Resimli Doğum Günü Pastası Fiyatları 2021

Resimli Doğum Günü Pastası Fiyatları 2021, Güncel Fiyatlar 2021 | Fiyat Dedektifi - Güncel Canlı Zamlı Fiyatlar 2021
Resimli Doğum Günü Pastası Fiyatları 2021

Resimli Doğum Günü Pastası Fiyatları 2021; Herkes için en önemli günlerden bir tanesi de şüphesiz ki doğum günleridir. Sevdiğiniz insanların doğduğu, hayata geldiği günler bizleri çok mutlu eder. Bu mutluluğu ise her zaman diğer sevdiklerimizle beraber paylaşıp küçük bir kutlama yaparız. 

Sizler için kaleme aldığımız bu yazımızda dogum günlerinden bahsedeceğiz. bu özel günün tarihini inceleyerek Pasta Fiyatları 2021 yılında kaç TL olmuş buna bakacağız. 

Sizler tarafından çok araştırılan; Resimli Doğum Günü Pastası Tarifi, Fotoğraflı Şeker Hamuru Kağıdı Nereden Alınır ve Resimli Doğum Günü Pastası Modelleri konularının üzerinden de geçmeye çalışacağız. 

Resimli Doğum Günü Pastası Fiyatları 2021 

Resimli Doğum Günü Pastası Fiyatları 2021, Güncel Fiyatlar 2021 | Fiyat Dedektifi - Güncel Canlı Zamlı Fiyatlar 2021

Doğum günü uzun uzun yıllardır kutlanan bir gelenektir. İlk çıkışı milattan önce 3000 yılındadır. Bu yıllarda ilk doğum günü kutlayan kişi ise mısır firavunudur. 

 Milattan önce 3000 li yıllarda kutlanan doğum günlerinde kutlamalara hizmetçiler ve köleler de dahil herkes katılırdı. 

Persler ve Romalılar tarafından da kutlanılan doğum günü geleneği daha sonra Yunanlılara geçmiştir. Yıllar yıllar sonra bizim tarafımızdan da kutlanılan doğum günlerinde pasta üzerine kişinin yaşı kadar mum dikilir ve o gün ona seveceği güzel hediyeler verilir. 

Doğum günlerinin olmazsa olmazlarından bir tanesi de görünce ağız sulandıran bir dilim yiyenin mutlaka ikinci dilimi de istediği muhteşem pastalardır. İnsanlar sevdikleri kişilerin özel günlerinde pastalarının da onlara özel olmasını isterler.  

Son zamanlarda en trend olan pasta modellerinden bir tanesi de resimli doğum günü pastalarıdır. Bu pastaları evde de yapabileceğiniz gibi dışarıdan da sipariş ile alabilirsiniz. 

Size en yakın pastane, fırın gibi yerlerden veya internet üzerinde eve pasta servisi yapan yerlerden sipariş verebilirsiniz. Sipariş için mutlaka birkaç ön koşul vardır; bunlardan ilki ve en önemlisi pastanın boyutudur. 

Küçük tek kişilik özel pasta siparişleri çoğunlukla kabul edilmemektedir. En az 2 kilo ve 10 kişilik olması ön koşuldur. Bunun dışında sorunsuz bir alışveriş için istediğiniz pastayı çok iyi anlatmalısınız. 

Fiyat konusuna gelirsek bu pastaları yapan birden fazla yer ve mekan olduğu için pasta fiyatları değişmektedir. İstediğiniz model ve büyüklüğe göre 100 TL ile 500 TL arasında değişmektedir. 

Resimli Doğum Günü Pastası Tarifi 

Eğer sevdiğiniz kişiye evde kendiniz pasta yapmak isterseniz ihtiyacınız olan şeyler basit pasta malzemeleri ve fotoğraflı şeker hamuru kağıdıdır. 

Özellikle fotoğraflı şeker hamuru temin edebildiğiniz takdirde evde kendi hayal gücünüze göre muhteşem pastalar yapabilirsiniz. 

Peki bu fotoğraflı şeker hamuru kağıdı nereden alınır gelin birlikte inceleyelim. 

Resimli Doğum Günü Pastası Fiyatları 2021, Güncel Fiyatlar 2021 | Fiyat Dedektifi - Güncel Canlı Zamlı Fiyatlar 2021

Fotoğraflı Şeker Hamuru Kağıdı Nereden Alınır 

Bu şeker hamuru kağıtlarını pasta yapabilen yerlerden kolayca temin edilebilmektedir. Pasta satan yerler ile görüşerek yalnızca şeker hamuru kağıdı talep ettiğiniz takdirde size baskı yaparak sorunsuzca temin edebilmektedirler. 

Resimli Doğum Günü Pastası Modelleri Resimli Doğum Günü Pastası Fiyatları 2021

Aşağıda ise sizler için beğendiğimiz birbirinden güzel resimli doğum günü pastası modellerini inceleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir