Yapı İnşaat Fiyatları

Radyatör Fiyatları 2024

Radyatör Fiyatları

Radyatör Fiyatları 2024; herhangi bir akaryakıt maddesinin veya bir sıcak suyun, çok sıcak bir şekilde radyatör kanallarından geçip dolaşarak belli bir ısı yaymasını sağlayan paneldir.

Bu radyatörler genellikle ev ve iş yerlerinde kullanılmakta ve mekanın sıcaklığını sağlamaktadır. dünümüzde en çok kullanılan modeli ise içinden sıcak su dolaşarak ısınma sağlayan radyatörlerdir.

Sizler için hazırladığımız bu yazımızda Radyatör Fiyatları 2024 yılında kaç TL olmuş bunu inceleyeceğiz. Ardından ise; panel radyatör fiyatları, yağlı radyatör fiyatları, radyatör petek fiyatları, demirdöküm radyatör fiyatları, eca radyatör fiyatları gibi herkes tarafından çok merak edilen ve araştırılan başlıkları göreceğiz.

Radyatör Fiyatları 2024

Radyatörler uzunca bir zamandır hayatımızda yer almaktadır. Bundan yıllar önce ve hatta bazı köylerde ve bazı mekanlarda ısınmak için döküm kömür sobaları kullanılmaktaydı.

Teknolojinin gelişmesi ile hayatımıza doğalgaz ile birlikte kombi ve radyatör gibi yeni şeyler girmiştir. Kombiler düz mantık olarak doğal gaz ile ısıtılan sıcak suyun radyatörler tarafından tüm mekanda dolaştırılarak ısınma sağlamaktadır.

Günümüzde artık hemen hemen tüm evlerde bu radyatörler kullanılmaktadır. Bu radyatörler ise kendi içlerinde birden fazla çeşitlere ayrılmaktadır. Bunlar;

  • Döküm Radyatörler,
  • Dilimli Çelik Radyatörler
  • Panel Radyatörler
  • Levha Tipindeki Çelik Radyatörler
  • Alüminyum Radyatörler
  • Elektrikli Yağlı Radyatörler olarak adlandırılmaktadır.

Panel Radyatör Fiyatları 2024

Herkes tarafından en çok tercih edilen ve her mekanda en çok kullanılan radyatör tipi panel radyatörlerdir.

Özellikle yeni yapılan evlerde, inşaatlarda ve yapılarda; bulunan mekanın büyüklüğüne göre değişik ölçülerde takılıp kullanılmaktadır. Bu radyatörler odanızın büyüklüğüne veya sizin tercihinize göre özel ölçülerde de olabilmektedir.

Bu radyatörlerin fiyatları ise büyüklüklerine ve kalınlıklarına göre tane başı 500-3500 TL arasında değişiklik göstermektedir.

Yağlı Radyatör Fiyatları 2024

Çok tercih edilen bir diğer radyatör çeşidi ise yağlı radyatörlerdir. Bu radyatörleri elektrikli ısıtıcı olarak da düşünebilirsiniz. Isınması zor olan veya peteği az gelen alanlarda portatif olarak fişe takılıp kullanılmaktadır.

Elektrikle içindeki yağın ısıtılması ile dışına ısı yayan ısıtıcılardır. Bu radyatörleri genellikle biraz daha fazla ısı isteyen fakat dilediği zaman bu radyatörü dilediği yere götürmek istenler tarafından tercih edilmektedirler.

Kış bahçesi, kapalı balkonlar, yatak odaları, bebek odaları, banyo gibi ısıya her az ihtiyaç duyabileceğiniz alanlarda rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Bu radyatörlerin fiyatı ise model ve fonksiyonlarına göre değişmektedir. 400 TL ilse 3000 TL arasında farklılık gösteren bu radyatörleri bütçenize göre değişik ve uygun fiyatlarla rahatça bulabilirsiniz.

Radyatör Petek Fiyatları 2024

En çok kullanılan radyatör modellerinden bir tanesi de petek radyatörlerdir. Bu radyatörler genellikle kombiden aldıkları sıcak suyu evin içinde dolaştırarak, borular vasıtası ile tekrar kombiye geri ulaştırmaktadır.

Özellikle beyaz renklerde üretilen petekler dilediğiniz renklerde de boyanarak üretilmektedir. Evinizin dekorasyonuna göre en uygun renkteki petek radyatörü evi en iyi şekilde ısıtacak uygun bir yere yerleştirmeniz mümkündür.

hatta kendi isteğiniz üzerine koridor gibi evin bulunmayan bölümlerine de bu radyatör peteklerini yerleştirebilirsiniz.

Bu petekleri ise yine istenilen ölçüye göre 300-2500 TL arasında satın alabilirsiniz.

Demirdöküm Radyatör Fiyatları 2024

Radyatör deyince herkes tarafından en bilinen ve en çok tercih edilen markalardan biri de demirdöküm markasıdır. Gerek kalitesi gerekse estetik görünümü ile herkesin beğenisini sağlayan bu markanın fiyatları ise; seçilen modele ve boyuta göre 300-1500 TL arasında değişmektedir.

Eca Radyatör Fiyatları 2024

En çok tercih edilen bir diğer marka ise Eca’dır. bu modellerin radyatör fiyatları ise yine modele ve boyuta göre değişmektedir. Bu markanın radyatörlerini 300-2000 TL arasında satın alabilirsiniz.

Radyatör Nedir?

herhangi bir akaryakıt maddesinin veya bir sıcak suyun, çok sıcak bir şekilde radyatör kanallarından geçip dolaşarak belli bir ısı yaymasını sağlayan paneldir.

Yağlı Radyatör Nedir?
Fiyatlar Güncel Değil Mi? Buraya Tıkla Güncel Fiyat Gönder

YASAL UYARI

fiyatlar,fiyat sitesi, fiyatları

Bir Yorum Yaz