Genel

Şok Market Hasta Bezi Fiyatları 2024 Depend, Sleepy Şok Market Hasta Bezi Fiyatları

Şok Market Hasta Bezi fiyat araştırması yapan kullanıcılarımız için geniş kapsamlı bir güncel Şok Market Hasta Bezi fiyatları analizi yaparak, sizlere en doğru ve güncel bilgiler sunmak adına Fiyatdedektifi olarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Yazı içeriğimizde, Şok Market Hasta Bezi başlığı altında, Depend , Sleepy , Güncel gibi ürünlerin de fiyatlarını bulacaksınız.

Yaptığımız fiyat araştırmaları yazının paylaşım tarihinde güncel fiyatlardır, ancak dolar kurunun sürekli değişmesi nedeni ile firmalar zam yapabilmektedir. Bu nedenle eğer gittiğiniz market, mağaza vb gibi yerlerde bu fiyatlardan farklı fiyatlara denk gelirseniz lütfen yorum bölümünde belirtiniz, biz de fiyatları güncelleyebiliriz.

Şok Market Hasta Bezi Fiyatları 2024

Şok Market Hasta Bezi satın almak isteyen kullanıcılar öncesinde detaylı bir fiyat araştırmasına girmektedir. Ekonomimizin hızlı değiştiği günümüzde bu tarz araştırmalar gayet normaldir. Şok Market Hasta Bezi fiyatı son zamlardan etkilenmiş olabilir.

Şok Market Hasta Bezi Fiyatları hakkında oldukça detaylı hazırladığımız fiyat listelerimizin doğru bilgi sunabilmesi için kurumların websitelerinden, çağrı merkezlerinden ve mağazalardan araştırmalar yapılarak fiyatlar öğrenilmekte ve websitemize girişi yapılmaktadır. Fiyatlar sizden gelen düzeltmeler ile veya aylık olarak sitemizde güncellenmektedir.

  • Şok hasta bezi fiyatları, 2024 yılında 26,90 TL – 49,95 TL arasındadır. Şok hasta bezi fiyatları, Sleepy ve Depend markalarına göre 26,90 TL – 49,95 TL arasındadır.

Sizlere sunduğumuz Şok Market Hasta Bezi fiyatları listesine bakarak, bütçe araştırmanıza büyük bir katkı yapabilirsiniz. Bir ürünü almadan önce onun fiyatını internet üzerinden araştırmak, pek çok bilinçli müşterinin yaptığı bir şeydir. Özellikle ülkemizdeki son zamanlardaki fiyat artışlarını da göz önünde bulunduracak olursak, ürün fiyatları oldukça sık değişmektedir. Bu değişimler, müşterileri ürünü almadan önce fiyatını araştırmaya itmektedir. Siz de size sunduğumuz listeye bakarak, Depend fiyatları, Sleepy fiyatları ile ilgili de bilgi sahibi olabilirsiniz. Bu fiyatları göz önünde bulundurup birbiriyle karşılaştırarak, alıp almamaya karar verebilir ve bütçe haritanızı ona göre şekillendirebilirsiniz. Fiyatlarımızı olabildiğince güncel tutmaya çalışıyoruz ancak eğer güncel olmayan bir fiyat görürseniz bizimle iletişime geçebilir ve fiyatın güncellenmesi talebinde bulunabilirsiniz. 

Depend Şok Market Hasta Bezi Fiyatları 2024

Depend Şok Market Hasta Bezi  kullanıcılarımızın yaptığı detay aramalarından olduğu için ayrıca bilgi toplayarak sizlere güncel bir Depend Şok Market Hasta Bezi  fiyatı sunmak istedik.

  • Şok Depend hasta bezi fiyatları, 2024 yılında büyük boy 9 adet emici külot için 49,95 TL’dir.

Sleepy Şok Market Hasta Bezi Fiyatları 2024

Sleepy Şok Market Hasta Bezi  kullanıcılarımızın yaptığı detay aramalarından olduğu için ayrıca bilgi toplayarak sizlere güncel bir Sleepy Şok Market Hasta Bezi  fiyatı sunmak istedik.

  • Şok Sleepy hasta bezi fiyatları, 2024 yılında 7’li large hasta bezi için 26,90 TL’dir.

Güncel Şok Market Hasta Bezi Fiyatları 2024

Güncel Şok Market Hasta Bezi  kullanıcılarımızın yaptığı detay aramalarından olduğu için ayrıca bilgi toplayarak sizlere güncel bir Güncel Şok Market Hasta Bezi  fiyatı sunmak istedik.

  • Şok güncel hasta bezi fiyatları, 2024 yılında paket başına ortalama 30,00 TL’dir.

Sıkça Sorulan Sorular : 

Şok’ta Hasta Bezi Satılıyor mu?
Evet, Şok Market’lerde çeşitli markaların hasta bezleri satılmaktadır.
Şok’ta Satılan Hasta Bezleri Markaları Nelerdir?
Şok’ta satılan hasta bezlerinin markaları Depend ve Sleepy’dir.Fiyatlar Güncel Değil Mi? Buraya Tıkla Güncel Fiyat Gönder

YASAL UYARI

fiyatlar,fiyat sitesi, fiyatları

Bir Yorum Yaz