İlaç Fiyatları

Keytruda Fiyat 2022, Keytruda Fiyatı, Keytruda 100 mg Fiyatı

, Güncel Fiyatlar 2022 | Fiyat Dedektifi - Güncel Canlı Zamlı Fiyatlar 2022

Keytruda Fiyat 2022 araştırması yapıyorsanız doğru yerdesiniz. Sizlere Keytruda 100 mg fiyatı ile ilgili araştırma yaptık ve eczanelerden bilgi aldık.

Ülkemizde çok tüketilen ilaçlardan olan Keytruda da zamlardan nasibini aldı. Peki Güncel Zamlı Keytruda Fiyatları 2022 yılında nasıl olacak ? Yazımızda güncel Keytruda fiyat yer almaktadır. Keytruda fiyat 2022 yılında güncel olarak eczanelerden bilgi ile alınmıştır.

İlgili Yazı: Emedur Fiyat

Keytruda Nedir Ne İşe Yarar?

Keytruda; yetişkinlerdeki ilerlemiş deri kanseri tedavisinde kullanılır. Genellikle bu tedavinin uygulandığı kişiler, vücudu önceki tedavilere yanıt vermemiş kişilerdir.

İlgili Yazı: Xenical Fiyat

Keytruda Fiyat 2022

 • Keytruda fiyat, 2022 yılında 13,460 TL’dir. 100 mg/4ml 25mg/ml Keytruda fiyatı 13,460 TL’dir.

Keytruda ve benzeri SGK tarafından karşılanmayan ilaçlara dava açma adına, linkteki sitede detaylı bir yazı bulunmaktadır, inceleyebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular:

Keytruda Nedir Ne İşe Yarar?

Keytruda; yetişkinlerdeki ilerlemiş deri kanseri tedavisinde kullanılır. Genellikle bu tedavinin uygulandığı kişiler, vücudu önceki tedavilere yanıt vermemiş kişilerdir.

Keytruda Fiyat 2022 Ne Kadar?

Keytruda fiyat, 2022 yılında 13,460 TL’dir. 100 mg/4ml 25mg/ml Keytruda fiyatı 13,460 TL’dir.

11 Yorum

 • Babam akciğer ca 4.evre keytruda önerildi fakat SGK ödeme kapsamına girmediği için elimiz kolumuz bağlı şifa bekleyen tüm hastalarımız için lütfen ödeme kapsamına alınsın

  • iyi günler, keytrudayı SGK’nın karşılaması için dava açmayı denediniz mi ? Ben de babam için araştırıyorum.

   • dava açtık ve kazandık. ilaç paralarını SGK karşıladı. Bilgi isteyene yardımcı olabilirim.

    • lütfen bilgi verebilir misiniz süreç hakkında. babam akciğer ca. lenf nodları ve böbrek üstü bezi metastaz var. şu anda 2 kür kemoterapi aldı, 2 kür de keytruda ile birlikte kemo vermemiz gerekiyor dedi doktor. sağlık bakanlığına endikasyon dışı başvurusu yaptık dedi. ama hala bir sonuç yok. babam için haftaya kendi imkanlarımızla ilacı alacağız. ama uzun vadede zorlanırız. süreci baştan anlatırsanız çok memnun olurum. çok teşekkür ederim.

    • merhabalar bizde test sonuçlarımızın uyumlu çıkmasıyla bugün başvurusunu yapığımız ilaç, mahkeme süreci için nasıl ilerlediniz.

    • yürütmeyi durdurma aldınız sanırım.çünki halan daha davayı kazanan emsal karar yok.ltfn bilgilendirirmisiniz.geçmiş olsun

    • 23 yasında kanser hastası bir kardeşimiz var elimiz kolumuz bağlı ne olur bana ulaşırmısınız lütfen Allah rızası için

 • Merhaba bize de bugun önerildi hastane başvuru yaptı ödeme kapsamında değilmiş süreç için ne yapmalıyız

 • Ilker bey bize de doktorumuz yeni söyledi lutfen bilgi verirmisiniz ne yapmamiz gerekiyor süreç nasil işliyor

Bir Yorum Yaz