Diğer Fiyatları

Lol Bebek Fiyatları En Ucuz 2024

Lol Bebek Fiyatları En Ucuz 2021

Yazı İçeriği

Lol Bebek Fiyatları En Ucuz 2021
Lol Bebek Fiyatları En Ucuz 2024

Lol Bebek Fiyatları En Ucuz 2024; son iki yıldır çocuklar arasında lol bebek adında bir oyuncak çılgınlığı baş göstermiştir. Etrafımıza baktığımızda oyuncak satan mağazalarda, giyim mağazalarındaki kıyafet üzerlerinde, kırtasiye araç ve gereçlerinin üzerlerinde, sağda, solda her yerde bu lol bebekler vardır. 

Çok fazla talep görmesiyle birlikte özellikle ebeveyneler arasında nedir bu lol bebek sorusu sorulmaya başlanmıştır.  

Lol bebekler içlerinden ne çıkacağını bildirmeden sürpriz olarak ürün çıkarmasıyla diğer adıyla lol supriz bebekler olarak da bilinmektedir. 1979 yılında piyasaya girmiş olan MGA Entertainment Adındaki bir amerikan şirketi tarafından üretilip piyasaya sürülmektedir. 

Kutuların içlerinden pembe, yeşil, altın, sarı, beyaz, siyah bir çok renklerde büyük büyük gözlü bebekler çıkmaktadır. Bu bebeklerr özellikle youtuberler tarafından tanıtım cideosu çekilerek çok daha güzel gösterilerek çocuklara tanıtılmaktadır. 

Her sene bir önceki seneden farklı ve yeni karakterler piyasaya sürülmektedir. Piyasaya sürümünün ardından ojinal veya taklit bir çok ürün üzerine de baskısı yapılıp bir de onlar piyasaya sürülmektedir. 

Lol bebekli kıyafetler, çantalar, kalemler, defterler ve daha nice ürünler çocukların beğenisine sunulmaktadır. Bazıları uygun olsa da bir çoğu özellikle orijinal olanları çok pahalı olmasıyla bilinir. 

Sizler için hazırladığımız bu yazımızda özellikle çocuklar arasında çok yaygın olan lol bebeklerin fiyatlarından bahsedeceğiz. Özellikle zengin ünlü çocuklarının da arasında son derece popüler olan bu oyuncakların, karakter kıyafetlerine uygun şekilde giyinen çocukların bu kıyafetlerle defile düzenlediği bile olmuştur. 

Durum böyle olunca bir çok çocuk tarafından da ailelerine lol bebek almaları konusunda ısrarcı olduklarını görüyoruz. Bebeklerin ve kutuların boyutlarına kıyatla ücretleri oldukça pahalı olan bu bebekleri; Lol Bebek Fiyatları En Ucuz 2024şeklinde yazarak 2024 yılında bu bebekler kaç tl olmuş, en ucuzu en pahalısı kaç tl bunu tanıtmaya çalışacağız. 

Lol Bebek Fiyatları En Ucuz 2024 

Öncelikle tanıtmak istediğimi birkaç karakter oyuncaklar var. Bu oyuncaklar mağaza satışı en uygun oyuncak olup fiyatlar artarak devam etmektedir. 

L.O.L Sürpriz Erkekler Seri 2 

 Koyu mavi paketler içerisinde bu kez de erkek lol bebekler piyasaya sürülmüştür. Içerisinde çocuklar tarafından keşfedilmesi beklenen 8 adet erkek karakter bulunmaktadır. Karakterlerin içerisine de pir sürpriz eklenmiş. Suya temas ettiği zaman farklı bir sürpriz ile karşılaşılıyor. Zaten oyuncağın amacı sürpriz yapmak 

Paket ölçüleri ise 9,52×9,52×9,52 şeklindedir. 

Fiyatı ise 99,99 TL’dir 

L.O.L Hediye Sürprizi 8 Sürpriz LLUF7000 

Bir diğer en uygun olan ürün ise L.O.L Hediye Sürprizi 8 Sürpriz LLUF7000… bu oyuncakların konsepti ise hediye paketi şeklindedir. İçerisinde 8 adet sürpriz, 12 adet lol bebek ve her bir bebek senenin bir ayını temsil etmektedir. Bu paket içerisinde ise bir adet de lol bebek bulunmaktadır. 

Paket ölçüleri ise; 9,5×9,5×9,5 şeklindedir. 

Fiyatı; 149,99 TL’dir. 

Lol bebek fiyatları ne kadar?

Lol bebek fiyatları oyuncak türüne bağlı olarak 210 TL ile 1000 TL arasında değişebilmektedir. İnternet üzerinde farklı modelleri bulunan Lol bebek için bir çok farklı satıcı bulabilirsiniz.

Lol bebek hangi ülkenin?

1979 yılında piyasaya girmiş olan MGA Entertainment Adındaki bir amerikan şirketi tarafından üretilip piyasaya sürülmektedir.
Fiyatlar Güncel Değil Mi? Buraya Tıkla Güncel Fiyat Gönder

YASAL UYARI

fiyatlar,fiyat sitesi, fiyatları

Bir Yorum Yaz