Bim Aktüel

BİM Sole Yağ Fiyat 2024, Bim 5 Lt Sole Sıvı Yağ Fiyatı

Bim Sole Yağ Fiyat 2021, Bim 5 Lt Sole Sıvı Yağ Fiyatı, en güncel bim sole sıvı yağ fiyatları ne kadar kaç tl oldu zamlandı mı

Yazı İçeriği

Bim Sole Yağ Fiyat 2024 araştırması yapıyorsanız doğru yerdesiniz. Sizlere Bim Sole Sıvı Yağ fiyatı ile ilgili araştırma yaptık ve BİM mağazalarından bilgi aldık. Sole ayçiçek Yağı 5 lt fiyatı için yazımızı okuyun.

Ülkemizde çok tüketilen gıdalardan olan Bim Sole Sıvı Yağ da zamlardan nasibini aldı. Peki Güncel Zamlı Bim Sole Sıvı Yağ Fiyatları 2024 yılında nasıl olacak ? Yazımızda güncel Bim 5 Lt Sole Sıvı Yağ fiyat yer almaktadır. Bim Sole Sıvı Yağ fiyatı 2024 yılında güncel olarak Bim mağazalarından bilgi ile alınmıştır.

İlgili Yazı: Bim Künefe Fiyat

Bim Sole Yağ Fiyat 2024

  • Bim Sole Yağ fiyat, 2024 yılında 56.50 TL’dir. 5 LT (litre) Bim Sole yağ fiyatı 56.50 TL’dir.

İlgili Yazı: Bim Su Fiyat

Ayçiçek yağı ülkemizde en çok tüketilen gıdalar arasında yer almaktadır. Kızartmalar, sulu yemekler derken pek çok tarif içinde kullanılıyor. Yakın dönemde yaşanan çeşitli ekonomik daralmalar neticesinde tüm dünyada ayçiçek yağları artış gösterdi. Bundan hepimiz nasibimizi de aldık. Türkiye’de en çok tüketilen ayçiçek yağı markaları arasında yer alan Sole de büyük bir tüketici zincirine sahip. Hal böyle olunca Bim’de Sole yağ fiyatları, Bim 5 LT Sole yağ fiyatı gibi aramalar Google’da en çok arananlar arasında yer alıyor.

BİM resmi web sitesi üzerinden https://www.bim.com.tr/Markalar/11/11.aspx adresinden detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Bim Sole Yağ Fiyat 2024 ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular:

Bim Sole Yağ Fiyat 2024 Ne Kadar?

Bim Sole Yağ fiyat, 2024 yılında 56.50 TL’dir. 5 LT (litre) Bim Sole yağ fiyatı 56.50 TL’dir.

Bim Sole Sıvı Yağ 5 Lt Fiyat 2024 Ne Kadar?

Makalemizdeki fiyat 5 Lt fiyatıdır.
Fiyatlar Güncel Değil Mi? Buraya Tıkla Güncel Fiyat Gönder

YASAL UYARI

fiyatlar,fiyat sitesi, fiyatları

Bir Yorum Yaz