Diğer Fiyatları

Dövme Fiyatları 2024

Dövme Fiyatları

Mayıs ayının son günlerini yaşarken artık kışlık, kalın ve uzun kollu kıyafetler yerini yavaş yavaş yazlık, ince ve kısa kollu kıyafetlere bırakmışlardır.

Giyim aksesuarlarının yerini 2000’li yılların başında geçici ve kalıcı olmak üzere dövmeler devralmışlardır. gözler de dahil olmak üzere vücudun herhangi bir yerine uygulana bilinen bu dövmeler bir çok insan tarafından tercih edilip yapılmaktadır.

Özellikle gençler arasında oldukça yaygın olan dövmeleri orta yaş ve orta yaşın üzerindeki kesim de tercih edebiliyorlar.

Dövmelerin iki çeşidi bulunmaktadır. Bular kalıcı ve geçici olmak üzere iki şekilde yapılmaktadır.

sizler için hazırladığımız bu yazımızda; Geçici Dövme Fiyatları 2024 , Kalıcı Dövme Fiyatları 2024 , Geçici ve Kalıcı Dövme Fiyatları 2024 , Dövme Sildirme Fiyatları, Kalıcı Dövme Modelleri 2024 gibi akılda kalan bir çok soruya çözüm göstereceğimiz birden fazla konudan söz edeceğiz.

Dövme Fiyatları 2024

Dövmeler özellikle gençler tarafından tercih edilirken son dönemin en popüler olan vücut aksesuarlarından biri olmuştur. bir çok modeli, deseni hatta profesyonel ellerde istediğiniz bir fotoğrafı bile vücudunuza yazdırabilirsiniz.

Bu işlem desenin büyüklüğüne göre yaklaşık olarak 10 dakika ile 5 saat arasında değişiklik göstermektedir.

tercih ettiğiniz minik bir kuş, kelebek, çiçek, tüy, yaprak gibi desenler 10 dakika sürerken; sırtınıza yaptırmayı tercih edeceğiniz ayrıntılı bir dövme bir kaç saat hatta bir kaç gün bile sürebilir.

fiyatları ise yaptıracağınız desene göre değişiklik göstermektedir. Tercih ettiğiniz minik bir model için 400-500 TL arası bir fiyat biçilirken büyük modeller tercih etmeniz durumunda bu fiyat 8,000 TL ve üzerine bile çıkmaktadır.

Geçici Dövme Fiyatları 2024

Eğer dövme yaptırmayı düşünüyorsanız fakat çok çabuk sıkılan bir yapıya sahipseniz kalıcı dövmeleri size önermiyoruz. Fakat bu hiç dövme yaptırmayacağınız anlamına tabi ki gelmiyor. Böyle durumlarda bir çok insan geçici dövmeyi tercih ediyor.

Geçici dövme; deri üzerine kına vb maddeler ile yapılan, yapımı ve uygulaması oldukça kolay olan bir dövme çeşididir. Bu dövmeler genellikle iğne acısına dayanamayan, çok çabuk sıkılan, kalıcı dövme ücretini çok bulan bir çok kişi tarafından tercih edilmektedir.

Bu dövmeyi yaptırmak konusunda yine uzunca bir araştırma yapılmalı, kendimizi profesyonel olmayan ellere teslim etmememiz gerektiğini asla unutmamalıyız.

Özellikle deri altına iğne ile uygulanmaması bir çok kişinin gözüne pratik, kolay ve sağlıklı olarak görünse de kullanılan eşyaların ve renklendirici maddelerin insan sağlığını tehdit ediyor olması kaçınılmazdır.

Bu tip sağlıksız yerlerde sağlıksız ürünlerle yapılan geçici dövmeler alerjiye, bir çok deri hastalığına hatta cilt kanserine bile yol açabilmektedir. Bu tarz dövmeleri hazır olarak satın alıp kendiniz de evde uygulayabilirsiniz. Fakat aldığının ürünün sağlıklı olmasına son derece dikkat etmelisiniz.

Kalıcıdan ziyade geçici olan dövmeleri tercih eden kişiler ise ortalama 50 TL ile 400 TL gibi bir rakamı gözden çıkarmaları gerekmektedir.

Kalıcı Dövme Fiyatları 2024

Ben orijinalinden kaçmam olacaksa sürekli olsun diyenlerdenseniz, canınızı iğne çok acıtmıyorsa, çok çabuk sıkılan bir yapıya sahip değilseniz kalıcı dövmeler sizin için çok güzel tercih olabilir.

fakat geçici dövme yaptırırken olduğu gibi kalıcı dövme yaptırırken de merdiven altı işletmeler yerine sağlık sertifikası olan profesyonel ellerde yaptırmanız son derece önemlidir.

Sağlıksız merdiven altı yerlerde alerji, deri hastalığı, cilt kanseri hatta AIDS dahil bir çok kalıcı bulaşıcı ve ölümcül hastalıkları yakalanmanız mümkündür.

Kalıcı dövmeler deri altına iğne yardımı ile mürekkep enjekte edilerek yapılmaktadır. Bu sebeple bir ömür siz sıkılıp sildirmeyi düşünmediğiniz sürece sizinle birlikte olmaya deva eder.

Kalıcı dövme fiyatları ise modele göre değişiklik göstermektedir. Örneğin dövme merkezlerinde açılış fiyat bulunmaktadır. Ortalama 400 TL olan açılış fiyatında belli bir büyüklüğe kadar tüm modelle 400 TL ile fiyatlandırılır.

Dövmelerin tam fiyatı ise santimetre kare hesabına göre yapılmaktadır. Desenin genişliği arttıkça fiyat da artmaktadır. Örneğin 6×10 cm büyüklüğünde bir desen 10 TL üzerinden hesapladığında total fiyat 600 TL olmaktadır.

Kalıcı Ve Geçici Dövme Fiyatları 2024

kalıcı ve geçici dövmeler kalıcılarda 400 tl açılış fiyatı ile cm karesine göre hesaplanmaktadır. Geçici dövmeler ise 50 TL ile 400 TL arasında değişiklik göstermektedir.

Dövme Sildirme Fiyatları 2024

Sevgilinizin ismini dövme yaptırdınız ve ayrıldınız. Simdi sıra bu dövmeyi sildirmeye geldi. Dövme sildirme fiyatları ise dövmenin boyutuna göre değişmektedir.

  • 10 cm ye kadar tek renk olan dövmeler yaklaşık olarak 4 veya 5 seansta tamamlanır. 900 tl ye silinmektedir.
  • 10 cm ye kadar olan fakat birden fazla renk barındıran dövmeler yine 4 veya 5 seansta tamamlanır. yaklaşık olarak 1000 tl -15000 tl ye silinmektedir.
  • 10 cm den büyük ve karışık renkli dövmeler ise ortalama 1500 TL ile 3000 TL arasında silinmesi gerçekleşmektedir.
Fiyatlar Güncel Değil Mi? Buraya Tıkla Güncel Fiyat Gönder

YASAL UYARI

fiyatlar,fiyat sitesi, fiyatları

Bir Yorum Yaz