Yenifiyatlar

İnşaat Çivisi Fiyatları 2024 6’lık, 10’luk Ve Paslanmaz İnşaat Çivisi Fiyatları

İnşaat Çivisi fiyat araştırması yapan kullanıcılarımız için geniş kapsamlı bir güncel İnşaat Çivisi fiyatları analizi yaparak, sizlere en doğru ve güncel bilgiler sunmak adına Fiyatdedektifi olarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Yazı içeriğimizde, İnşaat Çivisi başlığı altında, 6’lık , 10’luk , Paslanmaz gibi ürünlerin de fiyatlarını bulacaksınız.

Yaptığımız fiyat araştırmaları yazının paylaşım tarihinde güncel fiyatlardır, ancak dolar kurunun sürekli değişmesi nedeni ile firmalar zam yapabilmektedir. Bu nedenle eğer gittiğiniz market, mağaza vb gibi yerlerde bu fiyatlardan farklı fiyatlara denk gelirseniz lütfen yorum bölümünde belirtiniz, biz de fiyatları güncelleyebiliriz.

İnşaat Çivisi Fiyatları 2024

İnşaat Çivisi satın almak isteyen kullanıcılar öncesinde detaylı bir fiyat araştırmasına girmektedir. Ekonomimizin hızlı değiştiği günümüzde bu tarz araştırmalar gayet normaldir. İnşaat Çivisi fiyatı son zamlardan etkilenmiş olabilir.

İnşaat Çivisi Fiyatları hakkında oldukça detaylı hazırladığımız fiyat listelerimizin doğru bilgi sunabilmesi için kurumların websitelerinden, çağrı merkezlerinden ve mağazalardan araştırmalar yapılarak fiyatlar öğrenilmekte ve websitemize girişi yapılmaktadır. Fiyatlar sizden gelen düzeltmeler ile veya aylık olarak sitemizde güncellenmektedir.

  • İnşaat çivisi fiyatları, 2024 yılında 18,50 TL’dir. İnşaat çivisi fiyatları, inşaat ve tamirat çivisinin 1 kg’ı için 18,50 TL’dir.

Sizlere sunduğumuz İnşaat Çivisi fiyatları listesine bakarak, bütçe araştırmanıza büyük bir katkı yapabilirsiniz. Bir ürünü almadan önce onun fiyatını internet üzerinden araştırmak, pek çok bilinçli müşterinin yaptığı bir şeydir. Özellikle ülkemizdeki son zamanlardaki fiyat artışlarını da göz önünde bulunduracak olursak, ürün fiyatları oldukça sık değişmektedir. Bu değişimler, müşterileri ürünü almadan önce fiyatını araştırmaya itmektedir. Siz de size sunduğumuz listeye bakarak, 6’lık fiyatları, 10’luk fiyatları ile ilgili de bilgi sahibi olabilirsiniz. Bu fiyatları göz önünde bulundurup birbiriyle karşılaştırarak, alıp almamaya karar verebilir ve bütçe haritanızı ona göre şekillendirebilirsiniz. Fiyatlarımızı olabildiğince güncel tutmaya çalışıyoruz ancak eğer güncel olmayan bir fiyat görürseniz bizimle iletişime geçebilir ve fiyatın güncellenmesi talebinde bulunabilirsiniz. 

6’lık İnşaat Çivisi Fiyatları 2024

6’lık İnşaat Çivisi  kullanıcılarımızın yaptığı detay aramalarından olduğu için ayrıca bilgi toplayarak sizlere güncel bir 6’lık İnşaat Çivisi  fiyatı sunmak istedik.

  • 6’lık inşaat çivisi fiyatları, 2024 yılında kg başına 16,99 TL’dir.

10’luk İnşaat Çivisi Fiyatları 2024

10’luk İnşaat Çivisi  kullanıcılarımızın yaptığı detay aramalarından olduğu için ayrıca bilgi toplayarak sizlere güncel bir 10’luk İnşaat Çivisi  fiyatı sunmak istedik.

  • 10’luk inşaat çivisi fiyatları, 2024 yılında 25kg 10’luk çivi için 353,09 TL’dir.

Paslanmaz İnşaat Çivisi Fiyatları 2024

Paslanmaz İnşaat Çivisi  kullanıcılarımızın yaptığı detay aramalarından olduğu için ayrıca bilgi toplayarak sizlere güncel bir Paslanmaz İnşaat Çivisi  fiyatı sunmak istedik.

  • Paslanmaz inşaat çelik çivisi fiyatları, 2024 yılında 12’lik 1 kg çivi için 23,99 TL’dir.

Sıkça Sorulan Sorular : 

İnşaat Çivisi Nedir?
İnşaat çivisi, yapıların en önemli malzemelerinden biridir. 2 ila 7 mm çapına sahip olabilir.
İnşaat Çivisi Neyden Yapılır?
İnşaat çivileri genellikle çelikten yapılır ve paslanmaya karşı dayanıklıdırlar.Fiyatlar Güncel Değil Mi? Buraya Tıkla Güncel Fiyat Gönder

YASAL UYARI

fiyatlar,fiyat sitesi, fiyatları

Bir Yorum Yaz