Yenifiyatlar

Somon Balığı Fiyatları 2024 Büyük, Dilim, Paket Somon Balığı Fiyatları

Somon Balığı fiyat araştırması yapan kullanıcılarımız için geniş kapsamlı bir güncel Somon Balığı fiyatları analizi yaparak, sizlere en doğru ve güncel bilgiler sunmak adına Fiyatdedektifi olarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Yazı içeriğimizde, Somon Balığı başlığı altında, Norveç , Fileto , Migros gibi ürünlerin de fiyatlarını bulacaksınız.

Yaptığımız fiyat araştırmaları yazının paylaşım tarihinde güncel fiyatlardır, ancak dolar kurunun sürekli değişmesi nedeni ile firmalar zam yapabilmektedir. Bu nedenle eğer gittiğiniz market, mağaza vb gibi yerlerde bu fiyatlardan farklı fiyatlara denk gelirseniz lütfen yorum bölümünde belirtiniz, biz de fiyatları güncelleyebiliriz.

Somon Balığı Fiyatları 2024

Somon Balığı satın almak isteyen kullanıcılar öncesinde detaylı bir fiyat araştırmasına girmektedir. Ekonomimizin hızlı değiştiği günümüzde bu tarz araştırmalar gayet normaldir. Somon Balığı fiyatı son zamlardan etkilenmiş olabilir.

Somon Balığı Fiyatları hakkında oldukça detaylı hazırladığımız fiyat listelerimizin doğru bilgi sunabilmesi için kurumların websitelerinden, çağrı merkezlerinden ve mağazalardan araştırmalar yapılarak fiyatlar öğrenilmekte ve websitemize girişi yapılmaktadır. Fiyatlar sizden gelen düzeltmeler ile veya aylık olarak sitemizde güncellenmektedir.

  • Somon balığı fiyatları 2024 yılında, adet ve büyüklüğüne göre 170 TL ye kadar çıkabilmektedir.

Sizlere sunduğumuz Somon Balığı fiyatları listesine bakarak, bütçe araştırmanıza büyük bir katkı yapabilirsiniz. Bir ürünü almadan önce onun fiyatını internet üzerinden araştırmak, pek çok bilinçli müşterinin yaptığı bir şeydir. Özellikle ülkemizdeki son zamanlardaki fiyat artışlarını da göz önünde bulunduracak olursak, ürün fiyatları oldukça sık değişmektedir. Bu değişimler, müşterileri ürünü almadan önce fiyatını araştırmaya itmektedir. Siz de size sunduğumuz listeye bakarak, Norveç fiyatları, Fileto fiyatları ile ilgili de bilgi sahibi olabilirsiniz. Bu fiyatları göz önünde bulundurup birbiriyle karşılaştırarak, alıp almamaya karar verebilir ve bütçe haritanızı ona göre şekillendirebilirsiniz. Fiyatlarımızı olabildiğince güncel tutmaya çalışıyoruz ancak eğer güncel olmayan bir fiyat görürseniz bizimle iletişime geçebilir ve fiyatın güncellenmesi talebinde bulunabilirsiniz. 

Norveç Somon Balığı Fiyatları 2024

Norveç Somon Balığı  kullanıcılarımızın yaptığı detay aramalarından olduğu için ayrıca bilgi toplayarak sizlere güncel bir Norveç Somon Balığı  fiyatı sunmak istedik.

  • Norveç Somon balığı fiyatları 2024 yılında, 160 TL’ye denk gelebilmektedir.

Fileto Somon Balığı Fiyatları 2024

Fileto Somon Balığı  kullanıcılarımızın yaptığı detay aramalarından olduğu için ayrıca bilgi toplayarak sizlere güncel bir Fileto Somon Balığı  fiyatı sunmak istedik.

  • Fileto Somon balığı fiyatları 2024 yılında, 50 TL ile 80 TL arasındadır.

Migros Somon Balığı Fiyatları 2024

Migros Somon Balığı  kullanıcılarımızın yaptığı detay aramalarından olduğu için ayrıca bilgi toplayarak sizlere güncel bir Migros Somon Balığı  fiyatı sunmak istedik.

  • Migros Somon balığı fiyatları 2024 yılında, 50 Tl civarındadır.

Sıkça Sorulan Sorular : 

Somon balığı kilosu ne kadar?
Somon balığı fiyatları 2024 yılında, adet ve büyüklüğüne göre 170 TL ye kadar çıkabilmektedir.
Norveç somon balığı ne kadar ?
Norveç Somon balığı fiyatları 2024 yılında, 160 TL’ye denk gelebilmektedir.Fiyatlar Güncel Değil Mi? Buraya Tıkla Güncel Fiyat Gönder

YASAL UYARI

fiyatlar,fiyat sitesi, fiyatları

Bir Yorum Yaz