Diğer Fiyatları

Vodafone Yeni Hat Fiyatları 2024

Vodafone Yeni Hat Fiyatları 2021

Yazı İçeriği

Vodafone Yeni Hat Fiyatları 2021

Vodafone Yeni Hat Fiyatları 2024Teknolojinin gelişmesi ile beraber telefonlar bugün her yaştan insanda ve her cepte bulunmaktadır. Hal böyle olunca da Turkcell, Türk Telekom gibi bir çok operatör firmaları da kurulmaya başlanmıştır. 

Bunlardan bir tanesi ve en çok kullanılanlardan biri ise Vodafone’dur. Vodafone 24 Mayıs 2006 tarihinde Telsim adındaki operatör yerine kurulmuştur. Türkiye’de uygun olması sebebiyle bir çok kişi tarafından tercih edilen Vodafone’nun milyonlarca müşterisi bulunmaktadır. 

Bu müşteriler ise genel olarak bu operatörün verdiği hizmetten oldukça memnundur. Her yerde sorunsuz çekim gücüne sahiptir ve konuşma sırasında hat kesilmesi olmaz. 

Bir çok uygun tarife ve paketleri de mevcuttur. Bu paketleri ve tarifeleri ayrıntılı olarak öğrenmek için bir bayiye gidebilir veya müşteri hizmetlerini arayarak ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. 

Özellikle gençler ve öğrenciler için gayet uygun olan vodafone gençler için de birden fazla kampanyalar oluşturmaktadır. 

Sizler için hazırladığımız bu yazımızda Vodafone Yeni Hat Fiyatları 2024 yılında kaç TL olmuş bunu gözden geçireceğiz.  

Yazımızın içeriğinde ise aklınıza takılan pek çok soruya yanıt bulacaksınız. 

 

Vodafone Yeni Hat Fiyatları 2024

Türkiyede en çok kullanılan operatörlerden bir tanesi de Vodafone’dur. Vodafone özellikle uygunluğu açısından önemli ölçüde talep edilmektedir. Ilk defa hat alacak olan kişiler öncelikle bir vodafone bayisine uğrayarak fikir almakta ve uygun olmasından dolayı tercih etmektedir. 

Bu yeni dönemde vodafone hat fiyatları 150 TL ile 180 TL arasındadır. Peki bu süreç nasıl işliyor yeni bir hat nasıl alınıyor gelin birlikte bakalım. 

  • Öncelikle evden çıkmadan internet üzerinden yeni bir vodafone hattı satın almak isterseniz, vodafonun internet sitesinde bulunan hat al seçeneğinden bilgilerinizi doldurarak yeni hat başvurusu yapabilirsiniz. 
  • Sim kartını istediğiniz gün ve tarihte hiiç bir ücret talep etmeden kapınıza kadar getirmektedirler. 
  • Dilerseniz sim kartınızı “vodafone mağazasından alacağım” seçeneğini tıkladıktan sonra yine dilediğiniz tarihlerde bayiden alabilirsiniz. 
  • Şuanda bir vodafone hattına sahipsiniz ve kendi adınıza bir hat daha çıkarmak istiyorsanız Evet bunu yapabilirsiniz. 
  • Turkcell veya Türktelekom gibi başka hatlara sahipseniz yine de kendi adınıza başka bir vodafone hattı satın alabilirsiniz. Fakat bunun için ön koşul sizin adınızı on adetten fazla hat bulunmaması gerekmektedir. 
  • Hat teslimatı 1-4 gün içerisinde size ulaşmaktadır. 
  • Online başvurularda kargolama işlemi vodafone tarafından yapılmakta olup hiçbir ek ücret ve kargo ücreti ödemezsiniz. 
  • Kendi adınıza yeni satın aldığınız Vodafone hattının açılması ortalama 1 gün sürmektedir. Bir günün ardından hattınız açılır ve kullanmaya başlayabilirsiniz. 
  • Kargolama işleminde hat size geldiğinde mutlaka yanınızda kimlik belgeniz ve o evde uzun süre oturduğunuza dair ikametgah belgesi veya bir fatura yanınızda olmalıdır. 

Not; E-Devletten adınıza hat sorgulama kısmına gelerek sizin adınıza hangi operatörlerde kaç adet hat bulunduğuna dair bilgi alabilirsiniz. 

Vodafone hatlar kaç TL?

Vodafone hatlar 150 TL ile 180 TL arasında değişmektedir. Konu ile alakalı en yakın Vodafone şubesi ile görüşebilirsiniz.

Yeni hat nasıl açılır?

Yeni hat almak için operatör firma şubelerinden birisine giderek kimlik kartınız ile işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Sözleşme şartları ve kayıt bilgilerinizin kabulü sonucunda yeni hattınızı şubeden teslim alabilirsiniz.
Fiyatlar Güncel Değil Mi? Buraya Tıkla Güncel Fiyat Gönder

YASAL UYARI

fiyatlar,fiyat sitesi, fiyatları

Bir Yorum Yaz