olumlu katkılar sunabilecek kreşleri tercih ediyor.

Kreş seçimi, mantığına baktığımız zaman lise ve üniversite seçiminden çok daha önemli.  Bunun sebebi, lise ve üniversite çağındaki çocuklar belli bir olgunluğa erişmiş oluyor ve zaten kendi yollarını seçiyorlar. Kreşe giden çocuklar ise genelde 0-6 yaş grubu olduğu için dış etkenlerden çok daha rahat etkilenebiliyorlar.

Çocukların o yaşlarda dış sinyallere çok daha açık olması ve bunları hap bilgi olarak alması sebebiyle veliler; çocuklarını çevresi temiz, öğretmen kadrosunun geçmişi temiz, tecrübeli personeller barındıran, öğle yemeği gibi imkanların olduğu, çocuğa gündelik hayat uygulamalarını öğretici bir şekilde aktarabilecek, teknolojik açısından gelişmiş, sınıf mevcudu ideal ve modern sınıflara sahip kreşlere göndermek istiyorlar.

Karşıyaka, kreşler bakımından ülkemizde velilere geniş bir hacimde seçim imkanı sunan yerler arasındadır. Veliler, üstte belirttiğimiz kriterleri göz önünde bulundurarak çocuklarına en uygun kreşi seçebilirler. Ancak velilerin, kreş kalitesi dışında düşünmeleri gereken bir şey daha var: Kreş ve anaokulu fiyatları.

Aileler, günlük hayatta pek çok harcamaları olduğu için kreşe verecekleri aylık ortalama miktarı bilmek ve diğer masraflarını buna göre şekillendirmek istiyorlar. Ayrıca kreş kalitesi ve fiyat oranını değerlendirmek için de doğal olarak fiyatlara ihtiyaç duyuyorlar.

Bu noktada kreş arayan ailelerin işini kolaylaştırmak için Karşıyaka Kreş Fiyatları ve Karşıyaka Anaokulu Fiyatları ile ilgili araştırma yaptık ve bu fiyatları aşağıda listeledik. Ayrıca, velilerin buradaki kreş ve anaokullarını derli toplu bir şekilde görmesi için, Karşıyaka Anaokulları ve Kreşler Listesi de yazımızın devamında yer alıyor.

İlgili Yazı: İçerenköy Kreş Fiyatları

Karşıyaka Kreş – Anaokulu Fiyatları 2024

Aşağıdaki listede, Karşıyaka Anaokulu Fiyatları – Karşıyaka Kreş Fiyatları bilgisini göreceksiniz. Bu fiyatlarla ilgili en net bilgiye, ilgili kurumun kendisini arayıp bilgi alarak ulaşabilirsiniz. Ancak yine de, aşağıdaki Karşıyaka Kreş Ücretleri – Karşıyaka Anaokulu Ücretleri size az çok bilgi verecektir.

 • SKALA EĞİTİM VE DANIŞMANLIK MERKEZİ: Aylık 1000 TL – 2500 TL arasında değişen eğitim hizmeti vermektedir.
 • KARŞIYAKA BELEDİYE BAŞKANLIĞI – KARDELENLER ANAOKULU: Aylık 1000 TL – 2500 TL arasında değişen eğitim hizmeti vermektedir.
 • UYGAR ÇOCUK EVİ: Aylık 1000 TL – 2500 TL arasında değişen eğitim hizmeti vermektedir.
 • PAPATYAM ANAOKULU: Aylık 1000 TL – 2500 TL arasında değişen eğitim hizmeti vermektedir.
 • POLAT ÇELİKDEMİR ANAOKULU: Aylık 1000 TL – 2500 TL arasında değişen eğitim hizmeti vermektedir.
 • EKSEN ANAOKULU: Aylık 1000 TL – 2500 TL arasında değişen eğitim hizmeti vermektedir.
 • İLK ŞİRİNLER ANAOKULU: Aylık 1000 TL – 2500 TL arasında değişen eğitim hizmeti vermektedir.
 • HASAN KAYA ÖZEL EĞİTİM ANAOKULU: Aylık 1000 TL – 2500 TL arasında değişen eğitim hizmeti vermektedir.
 • ÖZEL BEYAZ BALON ANAOKULU KARŞIYAKA ŞUBESİ : Aylık 1000 TL – 2500 TL arasında değişen eğitim hizmeti vermektedir.
 • YAPA GÜNDÜZ BAKIMEVİ: Aylık 1000 TL – 2500 TL arasında değişen eğitim hizmeti vermektedir.
 • KARŞIYAKA ANAOKULU: Aylık 1000 TL – 2500 TL arasında değişen eğitim hizmeti vermektedir.

İlgili Yazı: Marmaris Kreş Fiyatları

Karşıya’daki Kreşler ve Anaokulları Listesi

Aşağıda, Karşıya’daki en çok bilinen ve isim yapmış kreşler ve anaokulları listesini göreceksiniz. Bu liste sayesinde, ülkemizin bu bölümündeki anaokullarını ve kreşleri derli toplu bir şekilde görebilir ve iletişime geçeceklerinizi ayıklayabilirsiniz. Bu liste, herhangi bir tavsiye amacı taşımamaktadır.

 • SKALA EĞİTİM VE DANIŞMANLIK MERKEZİ
 • KARŞIYAKA BELEDİYE BAŞKANLIĞI – KARDELENLER ANAOKULU
 • UYGAR ÇOCUK EVİ
 • PAPATYAM ANAOKULU
 • POLAT ÇELİKDEMİR ANAOKULU
 • EKSEN ANAOKULU
 • İLK ŞİRİNLER ANAOKULU
 • HASAN KAYA ÖZEL EĞİTİM ANAOKULU
 • ÖZEL BEYAZ BALON ANAOKULU KARŞIYAKA ŞUBESİ
 • YAPA GÜNDÜZ BAKIMEVİ

Sıkça Sorulan Sorular:

Karşıyaka Kreş Fiyatları 2024 Yılında Hangi Aralıklardadır?

Karşıyaka kreş fiyatları, 2024 yılında 1000 TL – 2500 TL aralığındadır.

Karşıyaka Anaokulu Fiyatları 2024 Yılında Hangi Aralıklardadır?

Karşıyaka anaokulu fiyatları, 2024 yılında 1000 TL – 2500 TL aralığındadır.

Karşıyaka’da Bulunan Kreşler Hangileridir?

SKALA EĞİTİM VE DANIŞMANLIK MERKEZİ, KARŞIYAKA BELEDİYE BAŞKANLIĞI – KARDELENLER ANAOKULU ve UYGAR ÇOCUK EVİ gibi kurumlar; Karşıyaka’da bulunan kreşler arasındadır.

Karşıyaka’da Bulunan Anaokulları Hangileridir?

SKALA EĞİTİM VE DANIŞMANLIK MERKEZİ, KARŞIYAKA BELEDİYE BAŞKANLIĞI – KARDELENLER ANAOKULU ve UYGAR ÇOCUK EVİ gibi kurumlar; Karşıyaka’da bulunan anaokulları arasındadır.
Fiyatlar Güncel Değil Mi? Buraya Tıkla Güncel Fiyat Gönder

YASAL UYARI

fiyatlar,fiyat sitesi, fiyatları

Bir Yorum Yaz