Yenifiyatlar

Tuğla Fiyatları

Tuğla fiyat araştırması yapan kullanıcılarımız için geniş kapsamlı bir güncel Tuğla fiyatları analizi yaparak, sizlere en doğru ve güncel bilgiler sunmak adına Fiyatdedektifi olarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Yazı içeriğimizde, Tuğla başlığı altında, 8,5’luk 1 Adet , 19’luk Yığma 1 Adet , 20’lik Asmolen 1 Adet gibi ürünlerin de fiyatlarını bulacaksınız.

Yaptığımız fiyat araştırmaları yazının paylaşım tarihinde güncel fiyatlardır, ancak dolar kurunun sürekli değişmesi nedeni ile firmalar zam yapabilmektedir. Bu nedenle eğer gittiğiniz market, mağaza vb gibi yerlerde bu fiyatlardan farklı fiyatlara denk gelirseniz lütfen yorum bölümünde belirtiniz, biz de fiyatları güncelleyebiliriz.

Tuğla Fiyatları 2024

Tuğla satın almak isteyen kullanıcılar öncesinde detaylı bir fiyat araştırmasına girmektedir. Ekonomimizin hızlı değiştiği günümüzde bu tarz araştırmalar gayet normaldir. Tuğla fiyatı son zamlardan etkilenmiş olabilir.

Tuğla Fiyatları hakkında oldukça detaylı hazırladığımız fiyat listelerimizin doğru bilgi sunabilmesi için kurumların websitelerinden, çağrı merkezlerinden ve mağazalardan araştırmalar yapılarak fiyatlar öğrenilmekte ve websitemize girişi yapılmaktadır. Fiyatlar sizden gelen düzeltmeler ile veya aylık olarak sitemizde güncellenmektedir.

  • Tuğla fiyatları, 2024 yılında 0,75 TL’dir. Tuğla fiyatları, 13,5’luk 1 adet tuğla için 0,75 TL’dir.

8,5’luk 1 Adet Tuğla Fiyatları 2024

8,5’luk 1 Adet Tuğla  kullanıcılarımızın yaptığı detay aramalarından olduğu için ayrıca bilgi toplayarak sizlere güncel bir 8,5’luk 1 Adet Tuğla  fiyatı sunmak istedik.

  • 8,5’luk tuğla fiyat, 2024 yılında 0,67 TL’dir. 8,5’luk tuğla fiyatları, 1 adet için 0,67 TL’dir.

19’luk Yığma 1 Adet Tuğla Fiyatları 2024

19’luk Yığma 1 Adet Tuğla  kullanıcılarımızın yaptığı detay aramalarından olduğu için ayrıca bilgi toplayarak sizlere güncel bir 19’luk Yığma 1 Adet Tuğla  fiyatı sunmak istedik.

  • 19’luk yığma tuğla fiyat, 2024 yılında 1,50 TL’dir. 19’luk yığma tuğla fiyatları, 1 adet için 1,50 TL’dir.

20’lik Asmolen 1 Adet Tuğla Fiyatları 2024

20’lik Asmolen 1 Adet Tuğla  kullanıcılarımızın yaptığı detay aramalarından olduğu için ayrıca bilgi toplayarak sizlere güncel bir 20’lik Asmolen 1 Adet Tuğla  fiyatı sunmak istedik.

  • 20’lik asmolen tuğla fiyat, 2024 yılında 2,48 TL’dir. 20’lik asmolen tuğla fiyatları, 1 adet için 2,48 TL’dir.

Sıkça Sorulan Sorular : 

Tuğla Nedir??
Tuğla, duvar inşasında kullanılan önemli bir malzemedir. Harç ile birbirlerine tutturulur.
Tuğla Nasıl Elde Edilir??
Tuğla, pişmiş yahut kurutulmuş kiz temelli topraktan elde edilen bir yapı malzemesidir. Neredeyse insanlık kadar eski bir yapı malzemesidir.Fiyatlar Güncel Değil Mi? Buraya Tıkla Güncel Fiyat Gönder

YASAL UYARI

fiyatlar,fiyat sitesi, fiyatları

Bir Yorum Yaz