Eğitim Fiyatları

Şişli Kreş Fiyatları 2024, Şişli Anaokulu Fiyatları

Şişli Kreş Fiyatları 2021, Şişli Anaokulu Fiyatları ne kadar kaç tl oldu zamlandı mı güncel fiyat listesi nedir

Şişli Kreş Fiyatları – Şişli Anaokulu Fiyatları ile ilgili bilgi verdiğimiz makalemize hoş geldiniz. Araştırmanıza yardımcı olmak için ilgili kurumlardan fiyat aldık ve Şişli’deki Kreşler ve Anaokulları listesini sizlerle paylaşmak istedik.

Kreşler ve anaokulları, çocukların ileriki hayatlarında gelişmiş bir birey olmaları için kritik bir öneme sahip. Erken yaşlarda alınan bilgiler, direkt olarak çocuğa işlediği için sonraki hayatında etkileri görülebiliyor. Bu nedenle, anne babalar modern tekniklere göre çocuklara olumlu katkılar sunabilecek kreşleri tercih ediyor.

Kreş seçimi, mantığına baktığımız zaman lise ve üniversite seçiminden çok daha önemli.  Bunun sebebi, lise ve üniversite çağındaki çocuklar belli bir olgunluğa erişmiş oluyor ve zaten kendi yollarını seçiyorlar. Kreşe giden çocuklar ise genelde 0-6 yaş grubu olduğu için dış etkenlerden çok daha rahat etkilenebiliyorlar.

Çocukların o yaşlarda dış sinyallere çok daha açık olması ve bunları hap bilgi olarak alması sebebiyle veliler; çocuklarını çevresi temiz, öğretmen kadrosunun geçmişi temiz, tecrübeli personeller barındıran, öğle yemeği gibi imkanların olduğu, çocuğa gündelik hayat uygulamalarını öğretici bir şekilde aktarabilecek, teknolojik açısından gelişmiş, sınıf mevcudu ideal ve modern sınıflara sahip kreşlere göndermek istiyorlar.

Şişli, kreşler bakımından ülkemizde velilere geniş bir hacimde seçim imkanı sunan yerler arasındadır. Veliler, üstte belirttiğimiz kriterleri göz önünde bulundurarak çocuklarına en uygun kreşi seçebilirler. Ancak velilerin, kreş kalitesi dışında düşünmeleri gereken bir şey daha var: Kreş ve anaokulu fiyatları.

Aileler, günlük hayatta pek çok harcamaları olduğu için kreşe verecekleri aylık ortalama miktarı bilmek ve diğer masraflarını buna göre şekillendirmek istiyorlar. Ayrıca kreş kalitesi ve fiyat oranını değerlendirmek için de doğal olarak fiyatlara ihtiyaç duyuyorlar.

Bu noktada kreş arayan ailelerin işini kolaylaştırmak için Şişli Kreş Fiyatları ve Şişli Anaokulu Fiyatları ile ilgili araştırma yaptık ve bu fiyatları aşağıda listeledik. Ayrıca, velilerin buradaki kreş ve anaokullarını derli toplu bir şekilde görmesi için, Şişli Anaokulları ve Kreşler Listesi de yazımızın devamında yer alıyor.

İlgili Yazı: Elvankent Kreş Fiyatları

Şişli Kreş – Anaokulu Fiyatları 2024

Aşağıdaki listede, Şişli Anaokulu Fiyatları – Şişli Kreş Fiyatları bilgisini göreceksiniz. Bu fiyatlarla ilgili en net bilgiye, ilgili kurumun kendisini arayıp bilgi alarak ulaşabilirsiniz. Ancak yine de, aşağıdaki Şişli Kreş Ücretleri – Şişli Anaokulu Ücretleri size az çok bilgi verecektir.

 • ÖZEL TÜLAY ANAOKULU: Aylık 1000 TL – 2500 TL arasında değişen eğitim hizmeti vermektedir.
 • ÖZEL IŞIK ANAOKULU: Aylık 1000 TL – 2500 TL arasında değişen eğitim hizmeti vermektedir.
 • YENİ CİNO ÇOCUK YUVASI OYUN EVİ VE YETENEK GELİŞTİRME MERKEZİ: Aylık 1000 TL – 2500 TL arasında değişen eğitim hizmeti vermektedir.
 • FIRST LEARNING SCHOOL: Aylık 1000 TL – 2500 TL arasında değişen eğitim hizmeti vermektedir.
 • MİNİK YILDIZLAR ANAOKULU: Aylık 1000 TL – 2500 TL arasında değişen eğitim hizmeti vermektedir.
 • DOĞRU ÇOCUK ANAOKULU: Aylık 1000 TL – 2500 TL arasında değişen eğitim hizmeti vermektedir.
 • ÖZEL AYDINLIĞA İLK ADIM ANAOKULU: Aylık 1000 TL – 2500 TL arasında değişen eğitim hizmeti vermektedir.
 • FİLİZ GÜNDÜZ BAKIMEVİ VE ÇOCUK KULÜBÜ: Aylık 1000 TL – 2500 TL arasında değişen eğitim hizmeti vermektedir.
 • ATATÜRK ANAOKULU: Aylık 1000 TL – 2500 TL arasında değişen eğitim hizmeti vermektedir.
 • UĞUR BÖCEĞİ ÇOCUK YUVASI: Aylık 1000 TL – 2500 TL arasında değişen eğitim hizmeti vermektedir.
 • ŞİŞLİ ANAOKULU: Aylık 1000 TL – 2500 TL arasında değişen eğitim hizmeti vermektedir.

İlgili Yazı: Küçükköy Kreş Fiyatları

Şişli’deki Kreşler ve Anaokulları Listesi

Aşağıda, Şişli’deki en çok bilinen ve isim yapmış kreşler ve anaokulları listesini göreceksiniz. Bu liste sayesinde, ülkemizin bu bölümündeki anaokullarını ve kreşleri derli toplu bir şekilde görebilir ve iletişime geçeceklerinizi ayıklayabilirsiniz. Bu liste, herhangi bir tavsiye amacı taşımamaktadır.

 • ÖZEL TÜLAY ANAOKULU
 • ÖZEL IŞIK ANAOKULU
 • YENİ CİNO ÇOCUK YUVASI OYUN EVİ VE YETENEK GELİŞTİRME MERKEZİ
 • FIRST LEARNING SCHOOL
 • MİNİK YILDIZLAR ANAOKULU
 • DOĞRU ÇOCUK ANAOKULU
 • ÖZEL AYDINLIĞA İLK ADIM ANAOKULU
 • FİLİZ GÜNDÜZ BAKIMEVİ VE ÇOCUK KULÜBÜ
 • ATATÜRK ANAOKULU
 • UĞUR BÖCEĞİ ÇOCUK YUVASI

Sıkça Sorulan Sorular:

Şişli Kreş Fiyatları 2024 Yılında Hangi Aralıklardadır?

Şişli kreş fiyatları, 2024 yılında 1000 TL – 2500 TL aralığındadır.

Şişli Anaokulu Fiyatları 2024 Yılında Hangi Aralıklardadır?

Şişli anaokulu fiyatları, 2024 yılında 1000 TL – 2500 TL aralığındadır.

Şişli’de Bulunan Kreşler Hangileridir?

ÖZEL TÜLAY ANAOKULU, ÖZEL IŞIK ANAOKULU ve YENİ CİNO ÇOCUK YUVASI OYUN EVİ VE YETENEK GELİŞTİRME MERKEZİ gibi kurumlar; Şişli’de bulunan kreşler arasındadır.

Şişli’de Bulunan Anaokulları Hangileridir?

ÖZEL TÜLAY ANAOKULU, ÖZEL IŞIK ANAOKULU ve YENİ CİNO ÇOCUK YUVASI OYUN EVİ VE YETENEK GELİŞTİRME MERKEZİ gibi kurumlar; Şişli’de bulunan anaokulları arasındadır.
Fiyatlar Güncel Değil Mi? Buraya Tıkla Güncel Fiyat Gönder

YASAL UYARI

fiyatlar,fiyat sitesi, fiyatları

Bir Yorum Yaz