Eğitim Fiyatları

Kayseri Kreş Fiyatları 2024 , Kayseri Anaokulu Fiyatları

Kayseri Kreş Fiyatları 2021, Kayseri Anaokulu Fiyatları ne kadar kaç tl oldu zamlandı mı güncel fiyat listesi nedir

Kayseri Kreş Fiyatları – Kayseri Anaokulu Fiyatları ile ilgili bilgi verdiğimiz makalemize hoş geldiniz. Araştırmanıza yardımcı olmak için ilgili kurumlardan fiyat aldık ve Kayseri’deki Kreşler ve Anaokulları listesini sizlerle paylaşmak istedik.

Kreşler ve anaokulları, çocukların ileriki hayatlarında gelişmiş bir birey olmaları için kritik bir öneme sahip. Erken yaşlarda alınan bilgiler, direkt olarak çocuğa işlediği için sonraki hayatında etkileri görülebiliyor. Bu nedenle, anne babalar modern tekniklere göre çocuklara olumlu katkılar sunabilecek kreşleri tercih ediyor.

Kreş seçimi, mantığına baktığımız zaman lise ve üniversite seçiminden çok daha önemli.  Bunun sebebi, lise ve üniversite çağındaki çocuklar belli bir olgunluğa erişmiş oluyor ve zaten kendi yollarını seçiyorlar. Kreşe giden çocuklar ise genelde 0-6 yaş grubu olduğu için dış etkenlerden çok daha rahat etkilenebiliyorlar.

Çocukların o yaşlarda dış sinyallere çok daha açık olması ve bunları hap bilgi olarak alması sebebiyle veliler; çocuklarını çevresi temiz, öğretmen kadrosunun geçmişi temiz, tecrübeli personeller barındıran, öğle yemeği gibi imkanların olduğu, çocuğa gündelik hayat uygulamalarını öğretici bir şekilde aktarabilecek, teknolojik açısından gelişmiş, sınıf mevcudu ideal ve modern sınıflara sahip kreşlere göndermek istiyorlar.

Kayseri, kreşler bakımından velilere geniş bir hacimde seçim imkanı sunan illerimizdendir. Veliler, üstte belirttiğimiz kriterleri göz önünde bulundurarak çocuklarına en uygun kreşi seçebilirler. Ancak velilerin, kreş kalitesi dışında düşünmeleri gereken bir şey daha var: Kreş ve anaokulu fiyatları.

Aileler, günlük hayatta pek çok harcamaları olduğu için kreşe verecekleri aylık ortalama miktarı bilmek ve diğer masraflarını buna göre şekillendirmek istiyorlar. Ayrıca kreş kalitesi ve fiyat oranını değerlendirmek için de doğal olarak fiyatlara ihtiyaç duyuyorlar.

Bu noktada kreş arayan ailelerin işini kolaylaştırmak için Kayseri Kreş Fiyatları ve Kayseri Anaokulu Fiyatları ile ilgili araştırma yaptık ve bu fiyatları aşağıda listeledik. Ayrıca, velilerin bu ilimizdeki kreş ve anaokullarını derli toplu bir şekilde görmesi için, Kayseri Anaokulları ve Kreşler Listesi de yazımızın devamında yer alıyor.

İlgili Yazı: Kastamonu Kreş Fiyatları

Kayseri Kreş – Anaokulu Fiyatları

Aşağıdaki listede, Kayseri Anaokulu Fiyatları – Kayseri Kreş Fiyatları bilgisini göreceksiniz. Bu fiyatlarla ilgili en net bilgiye, ilgili kurumun kendisini arayıp bilgi alarak ulaşabilirsiniz. Ancak yine de, aşağıdaki Kayseri Kreş Ücretleri – Kayseri Anaokulu Ücretleri size az çok bilgi verecektir.

 • ŞEHİT PİYADE ASTSUBAY ÜSTÇAVUŞ MAHMUT ÖNER ANAOKULU: Aylık 1000 TL – 2500 TL arasında değişen eğitim hizmeti vermektedir.
 • ZÜBEYDE HANIM ANAOKULU: Aylık 2000 TL – 5000 TL arasında değişen eğitim hizmeti vermektedir.
 • MELİKGAZİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI – TINAZTEPE ANAOKULU: Aylık 2000 TL – 5000 TL arasında değişen eğitim hizmeti vermektedir.
 • ÖZEL ÜSTÜNDAĞ HELEN DORON ANAOKULU: Aylık 2000 TL – 5000 TL arasında değişen eğitim hizmeti vermektedir.
 • ŞEHİT İSMAİL UYGUN ANAOKULU: Aylık 2000 TL – 5000 TL arasında değişen eğitim hizmeti vermektedir.
 • MİNİK ELLER KREŞİ: Aylık 2000 TL – 5000 TL arasında değişen eğitim hizmeti vermektedir.
 • ŞEHİT ÜSTEĞMEN MUSTAFA ŞİMŞEK ANAOKULU: Aylık 2000 TL – 5000 TL arasında değişen eğitim hizmeti vermektedir.
 • MUSTAFA MÜJGAN BOYDAK ANAOKULU: Aylık 2000 TL – 5000 TL arasında değişen eğitim hizmeti vermektedir.
 • ŞEHİT HACI SAİT SÖNMEZ ANAOKULU: Aylık 2000 TL – 5000 TL arasında değişen eğitim hizmeti vermektedir.
 • ÖZEL BİLFEN KAYSERİ ANAOKULU: Aylık 2000 TL – 5000 TL arasında değişen eğitim hizmeti vermektedir.
 • KAYSERİ ANAOKULU: Aylık 2000 TL – 5000 TL arasında değişen eğitim hizmeti vermektedir.

İlgili Yazı: Kars Kreş Fiyatları

Kayseri’deki Kreşler ve Anaokulları Listesi

Aşağıda, Kayseri’deki en çok bilinen ve isim yapmış kreşler ve anaokulları listesini göreceksiniz. Bu liste sayesinde, bu ilimizdeki anaokullarını ve kreşleri derli toplu bir şekilde görebilir ve iletişime geçeceklerinizi ayıklayabilirsiniz. Bu liste, herhangi bir tavsiye amacı taşımamaktadır.

 • ŞEHİT PİYADE ASTSUBAY ÜSTÇAVUŞ MAHMUT ÖNER ANAOKULU
 • ZÜBEYDE HANIM ANAOKULU
 • MELİKGAZİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI – TINAZTEPE ANAOKULU
 • ÖZEL ÜSTÜNDAĞ HELEN DORON ANAOKULU
 • ŞEHİT İSMAİL UYGUN ANAOKULU
 • MİNİK ELLER KREŞİ
 • ŞEHİT ÜSTEĞMEN MUSTAFA ŞİMŞEK ANAOKULU
 • MUSTAFA MÜJGAN BOYDAK ANAOKULU
 • ŞEHİT HACI SAİT SÖNMEZ ANAOKULU
 • ÖZEL BİLFEN KAYSERİ ANAOKULU

Sıkça Sorulan Sorular:

Kayseri Kreş Fiyatları 2024 Yılında Hangi Aralıklardadır?

Kayseri kreş fiyatları, 2024 yılında 2000 TL – 5000 TL aralığındadır.

Kayseri Anaokulu Fiyatları 2024 Yılında Hangi Aralıklardadır?

Kayseri anaokulu fiyatları, 2024 yılında 2000 TL – 5000 TL aralığındadır.

Kayseri’de Bulunan Kreşler Hangileridir?

ŞEHİT PİYADE ASTSUBAY ÜSTÇAVUŞ MAHMUT ÖNER ANAOKULU, ZÜBEYDE HANIM ANAOKULU ve MELİKGAZİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI – TINAZTEPE ANAOKULU gibi kurumlar; Kayseri’de bulunan kreşler arasındadır.

Kayseri’de Bulunan Anaokulları Hangileridir?

ŞEHİT PİYADE ASTSUBAY ÜSTÇAVUŞ MAHMUT ÖNER ANAOKULU, ZÜBEYDE HANIM ANAOKULU ve MELİKGAZİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI – TINAZTEPE ANAOKULU gibi kurumlar; Kayseri’de bulunan anaokulları arasındadır.
Fiyatlar Güncel Değil Mi? Buraya Tıkla Güncel Fiyat Gönder

YASAL UYARI

fiyatlar,fiyat sitesi, fiyatları

Bir Yorum Yaz