Diğer Fiyatları

Massey Ferguson 240 Efsane Fiyatları 2024

Massey Ferguson 240 Efsane Fiyatları 2021
Massey Ferguson 240 Efsane Fiyatları 2021
Massey Ferguson 240 Efsane Fiyatları 2024

Massey Ferguson 240 Efsane Fiyatları 2024; genel olarak bakıldığında insan hayatı var olduğundan beri, amatör veya profesyonel olarak sürekli tarımla uğraşmıştır. Bu tarımsal faaliyetler günümüzde de hala devam etmekte ve bu konuda devlet desteği almaktadır. 

Ülkemizdeki nüfusun yaklaşık olarak aşağı yukarı %40 oranındaki kesimi tarımsal faaliyetlerle uğraşmaktadır. Bu faaliyetler ise genel olarak oldukça büyük dönün arazilerde yapılmaktadır. Hal böyle olunca ekme biçme gibi işlerin insan gücü ile olanaksız hale gelmektedir. Bazı durumlarda iş kazaları bile olması mümkündür. 

Bu sebeple bir çok yerde ve bir çok alanda bu işlemi makineler devralmıştır. Özellikle büyük bir kısmı düz olan ülkemizde tarımda makineleşme de kolay olmaktadır. Bu kolaylık hem insan gücünden, hem maddi hem de üretimin kolay ve hızlı olması sebebiyle zamandan tasarruf sağlamaktadır. 

Massey Ferguson Sıfır Fiyatları 2024

Massey Ferguson bir çok kişinin vaz geçilmezi olan bir araçtır. Bu nedenden ötürü Massey Ferguson fiyatları 2024 araştırmaları yapılmaktadır. Yazımızda Massey Ferguson a dair detaylı bilgilendirmeleri bulabilirsiniz.

Ülkemizde birden fazla iklim koşulu olması sebebiyle bazı bölgelerde yılda birden fazla ürün hasat edilmektedir. Bu ürünlerin insan gücü ile değil de makine ile işlenmesi üreticiyi daha da rahatlamıştır. Özellikle ekme ve biçme konusunda oldukça fazla kâr elde edilmiştir. 

Bu makinelerin başında ise traktörler gelmektedir. Bir çok modeli bulunun bu araçlar bir çok kişi tarafından sıklıkla  kullanılmaktadır. Hem tarla hem de tarla dışındaki alanlarda rahatlıkla kullanılabilir. 

Okuyucularımız için hazırladığımız bu yazımızda tarımda son derece önemli olan Massey Ferguson 240 Efsane Fiyatları 2024 yılında kaç TL olmuş bunu inceleyeceğiz. Daha sonra Massey Ferguson modelleri ve  özelliklerini de açıklamaya çalışacağız. 

Massey Ferguson 240 Efsane Fiyatları 2024

Ülke olarak son derece değişik iklim şartlarına sahibiz. Bazı bölgelerde yılda bir kere ürün alınırken bazı bölgelerde ise en az 2 olmak kaydıyla birden fazla ürün alınmaktadır. Hal böyle olunca tarımda mutlaka makineleşme can kurtarıcı olmaktadır. 

Bu makineleşmenin ise en çok kullanılan aracı şüphesiz ki traktörlerdir. Bu araçlar B sınıfı ehliyet ile kullanılmaktadır. Arkasına römork bağlanarak ürün taşımacılığı da yapılabilir. 

Bu araçların fiyatları ise 40.000 TL ile 250.000 TL arasında değişmektedir. Bu aralığa 2. el ve sıfır araç piyasası dahil edilerek ortalama alınarak yazılmıştır. 

Massey Ferguson 240 Efsane Modelleri 

Model Tipi Motor Gücü hp* Azami Motor Torku Nm 
MF 240 2WD 47 170 (1200 dev/dak) 
MF 240 S 2WD 50 180 (1200 dev/dak) 

Massey Ferguson 240 Efsane Özellikleri 

 • Yakıt tüketimleri düşüktür. 
 • Yüksek yol hızına sahiptir. 
 • Tarla performansı yüksektir. 
 • Yedek parçaları kolaylıkla bulunmaktadır. 
 • Servis ağı oldukça geniştir. 
 • İkinci el değerleri oldukça yüksektir. 
 • Kapalı çamurluk ve yarım çamurluk şeklinde seçenekleri mevcuttur. 
 • Her türlü tarımsal faaliyetleriniz ve tarım dışı alanlarda rahatlıkla kullanabilirsiniz. 
 • Bakımı ve servis imkanı oldukça kolaydır. 
 • Direksiyonun manevra kabiliyeti oldukça yüksektir. 
 • Rahat ve konforlu sürüş sağlamaktadır. 

Bir çok kişi tarafından kendi alanın en iyisi olan Massey Ferguson 240 Efsane Fiyatları 2024 konusunu inceledik.

Massey Ferguson 240 fiyatları ne kadar?

Model Tipi Fiyat
MF 240 2WD 85.580 ₺
MF 240 S 2WD 96.470 ₺

Massey Ferguson hangi ülkeye ait?

Massey Ferguson un kuruluşu 1847 ye dayanmaktadır. Daniel Massey Newcastle Ontario, Kanada’da firmanın temellerini atmıştır. Daha sonra 1953 yılında Harry Ferguson ile ortak olmuşlardır.
Fiyatlar Güncel Değil Mi? Buraya Tıkla Güncel Fiyat Gönder

YASAL UYARI

fiyatlar,fiyat sitesi, fiyatları

Bir Yorum Yaz