Yeme İçme Fiyatları

Resimli Doğum Günü Pastası Fiyatları 2024

Resimli Doğum Günü Pastası Fiyatları 2021
Resimli Doğum Günü Pastası Fiyatları 2021
Resimli Doğum Günü Pastası Fiyatları 2024

Resimli Doğum Günü Pastası Fiyatları 2024; Herkes için en önemli günlerden bir tanesi de şüphesiz ki doğum günleridir. Sevdiğiniz insanların doğduğu, hayata geldiği günler bizleri çok mutlu eder. Bu mutluluğu ise her zaman diğer sevdiklerimizle beraber paylaşıp küçük bir kutlama yaparız. 

Resimli Pasta Fiyatları 2024

Sizler için kaleme aldığımız bu yazımızda dogum günlerinden bahsedeceğiz. bu özel günün tarihini inceleyerek Pasta Fiyatları 2024 ve Resimli Pasta Fiyatları 2024 yılında kaç TL olmuş buna bakacağız. 

Sizler tarafından çok araştırılan; Resimli Doğum Günü Pastası Tarifi, Fotoğraflı Şeker Hamuru Kağıdı Nereden Alınır ve Resimli Doğum Günü Pastası Modelleri konularının üzerinden de geçmeye çalışacağız. 

Resimli Doğum Günü Pastası Fiyatları 2024 

Doğum günü uzun uzun yıllardır kutlanan bir gelenektir. İlk çıkışı milattan önce 3000 yılındadır. Bu yıllarda ilk doğum günü kutlayan kişi ise mısır firavunudur. 

 Milattan önce 3000 li yıllarda kutlanan doğum günlerinde kutlamalara hizmetçiler ve köleler de dahil herkes katılırdı. 

Persler ve Romalılar tarafından da kutlanılan doğum günü geleneği daha sonra Yunanlılara geçmiştir. Yıllar yıllar sonra bizim tarafımızdan da kutlanılan doğum günlerinde pasta üzerine kişinin yaşı kadar mum dikilir ve o gün ona seveceği güzel hediyeler verilir. 

Doğum günlerinin olmazsa olmazlarından bir tanesi de görünce ağız sulandıran bir dilim yiyenin mutlaka ikinci dilimi de istediği muhteşem pastalardır. İnsanlar sevdikleri kişilerin özel günlerinde pastalarının da onlara özel olmasını isterler.  

Son zamanlarda en trend olan pasta modellerinden bir tanesi de resimli doğum günü pastalarıdır. Bu pastaları evde de yapabileceğiniz gibi dışarıdan da sipariş ile alabilirsiniz. 

Size en yakın pastane, fırın gibi yerlerden veya internet üzerinde eve pasta servisi yapan yerlerden sipariş verebilirsiniz. Sipariş için mutlaka birkaç ön koşul vardır; bunlardan ilki ve en önemlisi pastanın boyutudur. 

Küçük tek kişilik özel pasta siparişleri çoğunlukla kabul edilmemektedir. En az 2 kilo ve 10 kişilik olması ön koşuldur. Bunun dışında sorunsuz bir alışveriş için istediğiniz pastayı çok iyi anlatmalısınız. 

Fiyat konusuna gelirsek bu pastaları yapan birden fazla yer ve mekan olduğu için pasta fiyatları değişmektedir. İstediğiniz model ve büyüklüğe göre 100 TL ile 500 TL arasında değişmektedir. 

Resimli Doğum Günü Pastası Tarifi 

Eğer sevdiğiniz kişiye evde kendiniz pasta yapmak isterseniz ihtiyacınız olan şeyler basit pasta malzemeleri ve fotoğraflı şeker hamuru kağıdıdır. 

Özellikle fotoğraflı şeker hamuru temin edebildiğiniz takdirde evde kendi hayal gücünüze göre muhteşem pastalar yapabilirsiniz. 

Peki bu fotoğraflı şeker hamuru kağıdı nereden alınır gelin birlikte inceleyelim. 

Fotoğraflı Şeker Hamuru Kağıdı Nereden Alınır 

Bu şeker hamuru kağıtlarını pasta yapabilen yerlerden kolayca temin edilebilmektedir. Pasta satan yerler ile görüşerek yalnızca şeker hamuru kağıdı talep ettiğiniz takdirde size baskı yaparak sorunsuzca temin edebilmektedirler. 

2024 Pasta Modelleri

Her yıl farklı pasta modelleri trend olmaktadır 2024 yılında da bir çok farklı model pasta revaçtadır. 2024 pasta modelleri açısından baya zengin diyebiliriz. Kişilerin farklı denemeleri bir çok çeşit pasta modelinin oluşmasına neden olabilmektedir.

Resimli Doğum Günü Pastası Modelleri Resimli Doğum Günü Pastası Fiyatları 2024

Aşağıda ise sizler için beğendiğimiz birbirinden güzel resimli doğum günü pastası modellerini inceleyebilirsiniz.

Resimli Doğum Günü Pastası Ne Kadar?

Resimli doğum günü pastaları kişiye özel olduğu için fiyatlar istenilen özelliklere göre değişmektedir. Ortalama 100 TL ile 500 TL arasında fiyatlar değişmektedir. Fakat istenilen pasta çok farklı özelliklere ve dizayna sahipse fiyatlar baya değişebilir.

Fotoğraflı Şeker Hamuru Kağıdı Nereden Alınır 

Bu şeker hamuru kağıtlarını pasta yapabilen yerlerden kolayca temin edilebilmektedir. Pasta satan yerler ile görüşerek yalnızca şeker hamuru kağıdı talep ettiğiniz takdirde size baskı yaparak sorunsuzca temin edebilmektedirler. 
Fiyatlar Güncel Değil Mi? Buraya Tıkla Güncel Fiyat Gönder

YASAL UYARI

fiyatlar,fiyat sitesi, fiyatları

Bir Yorum Yaz