Yapı İnşaat Fiyatları

Konteyner Ev Modelleri Ve Fiyatları 2024

Konteyner Ev Modelleri Ve Fiyatları 2021

Konteyner Ev Modelleri Ve Fiyatları 2024; 2020 yılında içinde bulunduğumuz pandemi sebebiyle herkes mecburen evlerinde kalmak zorunda kaldı. Bir çok insanın uzunca bir zamanı beton yığınlarının içinde bulunan evlerinde geçmek zorunda kaldı.

Çıkabildikleri tek alan balkonları olan bu insanlar için en çok aranan şey ise kendi zevklerine göre yaptırabilecekleri konteyner evler olmuştur.

Uzun süren karantina ve sokağa çıkma yasağı insanları çok özledikleri doğadan ve özgürlükten alıkoyunca bahçeli evlere yöneldiler. Hal böyle olunca bahçeli evlerin kiraları ve fiyatlarında oldukça belirgin bir sıçrama olmuştur.

Artan fiyatlar insanları daha akıllıca bir düşünceye itmiştir.

Sahip oldukları arsalara ev yaptırıp, güzel bir eve sahip olmak oldukça akıllıca olmuştur.

Böylece evde kalmak zorunda oldukları dönemlerde bahçelerine çıkıp vakit geçirerek daha az sıkıcı bir yaşam sürmelerine yardımcı olacaktır.

Bu yazımızda; kendinize ait güzel bahçeli bir eve sahip olmak istiyor, fakat hem yapımı kolay hem de maliyeti az olsun diyorsanız diye düşünerek konteyner ev modelleri ve fiyatlarından bahsedeceğiz.

Konteyner Ev Modelleri Ve Fiyatları 2024

Gelişen ve değişen hayat şartları sebbeiyle insanlar büyük şehirlerde, büyük beton yığınları arasında fakat pek de büyük denilemeyecek evlerde yaşamaktadırlar.

Özellikle dışarda oynama kültüründen oldukça uzak olan çocuklar için çimenlerde dolaşma, toprağa dokunma gibi sıradan durumlar büyük büyük aktiviteler halini almışlardır.

Durum böyleyken özellikle çocukları ve kendileri için bahçeli ev arayışına girişen ebeveynler için en kolay ve pratik yöntem bir arsa edinip veya sahip oldukları arsaya konteyner ev yaptırmaktır.

Hem yapımı kolay hem de maliyeti oldukça uygun olan bu evler betonarme olan evler kadar dayanıklı fakat yapımı onlar kadar zor değildir.

Dilediğiniz modellerde, katlarda ve dilediğiniz büyüklükte bulabileceğiniz bu evleri dilerseniz kendiniz de tasarlayabilirsiniz.

Özellikle deprem bölgesinde yaşayan insanlar için depreme dayanıklı olması ilk tercih sebeplerindendir.

Seçtiğiniz modele göre 1+1, 2+1 veya 3+1 olan evleri bazı firmalar 6 saat kadar kısa bir sürede aynı gün teslim etmektedirler.

Gelişen teknoloji sebebiyle ısı sorunu olmayan bu evlerde ısı yalıtımı bulunup yüksek enerji tasarrufu sağlamaktadırlar.

İster tek katlı ister daha fazla katlı olarak yapılan bu evler, uzman ekipler tarafından kurulup en kısa sürede teslim edilmesi ise diğer bir tercih sebebidir.

Gelelim bu evlerin fiyatlarına; özellikle rekabet ederek belirlenen fiyatlar sebebiyle her firmanın ayrı bir fiyatlandırma sistemi bulunmaktadır. 15 bin tl ile başlayıp 500 bin tl ye kadar çıkan bu evlerde; kat, büyüklük, balkon, veranda gibi evle alakalı olan etmenler sebebiyle fiyat oldukça fazla değişmektedir.

Sizde eğer kendi evinize sahip olmak istiyor fakat çokca uzun bir süre beklemek istemiyorsanız size en uygun olan evler şüphesiz ki konteyner evlerdir. Her bakımdan kullanışlı olan bu evler için piyasayı araştırıp size ve bütçnize en uygun evi seçmeniz mükemmel olacaktır.
Fiyatlar Güncel Değil Mi? Buraya Tıkla Güncel Fiyat Gönder

YASAL UYARI

fiyatlar,fiyat sitesi, fiyatları

1 Yorum

 • Güncel konteyner ev fiyatları Konut Konteyner
  Mobil konteyner
  Tekerlekli Konteyner
  35.000 ₺
  3/7 ofis içi standart konteyner fiyati 3/7 Ofis içi wc duş Standart konteyner 21.000 TL
  konteyner bekçi güvenlik klübesi 240cm x 600cm 10.000 ₺

Bir Yorum Yaz