Eğitim Fiyatları

Mersin Kreş Fiyatları 2024 , Mersin Anaokulu Fiyatları

Mersin Kreş Fiyatları 2021, Mersin Anaokulu Fiyatları ne kadar kaç tl oldu zamlandı mı güncel fiyat listesi nedir

Mersin Kreş Fiyatları – Mersin Anaokulu Fiyatları ile ilgili bilgi verdiğimiz makalemize hoş geldiniz. Araştırmanıza yardımcı olmak için ilgili kurumlardan fiyat aldık ve Mersin’deki Kreşler ve Anaokulları listesini sizlerle paylaşmak istedik.

Kreşler ve anaokulları, çocukların ileriki hayatlarında gelişmiş bir birey olmaları için kritik bir öneme sahip. Erken yaşlarda alınan bilgiler, direkt olarak çocuğa işlediği için sonraki hayatında etkileri görülebiliyor. Bu nedenle, anne babalar modern tekniklere göre çocuklara olumlu katkılar sunabilecek kreşleri tercih ediyor.

Kreş seçimi, mantığına baktığımız zaman lise ve üniversite seçiminden çok daha önemli.  Bunun sebebi, lise ve üniversite çağındaki çocuklar belli bir olgunluğa erişmiş oluyor ve zaten kendi yollarını seçiyorlar. Kreşe giden çocuklar ise genelde 0-6 yaş grubu olduğu için dış etkenlerden çok daha rahat etkilenebiliyorlar.

Çocukların o yaşlarda dış sinyallere çok daha açık olması ve bunları hap bilgi olarak alması sebebiyle veliler; çocuklarını çevresi temiz, öğretmen kadrosunun geçmişi temiz, tecrübeli personeller barındıran, öğle yemeği gibi imkanların olduğu, çocuğa gündelik hayat uygulamalarını öğretici bir şekilde aktarabilecek, teknolojik açısından gelişmiş, sınıf mevcudu ideal ve modern sınıflara sahip kreşlere göndermek istiyorlar.

Mersin, kreşler bakımından velilere geniş bir hacimde seçim imkanı sunan illerimizdendir. Veliler, üstte belirttiğimiz kriterleri göz önünde bulundurarak çocuklarına en uygun kreşi seçebilirler. Ancak velilerin, kreş kalitesi dışında düşünmeleri gereken bir şey daha var: Kreş ve anaokulu fiyatları.

Aileler, günlük hayatta pek çok harcamaları olduğu için kreşe verecekleri aylık ortalama miktarı bilmek ve diğer masraflarını buna göre şekillendirmek istiyorlar. Ayrıca kreş kalitesi ve fiyat oranını değerlendirmek için de doğal olarak fiyatlara ihtiyaç duyuyorlar.

Bu noktada kreş arayan ailelerin işini kolaylaştırmak için Mersin Kreş Fiyatları ve Mersin Anaokulu Fiyatları ile ilgili araştırma yaptık ve bu fiyatları aşağıda listeledik. Ayrıca, velilerin bu ilimizdeki kreş ve anaokullarını derli toplu bir şekilde görmesi için, Mersin Anaokulları ve Kreşler Listesi de yazımızın devamında yer alıyor.

İlgili Yazı: Mardin Kreş Fiyatları

Mersin Kreş – Anaokulu Fiyatları

Aşağıdaki listede, Mersin Anaokulu Fiyatları – Mersin Kreş Fiyatları bilgisini göreceksiniz. Bu fiyatlarla ilgili en net bilgiye, ilgili kurumun kendisini arayıp bilgi alarak ulaşabilirsiniz. Ancak yine de, aşağıdaki Mersin Kreş Ücretleri – Mersin Anaokulu Ücretleri size az çok bilgi verecektir.

 • MUT GÜLBAHÇEM ANAOKULU: Aylık 2000 TL – 4000 TL arasında değişen eğitim hizmeti vermektedir.
 • ÖZEL MERSİN MİNİK KALPLER KREŞ VE GÜNDÜZ BAKIM EVİ: Aylık 2000 TL – 4000 TL arasında değişen eğitim hizmeti vermektedir.
 • ÖZEL PITIRCIK KREŞİ ANAOKULU VE GÜNDÜZ BAKIMEVİ: Aylık 2000 TL – 4000 TLarasında değişen eğitim hizmeti vermektedir.
 • HACİVAT KARAGÖZ ANAOKULU: Aylık 2000 TL – 4000 TL arasında değişen eğitim hizmeti vermektedir.
 • ÖZEL ETKİN DOĞA ANAOKULU: Aylık 2000 TL – 4000 TL arasında değişen eğitim hizmeti vermektedir.
 • ÇAĞDAŞKENT ANAOKULU: Aylık 2000 TL – 4000 TL arasında değişen eğitim hizmeti vermektedir.
 • SEVGİ ÇİÇEKLERİ KREŞ VE GÜNDÜZ BAKIMEVİ: Aylık 2000 TL – 4000 TL arasında değişen eğitim hizmeti vermektedir.
 • ŞEHİT ABDULLAH TAYYİP OLÇOK ANAOKULU: Aylık 2000 TL – 4000 TL arasında değişen eğitim hizmeti vermektedir.
 • 75.YIL ANAOKULU: Aylık 2000 TL – 4000 TL arasında değişen eğitim hizmeti vermektedir.
 • GAZİ ANAOKULU: Aylık 2000 TL – 4000 TL arasında değişen eğitim hizmeti vermektedir.
 • MERSİN ANAOKULU: Aylık 2000 TL – 4000 TL arasında değişen eğitim hizmeti vermektedir.

İlgili Yazı: Manisa Kreş Fiyatları

Mersin’deki Kreşler ve Anaokulları Listesi

Aşağıda, Mersin’deki en çok bilinen ve isim yapmış kreşler ve anaokulları listesini göreceksiniz. Bu liste sayesinde, bu ilimizdeki anaokullarını ve kreşleri derli toplu bir şekilde görebilir ve iletişime geçeceklerinizi ayıklayabilirsiniz. Bu liste, herhangi bir tavsiye amacı taşımamaktadır.

 • MUT GÜLBAHÇEM ANAOKULU
 • ÖZEL MERSİN MİNİK KALPLER KREŞ VE GÜNDÜZ BAKIM EVİ
 • ÖZEL PITIRCIK KREŞİ ANAOKULU VE GÜNDÜZ BAKIMEVİ
 • HACİVAT KARAGÖZ ANAOKULU
 • ÖZEL ETKİN DOĞA ANAOKULU
 • ÇAĞDAŞKENT ANAOKULU
 • SEVGİ ÇİÇEKLERİ KREŞ VE GÜNDÜZ BAKIMEVİ
 • ŞEHİT ABDULLAH TAYYİP OLÇOK ANAOKULU
 • 75.YIL ANAOKULU
 • GAZİ ANAOKULU

Sıkça Sorulan Sorular:

Mersin Kreş Fiyatları 2024 Yılında Hangi Aralıklardadır?

Mersin kreş fiyatları, 2024 yılında 2000 TL – 4000 TLL aralığındadır.

Mersin Anaokulu Fiyatları 2024 Yılında Hangi Aralıklardadır?

Mersin anaokulu fiyatları, 2024 yılında 2000 TL – 4000 TL aralığındadır.

Mersin’de Bulunan Kreşler Hangileridir?

MUT GÜLBAHÇEM ANAOKULU, ÖZEL MERSİN MİNİK KALPLER KREŞ VE GÜNDÜZ BAKIM EVİ ve ÖZEL PITIRCIK KREŞİ ANAOKULU VE GÜNDÜZ BAKIMEVİ gibi kurumlar; Mersin’de bulunan kreşler arasındadır.

Mersin’de Bulunan Anaokulları Hangileridir?

MUT GÜLBAHÇEM ANAOKULU, ÖZEL MERSİN MİNİK KALPLER KREŞ VE GÜNDÜZ BAKIM EVİ ve ÖZEL PITIRCIK KREŞİ ANAOKULU VE GÜNDÜZ BAKIMEVİ gibi kurumlar; Mersin’de bulunan anaokulları arasındadır.
Fiyatlar Güncel Değil Mi? Buraya Tıkla Güncel Fiyat Gönder

YASAL UYARI

fiyatlar,fiyat sitesi, fiyatları

Bir Yorum Yaz