Yenifiyatlar

Şok Market Ekmek Fiyatları 2024 Kepekli, Yufka, Lavaş, Uno Şok Market Ekmek Fiyatları

Şok Market Ekmek fiyat araştırması yapan kullanıcılarımız için geniş kapsamlı bir güncel Şok Market Ekmek fiyatları analizi yaparak, sizlere en doğru ve güncel bilgiler sunmak adına Fiyatdedektifi olarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Yazı içeriğimizde, Şok Market Ekmek başlığı altında, Kepekli , Lavaş , Uno gibi ürünlerin de fiyatlarını bulacaksınız.

Yaptığımız fiyat araştırmaları yazının paylaşım tarihinde güncel fiyatlardır, ancak dolar kurunun sürekli değişmesi nedeni ile firmalar zam yapabilmektedir. Bu nedenle eğer gittiğiniz market, mağaza vb gibi yerlerde bu fiyatlardan farklı fiyatlara denk gelirseniz lütfen yorum bölümünde belirtiniz, biz de fiyatları güncelleyebiliriz.

Şok Market Ekmek Fiyatları 2024

Şok Market Ekmek satın almak isteyen kullanıcılar öncesinde detaylı bir fiyat araştırmasına girmektedir. Ekonomimizin hızlı değiştiği günümüzde bu tarz araştırmalar gayet normaldir. Şok Market Ekmek fiyatı son zamlardan etkilenmiş olabilir.

Şok Market Ekmek Fiyatları hakkında oldukça detaylı hazırladığımız fiyat listelerimizin doğru bilgi sunabilmesi için kurumların websitelerinden, çağrı merkezlerinden ve mağazalardan araştırmalar yapılarak fiyatlar öğrenilmekte ve websitemize girişi yapılmaktadır. Fiyatlar sizden gelen düzeltmeler ile veya aylık olarak sitemizde güncellenmektedir.

  • Şok Market ekmek fiyatları, 2024 yılında 2,35 TL’dir. Şok Market ekmek fiyatları, 200-250 gr odun ekmek için 2,35 TL’dir.

Sizlere sunduğumuz Şok Market Ekmek fiyatları listesine bakarak, bütçe araştırmanıza büyük bir katkı yapabilirsiniz. Bir ürünü almadan önce onun fiyatını internet üzerinden araştırmak, pek çok bilinçli müşterinin yaptığı bir şeydir. Özellikle ülkemizdeki son zamanlardaki fiyat artışlarını da göz önünde bulunduracak olursak, ürün fiyatları oldukça sık değişmektedir. Bu değişimler, müşterileri ürünü almadan önce fiyatını araştırmaya itmektedir. Siz de size sunduğumuz listeye bakarak, Kepekli fiyatları, Lavaş fiyatları ile ilgili de bilgi sahibi olabilirsiniz. Bu fiyatları göz önünde bulundurup birbiriyle karşılaştırarak, alıp almamaya karar verebilir ve bütçe haritanızı ona göre şekillendirebilirsiniz. Fiyatlarımızı olabildiğince güncel tutmaya çalışıyoruz ancak eğer güncel olmayan bir fiyat görürseniz bizimle iletişime geçebilir ve fiyatın güncellenmesi talebinde bulunabilirsiniz. 

Kepekli Şok Market Ekmek Fiyatları 2024

Kepekli Şok Market Ekmek  kullanıcılarımızın yaptığı detay aramalarından olduğu için ayrıca bilgi toplayarak sizlere güncel bir Kepekli Şok Market Ekmek  fiyatı sunmak istedik.

  • Şok Market kepekli ekmek fiyatları, 2024 yılında Uno Anadolu 400 gr kepekli ekmek için 4,50 TL’dir.

Lavaş Şok Market Ekmek Fiyatları 2024

Lavaş Şok Market Ekmek  kullanıcılarımızın yaptığı detay aramalarından olduğu için ayrıca bilgi toplayarak sizlere güncel bir Lavaş Şok Market Ekmek  fiyatı sunmak istedik.

  • Şok Market lavaş fiyatları, 2024 yılında 840 gr bisto lavaş için 9,50 TL’dir.

Uno Şok Market Ekmek Fiyatları 2024

Uno Şok Market Ekmek  kullanıcılarımızın yaptığı detay aramalarından olduğu için ayrıca bilgi toplayarak sizlere güncel bir Uno Şok Market Ekmek  fiyatı sunmak istedik.

  • Şok Market Uno ekmek fiyatları, 2024 yılında Uno Anadolu 520 Gr tam buğday tava ekmeği için 11,25 TL’dir.

Sıkça Sorulan Sorular : 

Şok’ta Uno Ekmek Satılıyor mu?
Evet, Şok Market’lerde Uno ekmek satılmaktadır.
Şok Tam Buğday Ekmeği Kaç Kaloridir?
Şok’ta satılan tam buğday ekmeğinin 1 dilimi 50-60 kcaldir.Fiyatlar Güncel Değil Mi? Buraya Tıkla Güncel Fiyat Gönder

YASAL UYARI

fiyatlar,fiyat sitesi, fiyatları

Bir Yorum Yaz