Yenifiyatlar

Tansiyon İlacı Fiyatları 2024 Ayra, Fludex, Novartis, Alfamet Tansiyon İlacı Fiyatları

Tansiyon İlacı fiyat araştırması yapan kullanıcılarımız için geniş kapsamlı bir güncel Tansiyon İlacı fiyatları analizi yaparak, sizlere en doğru ve güncel bilgiler sunmak adına Fiyatdedektifi olarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Yazı içeriğimizde, Tansiyon İlacı başlığı altında, Ayra , Fludex , Alfamet gibi ürünlerin de fiyatlarını bulacaksınız.

Yaptığımız fiyat araştırmaları yazının paylaşım tarihinde güncel fiyatlardır, ancak dolar kurunun sürekli değişmesi nedeni ile firmalar zam yapabilmektedir. Bu nedenle eğer gittiğiniz market, mağaza vb gibi yerlerde bu fiyatlardan farklı fiyatlara denk gelirseniz lütfen yorum bölümünde belirtiniz, biz de fiyatları güncelleyebiliriz.

Tansiyon İlacı Fiyatları 2024

Tansiyon İlacı satın almak isteyen kullanıcılar öncesinde detaylı bir fiyat araştırmasına girmektedir. Ekonomimizin hızlı değiştiği günümüzde bu tarz araştırmalar gayet normaldir. Tansiyon İlacı fiyatı son zamlardan etkilenmiş olabilir.

Tansiyon İlacı Fiyatları hakkında oldukça detaylı hazırladığımız fiyat listelerimizin doğru bilgi sunabilmesi için kurumların websitelerinden, çağrı merkezlerinden ve mağazalardan araştırmalar yapılarak fiyatlar öğrenilmekte ve websitemize girişi yapılmaktadır. Fiyatlar sizden gelen düzeltmeler ile veya aylık olarak sitemizde güncellenmektedir.

  • Tansiyon ilacı fiyatları, 2024 yılında 17.67 TL – 37.54 TL arasında değişmektedir. İlaçları doktorunuza sorarak kullanınız, ilaçların geçerliliğinden ve kullanımınızdan sorumlu olmadığımızı belirtmek isteriz. Bu yazıda herhangi bir doktor tavsiye bulunmamaktadır.

Sizlere sunduğumuz Tansiyon İlacı fiyatları listesine bakarak, bütçe araştırmanıza büyük bir katkı yapabilirsiniz. Bir ürünü almadan önce onun fiyatını internet üzerinden araştırmak, pek çok bilinçli müşterinin yaptığı bir şeydir. Özellikle ülkemizdeki son zamanlardaki fiyat artışlarını da göz önünde bulunduracak olursak, ürün fiyatları oldukça sık değişmektedir. Bu değişimler, müşterileri ürünü almadan önce fiyatını araştırmaya itmektedir. Siz de size sunduğumuz listeye bakarak, Ayra fiyatları, Fludex fiyatları ile ilgili de bilgi sahibi olabilirsiniz. Bu fiyatları göz önünde bulundurup birbiriyle karşılaştırarak, alıp almamaya karar verebilir ve bütçe haritanızı ona göre şekillendirebilirsiniz. Fiyatlarımızı olabildiğince güncel tutmaya çalışıyoruz ancak eğer güncel olmayan bir fiyat görürseniz bizimle iletişime geçebilir ve fiyatın güncellenmesi talebinde bulunabilirsiniz. 

Ayra Tansiyon İlacı Fiyatları 2024

Ayra Tansiyon İlacı  kullanıcılarımızın yaptığı detay aramalarından olduğu için ayrıca bilgi toplayarak sizlere güncel bir Ayra Tansiyon İlacı  fiyatı sunmak istedik.

  • Ayra tansiyon ilacı fiyatları, 2024 yılında 16/12.5 mg 28 tablet için 37.54 TL’dir.

Fludex Tansiyon İlacı Fiyatları 2024

Fludex Tansiyon İlacı  kullanıcılarımızın yaptığı detay aramalarından olduğu için ayrıca bilgi toplayarak sizlere güncel bir Fludex Tansiyon İlacı  fiyatı sunmak istedik.

  • Fludex tansiyon ilacı fiyatları, 2024 yılında 1.5 mg 30 film tablet için 23.17 TL’dir.

Alfamet Tansiyon İlacı Fiyatları 2024

Alfamet Tansiyon İlacı  kullanıcılarımızın yaptığı detay aramalarından olduğu için ayrıca bilgi toplayarak sizlere güncel bir Alfamet Tansiyon İlacı  fiyatı sunmak istedik.

  • Alfamet tansiyon ilacı fiyatları, 2024 yılında 250 mg 30 tablet için 17.67 TL’dir.

Sıkça Sorulan Sorular : 

Tansiyon İlacı Fiyatları Ne Kadardır?
Tansiyon İlacı Fiyatları 2024 yılında 17,67 TL ile 37,54 TL arasında değişmektedir.
Tansiyon İlacı Ne Zaman Bırakılmalı ?
Tansiyon tanısı alıp, 1 aylık sürede tansiyon ilacı kullanarak tansiyonuz düşerse ilacı kesmek denenebilir.Fiyatlar Güncel Değil Mi? Buraya Tıkla Güncel Fiyat Gönder

YASAL UYARI

fiyatlar,fiyat sitesi, fiyatları

Bir Yorum Yaz