Otomobil Fiyatları

Yaşar Ticaret Taksi Plaka Fiyatları 2024

Yaşar Ticaret Taksi Plaka Fiyatları 2021

Yaşar Ticaret Taksi Plaka Fiyatları 2024 – 2024 taksi plaka fiyatları; Ticari taksi denince akla ilk gelen kuruluşlardan olan Yaşar Ticaret 1980 yılında Yaşar Sucu tarafından kurulmuştur. 1996 yılından beri de faaliyetlerine Bağcılar Oto Center ve Kadıköy’de devam etmektedir.

Yaşar Ticaret firması kurulduğu günden itibaren ticari plaka, sıfır ve ikinci el araba alım satım, ticari plaka kiralama yapmaktadırlar.

Ayrıca taksiden bozma arabaların alım ve satımı, sigorta ve satış sonrası servis gibi hizmetleri vermektedir.

Genel olarak T ile başlayan ve üç harfli olan plakaları ile hizmet sektöründe yerini almışlardır.

Sarı taksiler, kullanımına göre belirli olan bir taksi durağına bağlı olarak faaliyet gösterebileceği gibi bağımsız olarak da çalışabilmektedirler.

Araçlara çok basit bir yöntemle takılabilen taksimetre ile araca binen kişilerin (müşterilerin) gidecekleri yerde ne kadar bir ücret ödeyeceğini belirler.

Duraktan binilerek veya kendilerine ait telefon ile arayıp adrese çağırılarak kullanılan taksiler, özel olarak müsterileri gidecekleri yere kadar götürüp belirli bir ücret alarak faaliyetlerini sürdürmektedirler.

Özellikle bir dönem gasp olaylarının artması yönündeki haberlere göre oldukça tehlikeli ve dikkat gerektiren taksicilik en zor meslekler arasında yer almaktadır.

Yaşar Ticaret Taksi Plaka Fiyatları 2024

Bu yazımızda 2024 de Yaşar Ticaretin taksi plaka fiyatlarının ne olacağı konusunda sizleri aydınlatmaya çalışacağız.

Özellikle İstanbul, Ankara, İzmir gibi büyük şehirlerden artan nüfus sebebiyle sabit kira getiri oldukça yüksek olan sarı taksiler herkes tarafından mükemmel bir yatırım aracı olarak görülmektedir.

Yaşar Ticaret Taksi Plakası

Son yıllarda Uber araçların ve yasa dışı olarak çalışan korsan taksilerin yasaklanması sonrasında sarı taksiler ve plakaları oldukça rağbet görerek kendisini neredeyse 5′ e katlamışlardır.

Şuanda satış fiyatları 2 Milyon TL’yi aşan taksiler oldukça fazla yatırım aracı olarak rağbet görmektedir.

  • Ankara; 1.000.000 Tl ile 5.500.000 TL arası,
  • İzmir; 1.000.000 TL ile 6.000.000 TL arası,

İstanbul İse; 1200.000 TL ile 5.600.000 TL arasında taksi plakaları satış fiyatları değişmektedir.

Özellikle istanbul çok büyük bir nüfusa sahip olan bir metropol olması sebebiyle diğer şehirlerdeki taksi plakası fiyatları göre, 34 plaka olanların fiyatı diğerlerine göre kat be kat daha fazladır.

Sonuç olarak sizlere net bir fiyat bilgisi verilmemesinin sebebi ise alıcı ve satıcının yüz yüze görüşmesi gerektiğidir. Ortada milyonluk fiyatlardan bahsedilirken satıcılar alıcıyı görmeden, oturup yüz yüze konuşmadan bir fiyat bilgisi verme yanlısı değillerdir.

Sizler için piyasa araştırması yaparak hazırlamış olduğumuz bu yazımızda ticari taksi plaka ücretlerini yaklaşık olarak vermiş olup bulunduğunuz il ve görüştüğünüz satıcıya göre plaka fiyatları değişiklik göstermektir.

Fakat siz de bir yatırım aracı olarak taksi plakası almayı düşünen veya kiralamak isteyenlerdenseniz, piyasada bulunan dolandırıcıları da göz önünde bulundurarak adımlarınızı sağlam atmalı ve güvenilir olan köklü firmalarda alış veriş yapmalısınız.

Taksi plaka fiyatları ne zaman düşer?

Taksi plaka fiyatları her yıl güncellenebilmektedir. Plaka fiyatları farklı bir çok değişkenin değerlendirilmesi sonucunda belirlenebilmektedir.

Taksi plaka ne kadar?

Taksi plakası almak isteyen kişilerin merak ettiği sorulardan olan taksi plaka ne kadar sorusuna genel olarak 1000.000 ile 6.000.000 TL arasında bir meblağ söylenebilir.

Taksi plaka fiyatları ne olur?

Taksi plaka fiyatları dönem dönem bazen ucuzlasa da fiyatların yukarı doğru seyrettiği de gözlemelenebilmektedir.

Yaşar Ticaret Taksi Plaka Fiyatları Ne kadar?

Yaşar ticaret taksi plaka fiyatları Ankara da 1000.000 TL ile 5.500.000 TL arasında İzmir de 1000.000 TL ile 6.000.000 TL arasında olmaktadır.
Fiyatlar Güncel Değil Mi? Buraya Tıkla Güncel Fiyat Gönder

YASAL UYARI

fiyatlar,fiyat sitesi, fiyatları

Bir Yorum Yaz