Diğer Fiyatları

Türk Telekom Hat Fiyatları 2024

Türk Telekom Hat Fiyatları 2021
Türk Telekom Hat Fiyatları 2021
Türk Telekom Hat Fiyatları 2024

Türk Telekom Hat Fiyatları 2024; Gün gün gelişen teknoloji ile beraber iletişim teknolojisi de hızla gelişmektedir. Bu gelişim cep telefonları alanında gibi görünse bile perde arkasında bizim iletişimimizi sağlayan GSM opretörleri olmazsa tabiki iletişi kuramayız. 

Türkiye’de birden fazla GSM operatör şirketleri bulunmaktadır. Turkcell ve Vodafone’nun yanı sıra bir de Türk Telekom bu sektörde hizmet vermektedir. 

Türk Telekom Üçlü Paketler 2024

Türk Telekom kullanıcılarına bir çok farklı paket sunmaktadır. Türk Telekom üçlü paketler ile kullanıcılarının farklı alanlardaki ihtiyaçlarına çözümler bulmaktadır. Türk Telekom kullanıcıları veya Türk Telekom’a geçmek isteyenler Türk Telekom Üçlü Paketler 2024 araması yapmaktadır.

Türk Telekom yani tam açıklaması ile anlatmamız gerekirse Türk Telekomünikasyon Anonim Şirketi Eski adı ile Osmanlı Posta Nezareti olarak bilinen PTT ile birlikte hizmet vermekteydi.  24 Nisan 1995 tarihinde ise birbirlerinden ayrılarak Türk Telekom Türkiye’de iletişim hizmeti vermek için devlet tarafından kurulmuş bir şirkettir. 

Sizler için hazırladığımız bu yazımızda Genişbant internet, sabit telefon iletişimi, mobil ve dijital TV yayınları kapsamında Türkiye’de hizmet veren; Türk Telekomdan bahsedeceğiz. 

Türk Telekom Hat Fiyatları 2024 yılında kaç tl olmuş birlikte inceleyeceğiz. Ardından herkes tarafından çokça merak edilen Türk Telekom Faturasız Hat Paketleri Hakkında da bilgi verip yazımızı sonlandıracağız. 

Türk Telekom Hat Fiyatları 2024 

İlk defa hat alacaklar için şüphesiz ki en uygun operatörlerden birisi de Türk Telekomdur. Bu operatör bir çok kullanıcı tarafından tercih edilmekte ve kaliteli bir hizmet sunmaktadır. 

Eğer yeni bir faturalı hat almak istiyorsanız Türk Telekom bayilerini ziyaret etmeniz gerekmektedir. Orada size verilen formu doldurmanız ve kimlik fotokopisini ibraz etmeniz halinde yeni hattınızı kolaylıkla satın alabilirsiniz. Faturasız hat için ise internetten bile baş vurmanız yeterli olabilir. 

Türk Telekomun Faturasız Hatları ise tahmini olarak aşağıdaki gibidir; 

  • Bimcell Faturasız Hat Ücreti: 65 TL 
  • Bursasporcell Faturasız Hat Ücreti: 60 TL 
  • Fenercell Faturasız Hat Ücreti: 60 TL 
  • Kafkafcell Faturasız Hat Ücreti: 50 TL 
  • Samsuncell Faturasız Hat Ücreti: 50 TL 
  • Trabzoncell Faturasız Hat Ücreti: 50 TL 
  • Uğurcell Faturasız Hat Ücreti: 50 TL 
  • Wirofon: 50 TL 
  • Pttcell Faturasız Hat Ücreti: 50 TL 

Türk Telekom Faturasız Paketler 

Son olarak sizler için hazırladığımız başlık ise herkesin ihtiyacına göre bir paket bulacağı faturasız hat paketleridir. Türk Telekomun müşterileri için hazırladığı faturasız hat paketleri ise aşağıdaki gibidir. 

Üçlü paketler;  bu paket içeriğinde internet konuşma ve SMS kullanımları bir arada verilmektedir. 

İnternet paketleri; yeni nesil konuşma hakkından ziyade daha çok internet paketleri tercih etmektedir. Hal böyle olunca ağırlıklı olarak internet paketi alınması için birden fazla avataj vardır. 

Mesajlaşma paketleri;  bir diğer tarafta ise daha çok SMS ile iletişim kurmayı sevenler için ağırlıklı olarak verilen paketlerden birisi de mesajlaşma paketleridir. 

 Konuşma paketleri; eski dönem insanları özellikle yaşlı kesim internet ve SMS paketlerinden ziyade konuşma ve dakika paketlerine yönelmektedir. Herkes için istediği ve ihtiyacına göre bulunan paketlerden dilediğinizi seçebilirsiniz. 

Türk Telekom yeni hat ne kadar?

Yeni hat Yıllık 86 TL dir. Faturalı müşterilerden 12 taksitli olarak ücret tahsis edilir.

Türk Telekom faturasız hat fiyatları ne kadar?

Türk Telekom alt firmalarının faturasız hat fiyatları
Bimcell Faturasız Hat Ücreti: 65 TL 
Bursasporcell Faturasız Hat Ücreti: 60 TL 
Fenercell Faturasız Hat Ücreti: 60 TL 
Kafkafcell Faturasız Hat Ücreti: 50 TL 
Samsuncell Faturasız Hat Ücreti: 50 TL 
Trabzoncell Faturasız Hat Ücreti: 50 TL 
Uğurcell Faturasız Hat Ücreti: 50 TL 
Wirofon: 50 TL 
Pttcell Faturasız Hat Ücreti: 50 TL 
Fiyatlar Güncel Değil Mi? Buraya Tıkla Güncel Fiyat Gönder

YASAL UYARI

fiyatlar,fiyat sitesi, fiyatları

Bir Yorum Yaz