Eğitim Fiyatları

Konya Kreş Fiyatları 2024, Konya Anaokulu Fiyatları

Konya Kreş Fiyatları 2021, Konya Anaokulu Fiyatları ne kadar kaç tl oldu zamlandı mı güncel fiyat listesi nedir

Konya Kreş Fiyatları – Konya Anaokulu Fiyatları ile ilgili bilgi verdiğimiz makalemize hoş geldiniz. Araştırmanıza yardımcı olmak için ilgili kurumlardan fiyat aldık ve Konya’daki Kreşler ve Anaokulları listesini sizlerle paylaşmak istedik.

Kreşler ve anaokulları, çocukların ileriki hayatlarında gelişmiş bir birey olmaları için kritik bir öneme sahip. Erken yaşlarda alınan bilgiler, direkt olarak çocuğa işlediği için sonraki hayatında etkileri görülebiliyor. Bu nedenle, anne babalar modern tekniklere göre çocuklara olumlu katkılar sunabilecek kreşleri tercih ediyor.

Kreş seçimi, mantığına baktığımız zaman lise ve üniversite seçiminden çok daha önemli.  Bunun sebebi, lise ve üniversite çağındaki çocuklar belli bir olgunluğa erişmiş oluyor ve zaten kendi yollarını seçiyorlar. Kreşe giden çocuklar ise genelde 0-6 yaş grubu olduğu için dış etkenlerden çok daha rahat etkilenebiliyorlar.

Çocukların o yaşlarda dış sinyallere çok daha açık olması ve bunları hap bilgi olarak alması sebebiyle veliler; çocuklarını çevresi temiz, öğretmen kadrosunun geçmişi temiz, tecrübeli personeller barındıran, öğle yemeği gibi imkanların olduğu, çocuğa gündelik hayat uygulamalarını öğretici bir şekilde aktarabilecek, teknolojik açısından gelişmiş, sınıf mevcudu ideal ve modern sınıflara sahip kreşlere göndermek istiyorlar.

Konya, kreşler bakımından velilere geniş bir hacimde seçim imkanı sunan illerimizdendir. Veliler, üstte belirttiğimiz kriterleri göz önünde bulundurarak çocuklarına en uygun kreşi seçebilirler. Ancak velilerin, kreş kalitesi dışında düşünmeleri gereken bir şey daha var: Kreş ve anaokulu fiyatları.

Aileler, günlük hayatta pek çok harcamaları olduğu için kreşe verecekleri aylık ortalama miktarı bilmek ve diğer masraflarını buna göre şekillendirmek istiyorlar. Ayrıca kreş kalitesi ve fiyat oranını değerlendirmek için de doğal olarak fiyatlara ihtiyaç duyuyorlar.

Bu noktada kreş arayan ailelerin işini kolaylaştırmak için Konya Kreş Fiyatları ve Konya Anaokulu Fiyatları ile ilgili araştırma yaptık ve bu fiyatları aşağıda listeledik. Ayrıca, velilerin bu ilimizdeki kreş ve anaokullarını derli toplu bir şekilde görmesi için, Konya Anaokulları ve Kreşler Listesi de yazımızın devamında yer alıyor.

İlgili Yazı: Kocaeli Kreş Fiyatları

Konya Kreş – Anaokulu Fiyatları

Aşağıdaki listede, Konya Anaokulu Fiyatları – Konya Kreş Fiyatları bilgisini göreceksiniz. Bu fiyatlarla ilgili en net bilgiye, ilgili kurumun kendisini arayıp bilgi alarak ulaşabilirsiniz. Ancak yine de, aşağıdaki Konya Kreş Ücretleri – Konya Anaokulu Ücretleri size az çok bilgi verecektir.

 • ÖZEL KELEBEKLER VADİSİ KREŞİ: Aylık 1500 TL – 4000 TL arasında değişen eğitim hizmeti vermektedir.
 • SELÇUKLU MELİKŞAH ANAOKULU: Aylık 1500 TL – 4000 TL arasında değişen eğitim hizmeti vermektedir.
 • ÖZEL ALİ KÜÇÜKSUCU ÇOCUK AKADEMİSİ: Aylık 1500 TL – 4000 TL arasında değişen eğitim hizmeti vermektedir.
 • KARATAY FEVZİ ÇAKMAK ANAOKULU: Aylık 1500 TL – 4000 TL arasında değişen eğitim hizmeti vermektedir.
 • AÇELYA ANAOKULU: Aylık 1500 TL – 4000 TL arasında değişen eğitim hizmeti vermektedir.
 • ÖZEL MİNİK ADIMLAR KREŞ VE ANAOKULU: Aylık 1500 TL – 4000 TL arasında değişen eğitim hizmeti vermektedir.
 • BALAM KREŞ: Aylık 1500 TL – 4000 TL arasında değişen eğitim hizmeti vermektedir.
 • MUSA KARABAŞ ANAOKULU: Aylık 1500 TL – 4000 TL arasında değişen eğitim hizmeti vermektedir.
 • ILGIN MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ – ILGIN ELİF ANAOKULU: Aylık 1500 TL – 4000 TL arasında değişen eğitim hizmeti vermektedir.
 • ŞEHİT DEMET SEZEN ANAOKULU: Aylık 1500 TL – 4000 TL arasında değişen eğitim hizmeti vermektedir.
 • KONYA ANAOKULU: Aylık 1500 TL – 4000 TL arasında değişen eğitim hizmeti vermektedir.

İlgili Yazı: Kırşehir Kreş Fiyatları

Konya’daki Kreşler ve Anaokulları Listesi

Aşağıda, Konya’daki en çok bilinen ve isim yapmış kreşler ve anaokulları listesini göreceksiniz. Bu liste sayesinde, bu ilimizdeki anaokullarını ve kreşleri derli toplu bir şekilde görebilir ve iletişime geçeceklerinizi ayıklayabilirsiniz. Bu liste, herhangi bir tavsiye amacı taşımamaktadır.

 • ÖZEL KELEBEKLER VADİSİ KREŞİ
 • SELÇUKLU MELİKŞAH ANAOKULU
 • ÖZEL ALİ KÜÇÜKSUCU ÇOCUK AKADEMİSİ
 • KARATAY FEVZİ ÇAKMAK ANAOKULU
 • AÇELYA ANAOKULU
 • ÖZEL MİNİK ADIMLAR KREŞ VE ANAOKULU
 • BALAM KREŞ
 • MUSA KARABAŞ ANAOKULU
 • ILGIN MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ – ILGIN ELİF ANAOKULU
 • ŞEHİT DEMET SEZEN ANAOKULU

Sıkça Sorulan Sorular:

Konya Kreş Fiyatları 2024 Yılında Hangi Aralıklardadır?

Konya kreş fiyatları, 2024 yılında 1500 TL – 4000 TL aralığındadır.

Konya Anaokulu Fiyatları 2024 Yılında Hangi Aralıklardadır?

Konya anaokulu fiyatları, 2024 yılında 1500 TL – 4000 TL aralığındadır.

Konya’da Bulunan Kreşler Hangileridir?

ÖZEL KELEBEKLER VADİSİ KREŞİ, SELÇUKLU MELİKŞAH ANAOKULU ve ÖZEL ALİ KÜÇÜKSUCU ÇOCUK AKADEMİSİ gibi kurumlar; Konya’da bulunan kreşler arasındadır.

Konya’da Bulunan Anaokulları Hangileridir?

ÖZEL KELEBEKLER VADİSİ KREŞİ, SELÇUKLU MELİKŞAH ANAOKULU ve ÖZEL ALİ KÜÇÜKSUCU ÇOCUK AKADEMİSİ gibi kurumlar; Konya’da bulunan anaokulları arasındadır.
Fiyatlar Güncel Değil Mi? Buraya Tıkla Güncel Fiyat Gönder

YASAL UYARI

fiyatlar,fiyat sitesi, fiyatları

Bir Yorum Yaz